Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מישהו מכיר RSi אדומה מרמלה?

falko
שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום יצא לי לבדוק רנו קליאו RSI אדומה, עם מדבקות SPARCO מתחת לדלת בצבע לבן,

ג'אנטים לבנים של OZ ?

בחור צעיר...

אם מישהו יודע על איזה רכב מדובר שיגיד לי...

שנת 94, 164 אלף קילומטר .. מתחייב ללא שאסי

מחר בדיקה ונראה מה יהיה. סאנרוף לא תקין. זאת אומרת אולי בעיית חשמל קטנה.. פעם הוא נפתח פעם הוא לא, זו לא בעיה של לפתוח עם היד או משהו. אם הוא נפתח אז הוא נפתח בסדר וגמור, ונסגר בסדר גמור.

עוד משהו, הקלאץ מחוזק לפי מה שהבנתי ממנו, האם הקלאץ אמור להיות קשה יותר במידה והוא מחוזק?

ומה לגבי... נסיעה בהילוך שני, לחיצה על הגז ואז ההילוך השני "בורח", "יוצא", לכן צריך לתפוס אותו רק בהילוך שני, אין רעשים או משהו... הוא אמר שזה בוקסות ומחר הוא יברר לי על זה ויתקן את זה.

הערות?.. אני לא רוצה ממש להידפק עם RSI, זה בכל זאת רכב ספורט ורובכם מבינים יותר על הרכב...

מה אני צריך עוד לבדוק בו ? לגבי מנוע צעדים הוא פסדר גמור, הטורים לא משחקים...

מזגן שעובד בסדר גמור.

תודה.

do ya wanna check my ride skillz?

jah fag. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לה גם אגזוז שיותא מהאמצע כפי מעלה לא? כן אני מכיר אותה היא מטופלת אצלנו במושב באיזה מוסך פה אני יודע שהיא נראת טוב מאד ויש לה רעש לא רע אבל אני יודע שהיא מבלה פה הרבה יחסית אזזז.. החלטה שלך. יש לנו פה את ה-rsi הכי טובה באיזור ולא נראה לי שקיימת יותר טובה(לבנה עם פול תוספות אוטו מרוצים למחצה) אבל היא לא למכירה. אם אתה לא לחוץ אני יכול לברר לך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר עלייה, זו ההיא של ש* ? עם הטורבו?..

אם כן, תברר מחיר במידה והוא מעוניין למכור.

בכל אופן, לגבי האדומה- הוא נכנס למוסך כי לפי מה שהבנתי חבר שלו עובד שם..

והוא מתחזק לו את האוטו, לאיזה טיפולים אתה יודע שהוא נכנס לשם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע הטורבו לא למכירה אני אברר לך מחר אני אתקשר לשאול בקיצור בו נגיד שלא תמצא יותר טובה ממנה כולה טורבו אחד גדול. אבל האדומה עושה תמיד סתם תיקונים כאלו מה אתה בדיוק רוצה לדעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב אני באר-שבעי, אני לא מהאיזור שלכם..

אני באתי היום נפגשתי עם הבן אדם ועם חברים שלו, עשיתי סיבוב.. נדמה לי שהאוטו היה אצל צעיר שהשתגע איתו וקרע אותו, למרות שהאוטו נוסע חזק ל RSI...

אילו תיקונים הוא עושה שם? הוא משקיע על האוטו?

תן לי פרטים לגבייה אם תוכל,

ואם זו לא הטורבו המדוברת.. אז על איזו לבנה מדובר?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת מסריח הקטע של "מחוזק"... לדעתי הקלאץ' יותר בכיוון גמור ולא מחוזק, אבל אי אפשר לדעת בהתכתבות...

הסאןרוף זאת מחלה ידועה של ה RSI , אז לשיקולך. יקר מאוד לתיקון.

הקטע של ההילוכים נשמע חירטוט מארץ החירטוטים... לדעתי צריך להוריד גיר בשביל לפתור את הסיפור הזה, עסק לא זול גם.... כנראה הוא יילך לחבר שלו שיקמבן משהו זמני שיחזיק עד אחרי המכירה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלבנה היא הטורבו של ש* והאדומה שאתה מדבר עלייה נראת טוב אבל אני לא מוסכניק ואני אצתרך לברר לך מחר כנראה מה שבטוח היא לא כמו של ש* שהוא חיזק אותה בעצמו ולא תמצא משהו יותר חזק ואבל לפי מה שהבנתי היא לא למכירה כרגע... אני אנסה לברר לךכנראה מחר ביי.

נ.ב

הקטע של החיזוק אולי נשמע דיי סתום אבל שתראה תבין זה לא סתם משיהו הוא יודע מה הוא עושה ובו נגיד שזה לא האוטו הראושן שהו משפר לפי מה שראיתי(הטורבו לבנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע קצת מסריח הקטע של "מחוזק"... לדעתי הקלאץ' יותר בכיוון גמור ולא מחוזק, אבל אי אפשר לדעת בהתכתבות...

הסאןרוף זאת מחלה ידועה של ה RSI , אז לשיקולך. יקר מאוד לתיקון.

הקטע של ההילוכים נשמע חירטוט מארץ החירטוטים... לדעתי צריך להוריד גיר בשביל לפתור את הסיפור הזה, עסק לא זול גם.... כנראה הוא יילך לחבר שלו שיקמבן משהו זמני שיחזיק עד אחרי המכירה.

האמת היא שגם עבורי זה נשמע די מצוץ מהאצבע העניין של הקלאץ, והגיר,

לא יודע מה לעשות לגבי האוטו הזה, כמעט ולא מוצאים שמורות.

האם יש הצעות ייעול לגבי דגמים אחרים ספורטיביים? ואפשר לחרוג מהמחיר של 20 אלף, גם לכיוון של 40 אלף שקל, פחות או יותר.

יוגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה RSI אחת, לבנה של איזה זקן פה בחיפה (היא עם שלט) נראית בסדר, אנסה לתפוס את מספר

הטלפון.

דבר שני, אם אתה באמת נעול על האוטו הזה (אני לא מתפלא, אין שניה לRSI מאז שיצאה) חפש בסבלנות

האוטו הזה יודע לרוקן כיסים בכל מה שקשור לבלאי.

תבדוק תושבות גיר ומנוע, תבדוק טמפרטורת מנוע בעמידה ונסיעה בתוך העיר, תקשיב למנוע בעמידה

וחפש "דפיקות" בוכנה באם יש, גג לא תקין עולה 4000 שקל תיקון (החלפת מנגנון כמו שאוהבים לאמר

בקרסו), 800 שקל החלפת גומיה, תנסה להיפגש איתו בבוקר ולשמוע אותה מתניעה לראשונה באותו היום

(סטארטר חורק, אלטרנטור שצורח) תסתכל מעל גלגל ימין ותבדוק שנמצא שם הכיסוי הפנימי בין הבודי

לבין הגלגל, מעין כיסוי פלסטיק שחור שיושב על הכנף מבפנים ונתפס עם ציר שמקביל למתלה (אם הוא איננו זה גורם למשחק ושחיקה של הרצועה בגלל חדירת מים לבית המנוע.

לגבי הקלאץ, הקלאץ שלה קשה מטבעו, כשהאוטו חדש הוא מחזיק רך אולי שבועיים שלוש לא יותר מזה.

קלאץ מחוזק? עם מה? עם בננות ואגסים? ויטמין C? בבלאט.

מעט מאוד RSI נשארו בארץ, אם בכלל, שלא עברו איזה ילד מתלהב שנגח איתה באיזה עמוד או חפר

תעלות באיילון, שאסי שאסי, תבדוק טוב קורות ריסוק קדמיות, חפש סימני ריתוך מאחרי גומיות

האיטום של הדלתות ומתחת לכנפיים האחוריות ובהמשך מתחת לאוטו בצידיו.

אני מאחל לך המון בהצלחה, אולי תצליח להציל אחת, אין, פשוט אין כמו RSI !

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יצא לי לבדוק רנו קליאו RSI אדומה, עם מדבקות SPARCO מתחת לדלת בצבע לבן,

ג'אנטים לבנים של OZ ?

בחור צעיר...

אם מישהו יודע על איזה רכב מדובר שיגיד לי...

שנת 94, 164 אלף קילומטר .. מתחייב ללא שאסי

מחר בדיקה ונראה מה יהיה. סאנרוף לא תקין. זאת אומרת אולי בעיית חשמל קטנה.. פעם הוא נפתח פעם הוא לא, זו לא בעיה של לפתוח עם היד או משהו. אם הוא נפתח אז הוא נפתח בסדר וגמור, ונסגר בסדר גמור.

עוד משהו, הקלאץ מחוזק לפי מה שהבנתי ממנו, האם הקלאץ אמור להיות קשה יותר במידה והוא מחוזק?

ומה לגבי... נסיעה בהילוך שני, לחיצה על הגז ואז ההילוך השני "בורח", "יוצא", לכן צריך לתפוס אותו רק בהילוך שני, אין רעשים או משהו... הוא אמר שזה בוקסות ומחר הוא יברר לי על זה ויתקן את זה.

הערות?.. אני לא רוצה ממש להידפק עם RSI, זה בכל זאת רכב ספורט ורובכם מבינים יותר על הרכב...

מה אני צריך עוד לבדוק בו ? לגבי מנוע צעדים הוא פסדר גמור, הטורים לא משחקים...

מזגן שעובד בסדר גמור.

תודה.

האם באוטו יש ריפודים אדומים דמוי עור ?

אם כן, צור קשר בה"פ ואני אעדכן אותך בכמה פרטים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו שלי פעם הייתה בעיה כזאת עם הגיר אני לא ניסיתי להחליף בוקסות בזמנו אמרו לי שזה העניין אבל לא החלפתי אותם כך שאני לא יודע אם זה היה חירטוט או לא

בכל אופן אני החלפתי גיר ועלה לי 3 אלף שקל אבל פתר את הבעייה

בקשר לקליאו לא חסרות כאלה שמורות אם אתה באמת רוצה את האוטו תחכה בסבלנות ותמצא יש די הרבה שמורות

RSi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...