Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין Toyo CF2 לבין Conti premium contact 2.

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

כיום יש לי על הרכב (סוויפט 2007) Conti premium contact ואני מאוד מרוצה מהם. (הם על הרכב כשלוש וחצי שנים).

הגיע הזמן להחליפם.

קיבלתי הצעה ל Toyo CF2.

ההבדל במחיר בין שני הסטים הוא זניח מבחינתי. 360 ש"ח הבדל לרביעייה.(הToyo הם הזולים יותר כמובן).

האם למישהו יש ניסיון עם הToyo הנ"ל?

איך ה Toyo "מזדקנים"? (ה Conti, גם אחרי שלוש וחצי שנים וכ 40 אלף ק"מ, מתנהגים ואוחזים מצויין).

הנטייה הטבעית שלי היא להישאר עם ה Conti, כי אני מכיר ואוהב אותם, אך קראתי ביקורות לא רעות בכלל על ה CF2.

אשמח לעזרה.

תודה,

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום עודד,

לתשומת לבך - Toyo Proxes CF2 הוא דגם צמיג חדש ומשופר, שהושק בעולם (ובישראל) לפני כשנה, בהתאם לדרישות המעודכנות של התקינה האירופאית באשר לחסכון בדלק, מרחקי בלימה משופרים ורעש מופחת. לכן אין עדיין נסיון ארוך טווח עם דגם הצמיג הנ"ל. עם זאת, דגמי צמיגי נוסעים אחרים של Toyo, כגון C1S, CF1 ו- +TEO הוכיחו את עצמם כצמיגים עמידים לאורך זמן, ולכן סביר להניח שאורך החיים של CF2 יהיה לפחות כמוהם, ובסבירות גבוהה אף ארוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי בוחר בקונטיננטל.

נכון שטויו צמיגים לא רעים, אבל לפי דעתי קונטי פרמיום עדיפים.

אם מבחינתך 360 שקלים לא הפרש רציני (יש אנשים שההפרש הזה מבחינתם כן רציני ) , והיית מרוצה מצמיגי קונטיננטל, אני לא רואה סיבה לשנות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

בסופו של דבר החלטתי להמשיך במסורת (שהתחילה עוד ברכב הקודם שלי) ולהשאר עם הקונטי.

מעניין איך ה Premium contact 2 לעומת ה 1.

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד אולי אקח את הטויו בסוף.

אתמול הגיעו הצמיגים לפנצ'רייה, אבל הם היו מאמצע 2012. לא התאים לי וביקשתי שיחזירו אותם.

בעל הפנצ'רייה (שהוא חבר טוב), יבדוק אם קיימים צמיגים חדשים יותר.

במידה ולא, אלך על הטויו.

איך אתה יודע שהטויו חסכוניים יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הטויו האלו, אבל ראוי לדעת שצמיגים התורמים לחיסכון בדלק הם לרוב צמיגים "ירוקים" ולאלו דופן קשיחה יחסית ופרופיל אופייני שתורמים מצידם לנסיעה קשיחה ורועשת יחסית. אז אולי אפשר לחסוך כמה לירות בצריכת הדלק ( לא הרבה ) וגם לדחות קצת את ההחלפה יחסית לצמיגים "רגילים", אבל לא בטוח שהטרייד אוף הזה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תאריך של קונטיננטל הוא הסיבה לפער זעום במחיר בינו לבין טויו.

בדרך כלל ההפרש בין הדגמים האלה יותר גדול מאשר 90 שקלים להצמיג.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, ל- Toyo יש במידה הזו צמיגים מדגם NE02, שהם חסכוניים אפילו יותר מ- CF2 - דירוג A לעומת דירוג C, וזאת על חשבון פשרה מסויימת במרחק הבלימה בכביש רטוב - דירוג C (טוב כשלעצמו) ב- NE02 לעומת דירוג B ב- CF2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שוב על התגובות.

בגדול הדבר היחיד שמעניין אותי בצמיגים, זה נטו אחיזה (ביבש ורטוב) ויכולת בלימה.

לא מטרידה אותי צריכת הדלק מכיוון שהנסועה השנתית שלי מאוד נמוכה. אני מתדלק בערך במחצית מהסכום החודשי ששלומי הציג בדוגמא. מה שהופך את הפער לכ180 ש"ח בשנה. לא ממש קריטי עבורי ואני מעדיף לשלם יותר לטובת בטיחות.

גם רעש לא ממש מטריד אותי.

נוחות זה כן פרמטר שהייתי מייחס אליו חשיבות, אבל לא כל עוד הוא מגיע על חשבון האחיזה.

אבדוק במהלך היום האם יש את הקונטי בשתנון מתקדם יותר.

במידה ולא, אלך על הטויו CF2.

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...