Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על מוסך אמין ברחובות שמאפשר להביא חלפים

wiper
שימו לב! השרשור הזה בן 3549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדוק בשלדור. עשיתי טיפול ליונדאי גטס עם חלקים שקניתי מליאור שופ.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה,

בהמשך להמלצה לבצע את הטיפול במוסך שלדור ומתוך מטרה לבצע את הטיפול עם רכיבים איכותיים, הלכתי ורכשתי תחילה את החלפים לטיפול אצל ליאור ביונדאי שופ. ליאור דאג להכין את ההזמנה בזמן קצר, לוודא איתי את הפרטים על מנת לספק את המוצרים על פי המקטים הרלוונטיים והכל לדעתי במחירים טובים (660 ש"ח עבור 4 ליטר שמן מנוע, מסנן שמן, 4 פלגים, מסנן אוויר, מסנן מזגן, 4 ליטר שמן גיר, נוזל בלמים ונוזל קירור).

היום ניגשתי לבצע את הטיפול במוסך שלדור לאחר שקבעתי מראש ועדכנתי שאני מביא איתי את החלפים. נמסר לי טלפונית שעלות שעת עבודה תהיה 177 ש"ח.

הגעתי בשעות הבוקר וגנדי הבעלים הכניס את הרכב לטיפול. במסגרת פירוק הגלגלים נמסר לי שיש להחליף את הרפידות הקדמיות ולחרוט את הצלחות. עלות החריטה של שתי הצלחות כ- 140 ש"ח ועלות הרפידות כ- 170 ש"ח (רפידות קוריאניות לא מקוריות, עלות מקוריות כ- 330 ש"ח. לשם הדוג' העלות של רפידות של יצרן מקורי של יונדאי בשם Sangsin Korea אצל יונדאי שופ היא 118 ש"ח!).

בסה"כ הרכב היה במוסך שעתיים ועלות העבודה הסתכמה ב 425 ש"ח ולא כפי שנמסר לי בתחילה (177 ש"ח - כלומר 354 ש"ח לשעתיים). סה"כ עלות סבירה לשעה (180 ש"ח לפני מע"מ).

עלות הטיפול הסתכמה בכ- 1,400 ש"ח. בסה"כ אני מרוצה מהטיפול במוסך עד כמה שניתן היה להתרשם מביקור יחיד של טיפול די שגרתי. הפריע לי קצת עניין שעת העבודה שהשתנתה אך בחרתי שלא להתעמת בשל כך. בנוסף הפריע לי העניין שלא רכשתי מלכתחילה רפידות מקוריות אצל יונדאי שופ במחיר מצחיק לעומת המחיר שהוצע לי במוסך.

לסיכום, יונדאי שופ אחלה חנות, צוות מצוין, נכון לעזור ועם מחירים טובים. מוסך שלדור, על פניו נראה מוסך מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעם הבאה שתדע רפידות בלם קד' תוצרת קוריאה תוכל למצוא אצלנו במלאי במחיר של 69 ש"ח כולל מע"מ.

החנות נמצאת ברחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...