Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריוקט פוליש ווקס

שימו לב! השרשור הזה בן 3568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי מפגש הצפון שהתקיים לקחתי ברצינות יותר את נושא הפוליש ווקס, והחלטתי לצאת לדרך אולי היה קצת עיקובים אבל בסופו של דבר הגעתי לרגע הגדול, הפרויקט ערך 18 שעות-+.

ביום הראשון התבצע קניית מוצרים, שטיפה ,פלסטלינה,פוליש גס/עדין.

משך הזמן -משעה 1 בצהרים עד 3 בלילה ושטיפה נוספת בסיום.

ביום השני התבצע ווקס,אוטם ושטיפה סופית.

משך הזמן-5 אחר הצהרים עד 11.

הפרויקט התבצע על 2 מכוניות יונדאי גטס צהובה שנת 2004,טיוטה קורולה לבנה שנת 2008. שתי המכוניות לא עברו מעולם פוליש/ווקס/פלסטילינה וכו... אלה רק שטיפות ומיםclip_image001.gif

קמנו יום חמישי ויצאנו לעבודה....

חומרים-1.jpg

פלסטלינה סינית

סבון התחלתי MR PINK ולסיום ווקס אנד ווש מגס

ONR ירוק

מגבות לניקוי שאריות

מגבת עור צבי

פלטה מתכווננת לפינות וכו..

גרניק

מכונת פוליש 1200W SKILL 6 דרגות

3 סוגי פד,פדים סינים ידנים

פוליש גס מגס 101

פוליש עדין מגס 205

ווקס קורנובה מגס

אוטם מנזרנה

פיניתי לי מקום מוצל ונוח לעבודה ,והכנסו פנימה את המכוניות-

2.jpg

אחרי שטיפה קלה ושהמכוניות עדין רטובות התחלנו פלסטלינה וONR בדילול 1/18-

3.jpg

4.jpgהתוצאה הסופית של הפלסטלינה הייתה הרבה יותר גרועה,פשוט שחכתי לצלם.

עשתה עבודה מעולה, ושווה את המחיר הזול!

5.jpg

מנקים משטח משטח, מנגבים ומתחילים פוליש גס ואח"כ עדין-

6.jpg

לפני-

7.jpg

אחרי-

8.jpg

קצת קשה לראות את ההבדלים ,אז התמקדתי יותר שרואים בבירור הבדלים -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני-

9.jpg

10.jpg

אחרי-

-11.jpg

12.jpg

שפשוף שבזמנו אמא שלי עשתה התוצאה אחרי פוליש גס בלבד ,אחרי העדין נעלם לגמרי מחר העלה תמונות נוספות-

14.jpg

15.jpg

אחרי-

16.jpg

17.jpg

אחרי ווקס-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תצלם עם פרוג'קטור ייראו את ההבדלים הרבה יותר טוב. בכל מקרה, סחטיין על העבודה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיום היום הראשון של הפוליש העדין /הגס קרץ לי חניון נחמד-

18.jpg

19.jpg

ביום השני התחלנו ווקס במכונת פוליש, ואח"כ מרחנו אוטם באופן ידני-

אחרי ווקס-

13.jpg

50/50 עם בלי ווקס

22.jpg

אחרי אוטם-

20.jpg

שטיפה לסיום אחרי כמה שעות שהתייבש האוטם-

21.jpg

קצת מאוהב-

23.jpg

לסיום מחר אני ישתדל לעלות עוד תמונות מצב ובהמשך גם ניקוי מגנזיום וצמיגים /ניקוי פנסים בפעם השניה וחידוש פלסטיקה .

סכ"ה החומרים מעולים ונוחים לעבודה ,המכונה נתנה עבודה מצויינית ולא נכנע לרגע ,התוצאות שקיבלתי מבחינתי הם מעולות וציפיתי להרבה פחות בשל חוסר נסיון,אשדל גם לקחת תמונות מהרכב השני שהשתתף והעלה בקרוב...

לסיכום עבודה מתישה וקשה אבל מה לא עושים בשביל האוטו:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה.

אני לא מבינה למה אתה מעלה תמונות קטנות באיכות גרועה של צילומי מסך מהטלפון במקום להעביר אותן למחשב ולהעלות בצורה מסודרת.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה.

אני לא מבינה למה אתה מעלה תמונות קטנות באיכות גרועה של צילומי מסך מהטלפון במקום להעביר אותן למחשב ולהעלות בצורה מסודרת.

האיכות של המצלמה גבוה מדי אז האתר לא נותן לעלות אותם, ואני לא מוצא אתר נורמלי להקטין תמונות. (אם יש לך אתר כזה / דרך להקטין אשמח עם תשלחי לי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות של המצלמה גבוה מדי אז האתר לא נותן לעלות אותם, ואני לא מוצא אתר נורמלי להקטין תמונות. (אם יש לך אתר כזה / דרך להקטין אשמח עם תשלחי לי )

אם יש לך פייסבוק,

תעלה לשם ותצרף לינקים.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אני לפעמים עושה את זה,תוך פחות מחודש כל התמונות בשרשור נעלמות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות עריכה רגילה בצייר. יש שם אופציה Resize ואז אתה בוחר בכמה אחוזים אתה מקטין את האורך והרוחב של התמונה, יש אפשרות גם לבחור בשינוי פיקסלים. זה כמובן יפגע באיכות אבל עדיף מאשר צילום מסך כשרובו שוליים שחורים.

אופציה נוספת שיש לך, זה לפתוח חשבון http://www.photobucket.com למשל, אתה מעלה לשם את התמונות ואז מצרף קישורים דרך האופציה שיש בפורום: insert image-> from URL.

לטעמי, אופציה 2 עדיפה.

עריכה: תפוחי, בתור בן אדם שכביכול עוסק במחשבים, הייתי מצפה ממך לעצות טובות יותר.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, סחתיין על ההשקעה, עבודה יפה!

מצטרף להמלצה בעניין התמונות, אני עובד עם photobucket כבר המון שנים וזה פשוט אתר מעולה.

אם לא בא לך להירשם לאתרים וכאלה, תשתמש ב"צייר" כדי להקטין תמונות, זה לוקח בדיוק שנייה ולא פוגע באיכות יותר מידי.

אבל זה חשוב מאוד. השקעה כזאת גדולה בפרויקט שרצית לעשות הרבה זמן, ובסופו של דבר השרשור נראה לא כל כך טוב בגלל התמונות. חבל.

אם אתה צריך עזרה עם הקטנת התמונות, תרגיש חופשי לפנות אליי בפרטי.

לעניין האוטם/וקס וסדר היישום שלהם.

spanacool, על סמך מה אתה אומר שזה יחזיק יותר זמן?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, סחתיין על ההשקעה, עבודה יפה!

מצטרף להמלצה בעניין התמונות, אני עובד עם photobucket כבר המון שנים וזה פשוט אתר מעולה.

אם לא בא לך להירשם לאתרים וכאלה, תשתמש ב"צייר" כדי להקטין תמונות, זה לוקח בדיוק שנייה ולא פוגע באיכות יותר מידי.

אבל זה חשוב מאוד. השקעה כזאת גדולה בפרויקט שרצית לעשות הרבה זמן, ובסופו של דבר השרשור נראה לא כל כך טוב בגלל התמונות. חבל.

אם אתה צריך עזרה עם הקטנת התמונות, תרגיש חופשי לפנות אליי בפרטי.

לעניין האוטם/וקס וסדר היישום שלהם.

spanacool, על סמך מה אתה אומר שזה יחזיק יותר זמן?

אני מחר יסיים לנקות ולצחצח את שאר הרכב ואז יעלה תמונות מחדש באיכות טובה דרך הצייר או אתרים שהמלצתם , תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...