Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מטורפת (ולוסטר טורבו)

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם ב 100 קמש זה 1:10, אין לזה משמעות...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13.6 / 100 הצריכת דלק זה 1-6.4 לא?

זו הצריכה ברגעים אלו בנסיעה רגועה בעיר .

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי נו, בחייאת, עזוב אותך שטויות. תמלא פול טנק, תאפס את אחד המונים, תתדלק שוב פול טנק, תראה כמה יצא. לאחר מכן תחזור על זה בשנית. תשתדל לא ללחוץ, אבל אם לחצת פה ושם תחשיב גם את זה. אח"כ תגיד לנו כמה הרכב שותה באמת.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי נו, בחייאת, עזוב אותך שטויות. תמלא פול טנק, תאפס את אחד המונים, תתדלק שוב פול טנק, תראה כמה יצא. לאחר מכן תחזור על זה בשנית. תשתדל לא ללחוץ, אבל אם לחצת פה ושם תחשיב גם את זה. אח"כ תגיד לנו כמה הרכב שותה באמת.

אני לא נוסע כמעט אחי ועד שאני נוסע הרכב לוגם את הדלק , הולך לי כל יום 150 200 שקל בחיים לא פגשתי דבר כזה זה לא נורמלי.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מצ׳יפ לא הוחלף כלום

ברוך הבא לעולם רכבים משופרים. תוספת כח = תוספת בצריכת דלק.

רכב זה אוסף של פשרות. היצרן מקנפג את ה-ECU כך שייצור פשרה בין ביצועים לצריכת דלק סבירה וזיהום אוויר (וגם שרידות המנוע, אבל זה נושא לדיון אחר).

מן הסתם היצרן "יחנוק" קצת את המנוע, כדי לא לקבל תלונות ותביעות מלקוחות זועמים על צריכת דלק גרועה או על זה שהמנוע מוציא מסך עשן.

עכשיו בא מישהו שרוצה לסחוט עוד קצת כוח מהמנוע, ומבטל את החסימה שהיצרן קבע. הכח עולה, ואיתו עולה הצריכת דלק והזיהום אוויר, לא תוכל גם לאכול את העוגה, וגם להשאיר אותה שלמה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

אבל הוא דיבר על צריכת דלק גבוהה מאוד גם לפני הצ'יפ ושאר השינויים:

הרכב שותה לי בסיבות ב1-6 1-7 בנסיעה רגועה בלי לחיצות בלי מזגן על מצב ECO חסכון בדלק , הצמיגים ממולאים כמו שצריך הרכב חדש , זה היה לפני הצ'יפ וגם עכשיו אחרי הצ'יפ

בלי קשר, לא נשמע לי הגיוני שצ'יפ גורם לעליה כל כך משמעותית בצריכת הדלק. ב-GTI MK6 שלי שמתי צ'יפ וצריכת הדלק ירדה מ-11 בערך ל-10.5/10.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני בדרך כלל לא מתייחס לפרט הדלק ברכבים שלי אבל פה זה כבר עבר את גבול הטעם הטוב , הרכב שותה לי בסיבות ב1-6 1-7 בנסיעה רגועה בלי לחיצות בלי מזגן על מצב ECO חסכון בדלק , הצמיגים ממולאים כמו שצריך הרכב חדש , זה היה לפני הצ'יפ וגם עכשיו אחרי הצ'יפ , התחלתי לתדלק 98 אולי בשביל שינוי לטובה , מה יכולה להיות הבעיה אני על סף יאוש ותסכול...

החשד שלי נופל על הצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוסע כמעט אחי ועד שאני נוסע הרכב לוגם את הדלק , הולך לי כל יום 150 200 שקל בחיים לא פגשתי דבר כזה זה לא נורמלי.

אל תתדלק כל יום. תתדלק מתי שהדלק כמעט נגמר, תמלא פול טנק, תיסע שוב עד שכמעט ייגמר, ושוב תתדלק פול טנק, כשבין לבין תאפס מונים בין כל תדלוק וכמובן תחשב את הצריכה (מספר קילומטר שעברת לחלק לכמות הדלק שתדלקת). יותר פשוט מזה - אין.

אגב, שאלה שאולי גם קריטית - איפה אתה מתדלק? יש תחנות שמוהלות דלק. גם זו עלולה להיות בעיה, ועוד יותר ברכב משופר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתדלק כל יום. תתדלק מתי שהדלק כמעט נגמר, תמלא פול טנק, תיסע שוב עד שכמעט ייגמר, ושוב תתדלק פול טנק, כשבין לבין תאפס מונים בין כל תדלוק וכמובן תחשב את הצריכה (מספר קילומטר שעברת לחלק לכמות הדלק שתדלקת). יותר פשוט מזה - אין.

אגב, שאלה שאולי גם קריטית - איפה אתה מתדלק? יש תחנות שמוהלות דלק. גם זו עלולה להיות בעיה, ועוד יותר ברכב משופר.

בהתחלה מילאתי סונול 95

עכשיו בדור אלון 98

הצמיגים חדשים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1+ לשומי.

מחשב הרכב לוקח את נתון הנסועה כפי שמוצד במד המהירות ואת כמות הדלק במיכל (כפי שמוצג במד הדלק) ומחלק אותם.

איזה משני הנתונים אתם טוענים שהוא לא אמיתי?

מתי בפעם האחרונה קיבלתם ברכב חדש נתון צריכה במחשב הדרך ששגוי מבדיקה של מילוי מיכל ומדידת נסועה (שגם כאן, מסתמכת על מה שמראה הרכב ולא על מה שמדדתם ידנית).

בקיצור, עובי הפח לא מגן על הנוסעים בתאונה, קונטרה בהגה לא באה במקום חגורה, ומחשב הדרך ברכבים חדשים מדויק ביותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוא לא מדויק, ויש לי יונדאי, ובמקרה וולוסטר (כמובן שלא מדבר על סטייה של 4-5 ליטר הבדל).

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם אצלי ב-500 הוא מוסיף כחצי ק״מ מעבר לנתון המדוייק.

ב-147 זה היה מדוייק על העשירית.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשבי דרך רבים מראים צריכה רגעית. צריכה רגעית יכולה להיות קטסטרופלית, שהרי בסופו של דבר אנחנו בודקים צריכה ממוצעת לכל מיכל דלק. בנסיעה עם רגל ברצפה (מבחן דרכים בן 4 ימים ומעל 1,000 ק"מ עם היונדאי ולוסטר טורבו) הגעתי לצריכת דלק של 1:5 כאשר בנסיעה רגועה (יחסית) הנתון היה קרוב יותר ל- 1:10. כדי לחשב כהלכה צריך לנהוג כפי ששומאכר הציע, צריכה רגעית יכולה גם לעמוד על 1:3 או 1:4 במכוניות גודשות, מניסיון.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...