Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ לולוסטר - הפתרון באי אנד איי

שימו לב! השרשור הזה בן 3564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי לא היה לי זמן לרשום את מה שהלך אתמול עדיין אבל הייתי חייב לפנות קצת זמן.

קבעתי עם דני בעקבות המלצות חמות בפורום על הבחור , למרות שאת הרכב הקודם שיפרתי בE&A והייתי מרוצה , החלטתי לנסות משהו חדש בעקבות הרבה דברים טובים ששמעתי עליו , וגם כי אלי ואביחי מתמחים בגרמניות בעיקר.

קבענו לשני ב11 בחולון הגעתי למקום בשם FULL BOOST למרות שקבענו ל11 הוא הגיע בסביבות 12 , 12 וחצי , מתקבל קורה .

הסתכל על הרכב הוציא את המחשב למד אותו קצת באינטרנט חקר , לא עשה רכב כזה מעולם , בסביבות 1 וחצי יצאנו לדיינו שנמצא בפיטסטופ בחולון , הרכב הורכב על הדיינו התחיל להריץ מה שהוא מריץ שם אחרי חצי שעה הוא מתקשר (חיכיתי למעלה) חדשות לא טובות כבר , הרכב מוצהר ברישיון על 186 כוחות סוס בנאבה הראה לנו 145 בשיא , אכזבה קלה שלי , אין מה לעשות הרכב כבר נקנה ננסה לשפר מפה , עליתי למעלה הוא המשיך לעבוד אחרי חצי שעה שעה שוב טלפון חדשות לא טובות , אמרתי לעצמי מה יכול להיות עכשיו , תקשיב המחשב לא נפתח זה סיפור בדרך כלל זה כמה ברגים הוא סגור ואטום אין אפשרות לפתוח , אני לא רוצה להשאיר סימנים שנפתח מחשב הרכב שנת 2014 , אכזבה מאוד גדולה גם בזבוז יום גם חופש מהעבודה גם שרפנו כמה שעות ואין מה לעשות , כיבדתי את החלטת הבחור שעבד קשה ובאמת ניסה והבנתי שהוא מעדיף לא לקחת את הסיכון הזה של לפתוח מחשב ומעדיף לא להתעסק , מחשב הרכב הוחזר הגלגלים הורכבו , שאלתי אותו כמה על הבזבוז זמן ?

אי נעימות שלי בגלל שנסחב איתי כל היום למרות שגם אני הייתי מאוכזב מהסוף אמר לי לא צריך התעקשתי , אמר שבדיקה בדיינו עולה 300 הוצאתי 300 ונתתי לו בעקבות הבזבוז זמן שלו.

התקשרתי לאלי E&A אם אפשר להגיע לבדוק אם יש צ'יפ אפסולוט לרכב כי כשדיברנו הוא אמר שלא בטוח , הייתי קרוב כבר לקחתי יום חופש אני חם על צ'יפ נסענו לאלי בבני ברק .

מגיעים אלי מסתכל על הרכב בודק בוחן , מוציא את מחשב הרכב , אחרי כמה שניות קורה לי , ואז נשאלת השאלה מי התעסק במחשב הרכב?

אני הרגשתי אי נעימות כי הלכתי למקום אחר , והבחור טען שהוא לא רוצה להתעסק כדי לא להרוס , שאלתי למה?

אלי הראה לי ממש סימני שבר במחשב , כאילו ניסו לפתוח בכוח וממש הפרידו בין הברזלים וממש שבר קטן שם .

סיפרתי לו מה היה , הוא קצת התבאס (ברור לי הבאסה שלו ) אמר לי שלפני שהוא מתעסק בכלל במחשב שאני יהיה מודע למה קורה

מחשב הרכב בולוסטר ממש בחוץ חס וחלילה אם יכנס מים משהו סיפור מאוד יקר , אובדן אחריות , ועוד ועוד.

התחלתי כבר להתעצבן מכל היום המזורגג הזה , שאלתי אם יש אפשרות לתקן לאטום , אם בכלל לעשות צ'יפ לרכב.

הגעתי לאלי בערך ב3 וחצי 4 , אני לא נוהג לפרגן , אבל כשמגיע מגיע !

מ4 עד סביבות 8 8 וחצי בערב!!! הבן אדם ישב לי על הרכב פתח כמו שצריך בלי שברים , הלחים בגלל שהמחשב בעייתי לצריבה , חיכה לצ'יפ מאפסולוט אוסטריה , כיוונו אותו ל95 צרבנו , סידר את השברים את המכות הקטנות וגם אטם לי אותו עם חומר מיוחד שלא יכנס מים , התקשרתי לדני לספר על העניין ולדרוש את הכסף שכבר בעיניי לא כל כך מגיע לו , הלכתי ב9 בערך לאסוף אותו מפיט סטופ , הוא היה שם בדיינו עם רכב אחר , הפרצוף המאכוזב שלי אמר לו הכול , אני לא הרחבתי הוא לא הרחיב .

אני לא בא להשמיץ את השם שלו חלילה , הבן אדם שמעתי שהוא אומן , אני בטוח שהוא אומן בתחום , קצת יחסי אנוש לא יזיקו , שברת? תודיע אני אקבל אנשים טועים אנחנו לא מכונות , לא הודעת ? לפחות אל תיקח כסף שלא מגיע לך...

בכל אופן נצרב צ'יפ בסופו של יום ההבדל מורגש ובענק , החיוך של סוף היום שווה הכול , תודה לאלי ואביחי על שירות מדהים , שווה יותר מעוד כמה כוחות סוס במנוע , שילמדו מהזוג הזה מה זה יחסי אנוש ולהיות אמיתי .

ושוב לא בא להשמיץ או לכלך זה יכול להיות היה חד פעמי אבל עדיין רציתי לשתף , ולפרגן לסדנא הטובה ביותר בעיניי היום.

הנה כמה תמונות ממהלך היום , יש לי עוד תמונות של השבר בפלאפון אחר לי כבר נגמרה הסוללה מהיום המתיש הזה.

IMG_5184.jpg

IMG_5200.JPG

IMG_5201.JPG

IMG_5226.JPG

IMG_5227.JPG

עריכה אחרונה על ידי lieden

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל עוד אתה מרוצה, זה מה שחשוב.

לשאלה הכי מעניינת, איך מרגיש הרכב?

ומה עם הרעשים המתכתיים שסיפרת עליהם?

הרכב הרגיש לי כבד ועצל , אחרי הצ'יפ , וואו! כיף באמת כיף.

זה יותר מההרגשה שהיה לי בפולו כי הוא כבר היה רכב מהיר , ובפולו עוד הורכב דאון פייפ וצנרת בנוסף לצ'יפ.

סוף סוף הרכב מגיב מפרפר ואתה מקבל את הבום בלחיצת דוושה שכל כך התגעגעתי אלייה..

בהמשך זה דאון פייפ וצנרת .

מישהו בחול פרסם דיינו של הרכב רק עם צ'יפ שמגיע ל227 כוח סוס איך זה יכול להיות?יכול להיות שהגרסה שם מגיעה חזקה מפה?

משהו פה מוזר.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שעוד מעט יגיעו מומחים שיסבירו קצת יותר לגבי התופעה הזאת, היא מוכרת גם לי.

שמעתי לא מעט על רכבים שמצהירים על מספר מסויים, ובפועל מוציאים מספר נמוך יותר, וגם על סיפורים הפוכים (במוו למשל), אבל קטונתי מלהבין בנושא.

בכל מקרה הסיפור הוא אחלה הוכחה לכך שמספרים פחות חשובים, אלא ההנאה והתחושה.

תתחדש :)

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לאלי ואביחי שהוציאו עוד לקוח מרוצה.

דני הגיב על הנושא של הנזק? למה לא הודיע לך?

הגיב שהוא ניסה ולא שבר שזה לא הגיוני,שאיך שהוא ראה שהוא לא מצליח הוא הפסיק , הבעיה שהרכב חדש חדש , ואלי קרא לי לפני שהוא בכלל נגע במחשב , אז חבל על כל השטויות האלה , היה מודה בטעות הייתי מקבל את זה יותר יפה , לפחות הסוף יצא בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי אוהב קצת לנפח ולהגזים כשאתה מדבר איתו על מתחרים תיקח הכל בערבון מוגבל.

HU: Clarion CZ702 AMP 1 : Celestra FA475x

AMP 2: Phoenix Xenon 400.1 Sub: Seas Lotus

COMP : Ground Zero Uranium

[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר בסופו של דבר קיבלת מה שאתה רוצה-תוכנה לרכב.

לגבי עניין האטימה, אל תקשיב לכל מה שאומרים לך. גם אם הפח החיצוני קצת עקום זה לא מה שאוטם את המחשב-בשביל זה יש אטם שרץ מסביב בתוך מסילה (אפשר לראות בתמונה את המסילה).

לגבי יראו שהתעסקו ברכב או לא התעסקו, אתה מודע לזה שצרבו לך את המחשב עצמו ולא דרך שקע דיאגנוזה? בכל מצב היו יכולים לגלות שצרבו לך תוכנה.

בעניין האחרון לגבי דני, אני אישית לא לקוח שלו. מעולם לא פגשתי את הבנאדם אבל תמיד שמעתי עליו דברים טובים.

מכיר המון אנשים שעברו אליו מתוכנות מתחרות שאתה כנראה מכיר ויצאו הכי מרוצים בעולם.

מציע לך לגשת לעשות דיינו, יש לך דיינו של ״הבסיס״ שהתחלת ממנו שזה תוכנה מקורית-לך לבדוק כמה אחרי התוכנה.

בנוסף, ניתן לבדוק ביונדאי דרך המחשב תיקוני הצתה, יניקה וכ׳ו כמו שיש בפולקסווגן?

תתחדש!

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב לא באתי ואמרתי שהוא ניפץ את המחשב , במציאות זה נראה גרוע יותר רואים ממש כיפופים ושברים , לא כועס גם הוא בן אדם מותר לטעות , אבל לא להכחיש ולקחת כסף שלא מגיע לך זה עצבן אותי , כן מעניין אותי כמה כוח סוס הרכב עומד עכשיו , לגבי הדיינו שהראה נתונים גרועים ביחס להצהרת יצרן , פגשתם דבר כזה כבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היצרן מוסר את הכ"ס במנוע, והדיינו שהלכת אליו בודק כ"ס בנאבה. כמובן שיש הפסדי כח בדרך. כבר יצא לי לראות איביזות סטנדרטיות שמוצהרות 150 כ"ס

ומוציאות בפועל 120.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מבין משהו ?

התשלום היה עבור השימוש בדיינו לא עבור ההתעסקות עם המחשב,

אמנם עבור פגיעה קוסמטית במחשב זכותך לדרוש פיצוי, או להתקזז עם התשלום עבור הדיינו, אבל אין קשר בין הדברים.

עריכה אחרונה על ידי proxima
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל בעל עסק, אני מודע הייטב לחשיבות מתן וקבלת ביקורת על השרותים שאני מספק, ולכן אני מעריך מאוד את הביקורת הנ"ל,

אם כי חשוב לי להעמיד מספר עובדות על מקומם, תקראו לזה - הצד שלי, אם תרצו.

ראשית כל, שמי דני פיסנטר, ולא דני יוניטרוניק. איזכור מותג שאני משווק,

ושכלל לא רלוונטי למקרה זה, בתור "אכזבה ממנו", קצת לא לעניין.

לגבי המחשב, נאמר במפורש שיש לפתוח את המחשב ולא ניתן לעשות דרך השקע דיאגנוזה.

לדבריך, למתחרים הנ"ל, כן יש אפשרות לעשות דרך השקע, אבל אתה העדפת בכל זאת, לעשות אצלנו ואני מעריך את זה מאוד.

לאחר ניסיון לפתוח את המחשב בדרכים מקובלות, הגעתי למסקנה שלא ניתן לפתוח אותו מבלי להשאיר סימני פתיחה.

הראתי לך את המחשב , הראתי לך את הנקודות שניסיתי לפתוח ושזה מתחיל להשאיר סימנים

וציינתי שיכול לקרות נזק אם נמשיך לנסות.

המלצתי לך לגשת למתחרים שלי, לעשות אצלם דרך השקע דיאגנוזה, כמו שאמרת שנאמר לך.

בשלב זה, שאלת כמה מגיע לי, ולמרות שעשינו בדיקת דיינו ועבדתי לך על האוטו כשעתיים, רציתי להיות פייר ואמרתי שלא צריך לשלם.

לדבריך, בשביל ההרגשה הטובה שלך, התעקשת לשלם על הבדיקה. בחירה שלך.

לאחר מספר שעות התקשרת אלי, וטענת שעשיתי לך נזק, שבר ובגלל זה יכנסו מיים למחשב.

בקשתי שתשלח לי תמונה על מה מדובר, והתמונות שקיבלתי הם אלו שצרפת כאן.

תמונות של מחשב פתוח, אצל המתחרים, שאכן נראה שיש עליו נזקי פתיחה ושבר.

כאמור, אני לא פתחתי את המחשב, בדיוק מהסיבה שאמרתי והראתי לך - פתיחה תשאיר סימנים.

מה עוד, שכל עוד המחשב לא נפתח, חומר האטימה בתוכו לא נפרץ, ולהתחשב בזה שלדבריך טענת שאתה לא מבין בזה, אני יכול רק לדמיין מאיפה רעיון המיים הגיע.

רצית את כספך חזרה, ואמרתי לך שאתה מוזמן להגיע לקחת מתי שאתה רוצה.

כמה שאלות עולות.

1. למה שאני יראה למישהו מחשב שגרמתי לו לנזק, בתקווה שהוא לא מבין על מה הוא מסתכל, או לא רואה ???

2. למה פתחו את המחשב, אם נאמר לך ששם אפשר בלי לפתוח ?

3. למה שתסכים לפתוח את המחשב לאחר שאצלי החלטת כבר שאתה לא רוצה לקחת סיכון, למקרה שישארו סימני פתיחה ?

4. למה שתצא מרוצה מהשרות עד כדי כך שתרצה לשלם למרות שלא חוייבת, ולאחר מספר שעות תהיה מאוכזב ותרצה את הכסף חזרה ?

בכל מקרה, צר לי שוב שזאת ההרגשה שקיבלת אצלי.

אצלנו השרות מעל הכל ואיך שלא יהיה אני לוקח אחרויות מלאה על האכזבה שלך.

לפנים משורת הדיו, אני מזמין אותך לבדיקת הספק חינם, כדי שתוכל לראות את התוצאה שקיבלת משדרוג התוכנה (למרות שלא עשית זאת אצלנו לבסוף), ותוכל להשוואת לבדיקה לפני.

להבא נעשה מאמץ גדול יותר להסביר ולתעד את התהליך ללקוח.

תודה, דני.

עריכה אחרונה על ידי MasterChief

MAX-TUNING, Dyno & Performance

Dynapack Israel, EFI Tuning and diagnostic

...Haltech, MoTeC, AEM

On facebook , Tel:054-5994459

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...