Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו גדול יותר

שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקווה לחוות דעת נוספת מחובבי המגדשים בעניין ההונדה טורבו שלי כי יש לי בעיית מרחק עקב הגעה למפגשים וכו.

אם ראיתם פרסמתי בפוסט הקודם שאני רוצה להתקדם לטורבו יותר גדול מ ה-td04 הקיים אצלי,מנוע סגור גודש 0.7 באר.

כרגע יש מנוע בצד וסט בוכנות טלטלים (איגל ויטרה,) ושאר החמוצים וכרגע נשאר בעיית הטורבו.

לפי התגובות שקיבלתי בשרשור הקודם שלא כדאי לשים gt30 מפני שאני יקבל אוטו לא זמין בכלל ואני יקבל דחיפה מלאה רק ב5 אלף טור.

המטרה להוציא לפחות 300 וקצת על הדיינו אם טורבו יותר גדול מהנוכחי ופה אני צריך את עזרתכם..

חשבתי ללכת על td05 אבל אני לא יודע עד כמה הטורבו ירגש אותי כי הוא לא כזה נשמע מאתגר,או ללכת לכיוון אחר כמו t3/t4 אם תרים נמוך.

כמובן שאני פתוח לכל מיני הצעות אבל עדיפות לטורבו שרץ הרבה בארץ ויש ניסיון ושוק לטורבו הנ"ל.

מקווה שיהיה היענות ,שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו הזה מאוד יקר , אני דווקא נמשך לכיוון של הt3\t4 .הבנתי שיש לו שהייה קטנה אבל שהוא נכנס הוא דוחף יפה מאוד.

שכחתי לציין שאני גר באילת אז אין לנו את הכבישים שיש לכם ולכן אני צריך גם קצת את הזמינות של הטורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גודש רק 0.7 עם ה-TD04 ואתה בכלל לא מנצל את הטורבו הזה, תחזק את המנוע ואתה יכול לגדוש איתו מעל 1 באר בסוף הילוך, והרכב נוסע שונה לגמרי מ-0.7, אחרי שתנצל את הטורבו הזה וימאס לך ממנו תתחיל לחפש טורבו אחר, שווה לבדוק לכיוון הטורבואים מקוריים של אימפרזות VF למיניהן עם BALL BEARING.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של הבחור מעליי, הבוכנות והטלטלים המחוזקים להונדה כלכך זולים שזה מצחיק לא לעשות את זה

ראיתי סיויק עם TD04 וזה דווקא נוסע לא רע, ככה שאני מאמין שבאמת העלאת גדישה תשנה את האוטו, כמובן שיש הרבה משתנים שמשפיעים, צנרת בריאה, גדישה ופליטה, סעפת פליטה, מזרקים ועוד מסביב, לא ציינת איזה סטאפ ולכן קשה לענות בדיוק

אני רק יודע ש TD04 זה הכי נפוץ בהונדות ונוסע לא רע

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשרשור הקודם שלך רשמתי לך לינק למאמר על חישובים לפי מפת קומפרסיה. קרא ותראה מה הכי מתאים לך.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שברגע שאני יחזק את המנוע ויעלה גדישה האוטו יהיה הרבה יותר חזק ,אבל יהיה שתי חסרונות ברורים.

1 - הטורבו הזה הוא מאוד זמין אבל בגבוהות אתה כמעט כבר לא מרגיש אותו וזה החיסרון בטורבו קטן.

2 - במידה ואני מחזק מנוע ומעלה גדישה מעל באר ,לכיוון 1.4 או משהו בסיגנון, אורך החיים של הטורבו מתקצר משמעותית .

אני בוחר טורבו אקראי לפרויקט החדש כי אני לא רוצה לעשות שבע פעמים כיוונים , אלה לבחור טורבו אידיאלי ולכוון ולתת בראש.

vf48 באמת נכנס לתמונה .לחבר שלי היה wrx לא רעה בכלל אם הטורבו הזה ונהנהתי עליו חבל על הזמן .

מישהו יודע בכמה אני יכול להביא טורבו כזה יד שניה ? מי שלא יודע זה הטורבו המקורי של sti 2011-2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לחיזוק המנוע זה זול וזמין וכדאי אין מה לדבר .. איזה מנוע אתה עובד עליו ? Y8 ? ZC

בכל מיקרה , על TD04 אתה גודש 1-1.2 באר ומניב תוצאות יפות מאוד ( סביב ה280) שזה המון להונדה קטנה

במידה ותרצה לעלות לטורבו שיוכל לספק לך יותר וגם להישאר אם כוח זמין בנמוכות ( כמו שידוע שמחזקים מנוע בדרך כלל מורידים יחס דחיסה מה שאומר שבלי טורבו - מנוע אנמי מאוד )

אם בכל זאת תרצה ללכת לכיוון של טורבו אחר , אני היתי הולך על כיוון של GT28 , מוכר וידוע ויתן לך בערך בסביבות ה4500 -5000 את כל הבוסט

אם בכל זאת תרצה טורבו גדול להספקים מטורפים יותר יש לך את ה3076 או 3071 שגם נפוצים

אל תשכח - אתה מתחיל לדבר ולהתקרב לנקודות שבירה - אם זה בלוק ( למרות שזה פחות נפוץ ) וגיר . הגיר מתחיל לאבד ב350-400 את היכולת להחזיק את זה ( תלוי במצבו , יש כאלה שיכולים להחזיק טיפלה יותר) ואז אתה מגיע למצב שאו שאתה עושה השתלה של מנוע B וכמובן גם גיר B או התאמה של גיר B על מנוע D ( וכן היה מישהו כזה בארץ )

HONDA Civic 4doors | AT | 125Bhp | SOHC VTEC AT 6800 RPM:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות .

לגביי יחס דחיסה ,כבר אמרתי שיש לי סט של איגל וויטרה מה שאומר שהבוכנות האלה אם יחס דחיסה נמוך מאוד.

לגביי הגיר אני מודע לזה שהגירים של d מחזיקים עד 400 גג ואנ י מכיר כמה הונדות כאלה,אבל לא לשם אני רוצה להגיע.

במידה ואני בונה סט אפ חדש כולל מנוע ,בוכנות, טלטלים ומזרקים וכו, אין טעם להשאיר את הטורבו הנוכחי כי זה לא שווה ומשתלם בעליל .

אני אומנם יכול לעלות גדישה ולהגיע ל280 כח אבל לא בדרך הנכונה ,כמו לקחת טורבו יותר גדול אם רצועת כח זמינה לאורך כל הדרך.

אין לי בעיה ללכת על ה gt28 .מישהו יודע כמה הוא עולה יד שניה במצב טוב ? ואיזה סוג מניפות יתאימו לי ?

כי על ה gt30 נראה לי אוותר כי אני יקבל רק בוסט מאוחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי המון על הונדה עם בוכנות ויטרה של חבר, ועם קצת מחקר הגעתי לתוצאה שהיחס דחיסה שם הוא בערך 7.5 שזה יחס דחיסה מאוד נמוך הרכב לא זז ולא סוחב ב-SHIT בנסיעה רגועה בעיר למשל עד שלא נכנס הטורבו, הייתי שוקל בהחלט לקנות בוכנות יותר יקרות עם יחס דחיסה יותר גבוה.

למה אתה כל כך נרתע לקנות טורבו חדש? מה הצעות מחיר שקיבלת?

הם אכן מאוד יקרים אבל עם לחשוב בהיגיון לא הייתי קונה דבר כזה יד שניה, כי גם משומשים הם מאוד יקרים ואין לך מושג מה עבר עליו.

עריכה אחרונה על ידי maatrixx

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז יאאאלה שפוך מידע קצת חחח..אם איזה טורבו חבר שלך נוסע? וכמה הוא גודש? וכמה אנמי הוא מרגיש? כי הבוכנות והטלטלים יושבים אצלי בארון. אני מאמין שאם הוא נוסע אם טורבו גדול אז ככה או ככה הרכב אנמי . תאמין לי אני לא רוצה להתהפך בדעות שלי אבל אם יגידו לי כאן שה td04 אם גדישה גבוהה יהיה להיט אז אני בעניין . פשוט אין לי ניסיון גדול אם הונדות טורבו , למרות שהיו לי איזה 8 אטמוספריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...