Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור ולוסטר טורבו

שימו לב! השרשור הזה בן 3568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי היום נרכשה ולוסטר טורבו 2014 במצב חדש עם 12 אלף קילומטר , הרכב נראה טוב מאובזר טוב , חסר לי כוח , התכנון הוא דאון פייפ צנרת בבניה , וצ'יפ , מישהו יודע איזה צ'יפ יש לרכב הזה אם בכלל? מוכן להזמין מחול ולחכות מוכן ליסוע לכול מקום מוכן לעשות גם בבנייה , יש אפשרות כזו? חייב להוסיף כוח לרכב כי חסר לי .

התכנון הוא להגיע לסביבות ה240 250 , ראיתי גם קיט יניקה מיועד באיביי .

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש כמה שכבר שמו תוכנה ועוד חמוצים. להפנות אותך למישהו ספציפי אני לא יודע, אבל הייתי בודק אצל ארגונטיקס ואור פאב (בעיקר בנושא הדאון פייפ והצנרת).

בכל מקרה תתחדש, יהיה מעניין לראות איך היא נוסעת אחרי השיפורים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה שכבר שמו תוכנה ועוד חמוצים. להפנות אותך למישהו ספציפי אני לא יודע, אבל הייתי בודק אצל ארגונטיקס ואור פאב (בעיקר בנושא הדאון פייפ והצנרת).

בכל מקרה תתחדש, יהיה מעניין לראות איך היא נוסעת אחרי השיפורים.

הדאון פייפ והצנרת זה לא הבעיה פה , יודע איפה לעשות איך כמה ולמה .

הצ'יפ הכניס אותי לבעיה , תוכל לבדוק לי את העניין?

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה צ'יפים של חברות לא מוכרות (ומאוד יקרות), החברה היחידה המוכרת היא אפסולוט שגם נמכרת בארץ.

בהצלחה.

עריכה: תתחדש.

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף קנית וולסטר?

תתחדש קודם כל

ישנה אפשרות אחת לגשת לאי אנד איי(ברוך הירש בני ברק) ולקנות תוכנה שהם מוכרים הם מייצגים כמה חברות בארץ וזה שלם וסע,

וישנה אפרות שניה לגשת ל MAXTUNING דני בעברית חפש בפייס יושב גם בפיט סטופ בחולון .קיצר אחרי שארגונטיקס

מר סיסו המכובד והמקצוען יבנה את שאר החמוצים על הרכב דני MAX (החורטים 6 חולון)יבנה לך על הדיינו את התוצאה הכי טובה וכנראה גם

יותר חזקה ויעילה לרכב שלך...זה מה שאני הייתי עושה לרכב כמו שלך, העלות אני חושב שתהיה גדולה יותר אבל לא בהרבה .

תתקשר לדני ממקס ותברר אולי אין לו בכלל גישה לרכב כמו שלך.

בחול ראית לפני מספר ימים שהגיעו ל260 כס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור שבוע הבא נתחיל עם הדאון פייפ והצנרת ואז נלך לבדוק על הצ׳יפ ובסוף נשים גם קיט יניקה מיועד , לא מחפש לעוף מחפש רק שהרכב יתן תגובה שצריך ,תודה רבה אנשים .

עריכה : לא נרכשה ההיא שנפתח עליה שרשור נרכשה אחת אחרת במחיר מחירון (147) ד״א שאלה קטנה הגיר של הרכב יחזיק את הסוסים האלה בלי בעיה ?

עריכה אחרונה על ידי lieden

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הגיר צריך לקרוא ברשת ולראות באיזה דגמים של יונדאי הוא מורכב ולהשוות מומנט ומשקלים וגם לראות

לאן אפשר להגיע ,מאמין שיש פורום לולוסטר טורבו בדוק שם לאן הגיעו במומנט וכ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי ולכן שואל - ידנית או אוטומט?

כאן יש את כל החומר שתרצה ולא תרצה:

http://www.veloster.org/

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון בלי קשר אם אני אוהב את הולוסטר או לא, מזל טוב על הרכישה

דבר שני מבלי לבוא ולבאס, למה לקנות רכב שעוד מעט יורד מפס הייצור בגלל אי הצלחתו?

דבר שלישי אין לו מה לחשוש כרגע מהגיר אם מכוון לכיוון 260 כח הגיר יחזיק הקלאץ יעבוד שעות נוספות, הסיבה שהרכב הנ"ל נמכר בארה"ב עם 211 כ"ס ורק בארץ סרסרו אותו ל186 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה אתה כותב שהולוסטר לא הצליח? יש לך את תוכנית המכירות של היצרן?

לטעמי הולוסטר זה רכב נישה שלא פונה לקהל שמחפש יכולות דינמיות אלא לחובבי פוזה. לגיטימי לחלוטין.

מכיוון שכך. הרי שמדובר במוצר אופנה. מוצרים כאלו בעלי אורך חיים מוגבל.

הולוסטר מיצתה עצמה.

יתכן ויצא קונספט חדש.

הדבר השני הוא - האם כל רכב שמופסק יצורו אין טעם לקנות אותו? טענה הזויה.

הדבר השלישי - לא הבנתי את המתמטיקה שלך. האם בכל השווקים זה אותו קלאצ'? והאם קלאצ' שמחזיק 211 כ"ס בהכרח מחזיק 260 כ"ס. ומה לגבי המומנט?

דבר אחרון - נשמח לקבל עדכונים ובעיקר תמונות ומספרים. בהצלחה!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ולוסטר אינו רכב נישה.

רכב נישה זה רכב שפונה לקהל מסויים (סוג קהל אחד), הולוסטר אינה פונה לקהל מסויים ההפך הוא הנכון ולוסטר הינה רכב עממי בין עם זקן יכול לנסוע בה או צעיר או הייטקיסט שלקח אותה בליסינג.

יונדאי הלכה על הצורה הזאת כדי להוכיח שאפשר לשבור את השגרה ועדיין להצליח ואני מצדיע להם שהלכו לכיוון הזה, אולי סוף סוף נראה עוד עיצובים יפים ומגניבים מאפשר עיצובים משעממים.

לגבי הפסקת ייצור הולוסטר לצערי השוק הישראלי אינו מדד של אף יצרן בעולם ולצער יונדאי העולמית הצלחת הולוסטר בחו"ל לא הייתה גדולה בעיקר בשוק האמריקאי שהוא בעל חשיבות גדולה, אם תרצה תחפש יש מספיק כתבות שיצאו בשבועיים האחרונים על הנושא, רק לידיעה יונדאי מתכוונת לעשות מתיחת פנים שנייה לולוסטר ופה כנראה הסוס יעצור.

יותר מזה שאם היית יותר מתעניין בעולם הרכב היית יודע שגם יודנאי מפסיקים לייצר את הגרסה 2 ליטר טורבו של הגנסיס קופה וישארו רק עם גרסת הV6.

ודבר אחרון הקלאץ בגרסה האמריקאית זהה לקלאץ בגרסה הישראלית אם אתה חי בעולם שלכל שוק יצרן ייצר חלק מסויים אתה ממש טועה היום היצרנים מייצרים חלק מסויים ומנחילים אותו בכמה דגי מכוניות ובכל השווקים בעולם בדיוק כמו שיצרנים חולקים את אותה שלדה בחלק מהמכוניות, אף יצרן לא ייצר חלק לכל גרסה עלות מול תועלת אינה משתלמת.

ובתור אחד שנשאר עם קלאץ מקורי ברכב והעלה כ50 כ"ס אני יכול להגיד שהקלאץ יחזיק אבל כמו שאמררתי יעבוד שעות נוספות ולכן הבלאי של הקלאץ, הגלגל תנופה והמשאבה יגדל ויתקצרו החיים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זהו כן רכב נישה, אשר פונה לאנשים עם ראש קצת יותר צעיר, אין מה לעשות. לא תראה יותר מדי זקנים נוהגים בולוסטר.

האמת, אני דווקא חושב שהרכב נראה טוב ועם ההנעה הנכונה ויותר כוח/מומנט בסטוק אולי היה מצליח יותר (באמריקה. בארץ היו דורשים יותר מדי כסף).

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ולוסטר אינו רכב נישה.

.

ברגע שיצרו את הולוסטר עם 3 דלתות הוא מיידית הפך לרכב נישה מהסיבה שיש לו מאפיין מסויים שאין לאף רכב אחר בשוק, יש מי שיאהב את המאפיין הזה ומי שלא, בשורה התחתונה זה לא רכב שמתאים לכל אחד.

לפותח השרשור,

בהצלחה עם השיפור של הרכב, אני בטוח שאפשר לחלץ משם עוד סוסים אבל ברשותך הערה-

אני חושב שאתה קצת "מתאמץ" מדי להפוך את הרכבים שלך למשהו שונה, תשקול לנסות להנות מהרכב קצת כמו שהוא לפני שאתה רץ לצבוע\לבנות וכן הלאה, לך תדע, אולי אפשר להנות מהרכב מבלי לשפוך עליו כסף מיותר.

קבל את זה באהבה ידידי, זה לא בא ממקום של להכנס לך לכיס, רק כי קנית רכב לפני שבוע ולדעתי אתה קצת מפספס שאתה לא מנסה להכיר אותו וללמוד אותו לפני שאתה רץ לשפר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שיצרו את הולוסטר עם 3 דלתות הוא מיידית הפך לרכב נישה מהסיבה שיש לו מאפיין מסויים שאין לאף רכב אחר בשוק, יש מי שיאהב את המאפיין הזה ומי שלא, בשורה התחתונה זה לא רכב שמתאים לכל אחד.

לפותח השרשור,

בהצלחה עם השיפור של הרכב, אני בטוח שאפשר לחלץ משם עוד סוסים אבל ברשותך הערה-

אני חושב שאתה קצת "מתאמץ" מדי להפוך את הרכבים שלך למשהו שונה, תשקול לנסות להנות מהרכב קצת כמו שהוא לפני שאתה רץ לצבוע\לבנות וכן הלאה, לך תדע, אולי אפשר להנות מהרכב מבלי לשפוך עליו כסף מיותר.

קבל את זה באהבה ידידי, זה לא בא ממקום של להכנס לך לכיס, רק כי קנית רכב לפני שבוע ולדעתי אתה קצת מפספס שאתה לא מנסה להכיר אותו וללמוד אותו לפני שאתה רץ לשפר.

מסכים.

הייתי מחכה תקופה מסויימת של "סתגלות" ואז רואה מה אני רוצה לעשות.

נורא חסר לך כוח כי נהגת על רכבים חזקים בעבר, לדעתי אם תיתן לזה קצת זמן אתה פחות תרגיש את המחסור בכוח.

חוץ מזה שבכללי הולוסטר טורבו קצת איטית יחסית לנתונים היבשים שלה. :?:

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני ידוע בתור אחד שאוהב את הרכב שונה , גם אם הרכב ספציפית לא נדיר אני בראש רוצה לעשות אותו יותר נדיר , שונה מהעדר .

ברגע שאתה עובר מפולו GTI 240 כוחות סוס , ונסעתי על רכבים , הרכב מביא כוח מסלד נמוך ואתה מרגיש את הכוח , אתה עובר לולוסטר שהיא עצלנית בסטוק

0-100 8.1 לעומת 6 בפולו , חסר לך כוח , חסר לך המומנט , חסר לך הלחיצה על הדוושה , הרכב מתאים לי יותר , מרווח יותר , נעים יותר בפנים ריפודי עור חימום מושבים הוא גם נראה מעולה מה שלא אהבתי בפולו , הכוח ממש מציק לי , ואם זה היה רכב שיצא מהחברה עם נתונים נורמלים לא הייתי נוגע במנוע בחצי שנה הראשונה .

תודה רבה לכולם ושבת שלום :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...