Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמיים מפילטר פתוח k&n

tgt
שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למצב שצריך להחליף פילטר אויר לרכב . החלטתי שבמקום לקנות מקורי מהונדה ב200 שקלים אני אקנה אין בוקס של k&n ב237 שקל ( באיבי) . וכך אחסוך כסף בעתיד . ) לא קיויתי ורציתי אפילו 0.0001 כוח סוס. חסרונות : הרכב מעט רועד בסרק, ירידה מסוימת במומנט ובסחיבה, צריכת הדלק עלתה מעט ( כי אתה מחפש את הביצועים הקודמים). הרעש מעט יותר חזק אבל לא שינוי בצליל לטובה . יתרונות ? לטעמי אין.פירקתי והיחזרתי למקורי. הרכב הונדה אקורד 2007 2 ליטר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני רואה יתרון כלשהו בפילטר פתוח ברכב שלך פרט לשימוש החוזר באותו פילטר אבל על פני כמה קילומטרים בדקת את הפילטר החדש?

כל התופעות שציינת סבירות והגיוניות לאחר החלפת הפילטר כיוון שלוקח למחשב קצת זמן ללמוד את נתוני ה-MAF שעשויים להשתנות.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שינוי באחד הפרמטרים ביניקה / פליטה. יש לבצע איפוס מלא למחשב מנוע

ובכך לאפשר לו ללמוד מחדש את הערכים שהשתנו.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אם תוסיף עוד פילטר אויר בדרך אז הרכב ייסע יותר טוב עם ביצועים טובים יותר ותצרוכת דלק נמוכה יותר, הזוי לחלוטין. העיקר שאתה מרוצה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר אם תוסיף עוד פילטר אויר בדרך אז הרכב ייסע יותר טוב עם ביצועים טובים יותר ותצרוכת דלק נמוכה יותר, הזוי לחלוטין. העיקר שאתה מרוצה.

+1 מחזק את דבריך. לדעתי גם זה משהו פסיכולוגי כי זה לרוב פילטר רב פעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת פילטר פתוח או פילטר אינבוקס? אתה סותר את עצמך בהודעה הראשונה והאחרונה...

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני וחבריי עם אינבוקסים של K&N ו-BMC, בכל הרכבים (אטמוספריים / גודשים) יש שיפור בצליל (בעיקר אצל הגודשים) ושיפור קל בתגובת הדוושה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדות זה לא עוזר רק גורע . בנסיון בשתי אקורדים , אחת 2 L מודל 2007, והשניה אקורד type r 2002,עשיתי את כל הניסוים איפוסים של המחשב .שלוש סוגי אינבוקס ,סימוטה k&n Bmc .כמו כן קייט יניקה v2 של aem וגם של k&m .בסוף על מקורי מול בחור שיש לו אקורד טייפ אר עם קיט יניקה של k&n עד הפגוש כמו שצריך , היה הבדל של 6 מכוניות לטובתי, בהרבה נסיונות הפער נשאר קיים ,נכון שהצליל יותר יפה וקרבי אבל זה היה היתרון היחיד שהיה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פעם ראשונה שאני שומע את זה על K&N, לקליאו שלי האינבוקס שלהם עושה רק נזק, ובכלל - קיימים קיטי יניקה ספורים שעושים עבודה טובה יותר מהמערכת המקורית של הקליאו, הפורומים באנגליה המליצו לי על אינבוקס של פייפרקרוס או IGT, אני במקומך הייתי נובר קצת בפורומים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לנבור בפורומים?

לא צריך לחפש בנרות תועלת ממעבר לפילטר פתוח\אינבוקס, אפשר פשוט להסיק שלמעט סאונד טיפה ״משופר״ אם בכלל ותגובת דוושה משופרת (שוב- אם בכלל)- לא הולכים לקבל איזשהו שיפור אמיתי להספק, זה נכון לרכב אטמוספרי כמו גם לרכב גודש.

בעת ביצוע שיפורי מנוע מאסיביים ממליצים לחשב את נתון יניקת האויר ואז להתאים פילטר אויר בגודל ופרמטרים שיתמכו בספיקת האויר הנדרשת.

ולא, תוכנת ניהול, קופסת ניהול ושאר חמוצים אינם נכללים בהגדרת שיפור מאסיבי.

לאחר ששיפרתי את הרכב שלי (אינטרקולר+תוכנה) הרכב שלי קיבל חיזוק של סביבות ה-50-55 כ״ס ובדיוק תכננתי לבצע טיפול שוטף אז הזמנתי זוג K&N (יש לי 2 פילטרים במנוע), אשקר אם אומר שחשתי שיפור כלשהו בתחושת הדוושה, המנוע או כל דבר אחר כולל סאונד (וזה היה לפני שהתקנתי דודים אחוריים שיכולים לגרום לתחושה ש-F16 עם מבער מלא זה דבר די שקט).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת גודל הפילטר, החשיבות של כך זעומה למדי. אחת המיאטות היותר חזקות שאני מכיר (ארה"ב כמובן) שמוציאה מעל 300 כ"ס בגלגלים, מתהדרת בפילטר כזה בדיוק, ועל זה נאמר "הגודל לא קובע"... לכן תמיד כשאנשים עם רכבים עם חצי מההספק המדובר מחפשים לשים פילטרים ענקיים ומחפשים שיפור, בעל הרכב תמיד אומר להם שאין שום צורך בכך (יש לו סדנה והוא עשה כבר קרוב לאלף ריצות דיינו על הרכבים שלו).

R-1100.jpg

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...