Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי "חשמל" דרך מערכת השמע

שימו לב! השרשור הזה בן 3595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכול מכובדי הפורום,

שמי מיכאל ולאחרונה רכשתי רכב מדגם ניסן מיקרה.

כידוע ברכב יש מערכת שמע מובנת עם הכוללת יציאת AUX.

אני נוהג לחבר את הסמארטפון שלי דרך יציאת הAUX ולהשמיע מוזיקה דרכו בזמן הנהיגה.

הבעייה מתחילה כאשר אני מחבר את הסמארטפון באותו הזמן גם למטען.

כאשר שתי הכבלים מחוברים בנוסף למוזיקה נשמעים ברקע רעשי "חשמל" שמשתנים בהתאם להאצת הרכב. כאשר אני מנתק את המטען הרעשים מפסיקים. אנני חשמלאי, אבל אני מסיק כי כאילו "נסגר מעגל" ומתח מהמצית מגיע איכשהוא לרמקולים דרך מערכת השמע.

ממה זה נובע ואיך אפשר למנוע את זה?

תודה רבה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק סגירת מעגל. זה לא חשמל שעובר מהמטען לרדיו, זה דווקא רעשים מהאלטרנטור שעוברים מהמטען דרך הטלפון ולכיוון הרדיו.

כנראה מטען זול, במקרה כזה הייתי מנסה מטען איכותי יותר, או מתקין מסנן רעשי AC על הקו חשמל של השקע מצת.

אופציה נוספת, זה לנסות לבצע הארקה חיצונית מגוף הרדיו לשלדת הרכב וממינוס השקע מצת גם לשלדת הרכב, זה יכול לפתור את הבעיה, אבל לא בהכרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק סגירת מעגל. זה לא חשמל שעובר מהמטען לרדיו, זה דווקא רעשים מהאלטרנטור שעוברים מהמטען דרך הטלפון ולכיוון הרדיו.

כנראה מטען זול, במקרה כזה הייתי מנסה מטען איכותי יותר, או מתקין מסנן רעשי AC על הקו חשמל של השקע מצת.

אופציה נוספת, זה לנסות לבצע הארקה חיצונית מגוף הרדיו לשלדת הרכב וממינוס השקע מצת גם לשלדת הרכב, זה יכול לפתור את הבעיה, אבל לא בהכרח.

תודה רבה על התגובה המהירה,

חשבתי על מטען איכותי יותר, אך אני לא יודע איזה לרכוש שכן אני חושב שרובם דגמים מאיכות ירודה. האם יש לך המלצה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירפתי לך לינק,זה מסנן רעשים תוצרת קנסינגטון הייתה לי אותה בעיה ואחרי הרבה מחקר מצאתי את הפילטר הזה אתה מחבר את יציאת המוסיקה דרכו ולא תשמע שום רעש בזמן טעינה. http://www.ebay.com/itm/Kensington-Noise-Reducing-Stereo-Jack-3-5mm-Audio-Car-AUX-Cable-UNIVERSAL-1-2m-/131214177144?pt=UK_MP3_Player_Accessories_Cables_Adapters&hash=item1e8cf97378 הדגמה ביוטוב

עריכה אחרונה על ידי astralmir
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...