Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים ליונדאי גטס - ורצוי כאלה חסכוניים, יש?

BenM
שימו לב! השרשור הזה בן 3596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רבים המליצו על ה EfficientGrip Compact (175/65/14) מבית Goodyear.

האם הצמיג יענה על צרכי ויתן בראש ובראשונה צריכת דלק נמוכה יותר. כרגע מורכבים ברכב צמיגים סיניים שדורשים החלפה.

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החסכון המתקבל מהצמיגים הוא כאין וכאפס לעומת החסכון שניתן להשיג באמצעות הרגלי נהיגה יעילה וחסכונית כמו גם מצבו הכללי של הרכב ורמת תחזוקתו. זה ממש לא פרמטר שהייתי מתעכב עליו בבחירת צמיג.

יחד עם זאת הצמיגים הספציפיים שציינת הם סדרה טובה של חברה טובה כך שאני מניח שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין, אבל בהנחה והצמיגים כרגע כן דורשים החלפה ואני אשים צמיגים חדשים וטריים (למשל הדגם שצייינתי למעלה), השינוי לא יהיה ניכר?

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ללכת לפי תקן ה-EU Label, ההבדלים בין צמיג המדורג A (הכי חסכוני) לבין זה המדורג G (הכי פחות חסכוני),

עומדים על עד 7.5% או עד 6 ליטר ל-1000 ק"מ (מבוסס על צריכת דלק של 1/12.5).

במידה והדגם המדוברים הדירוג עומד על C.

נניח ומדובר על מדד ליניארי החסכון התאורטי עומד על בערך מחצית (דירוג D אינו בשימוש ברכבים פרטיים) הנ"ל.

הדברים שאיתמר אמר יהיו בסבירות גבוהה בעלי השפעה גדולה יותר.

אין בכך בכדי להמעיט בקניית צמיגים ממותג טוב שיעמדו בדרישות שלך כנהג.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור .גם אני צריך להחליף לגטס במידה הנ"ל.

מה ההמלצה ל Continental ?

לדגם:[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 70%, colspan: 2, align: right]

175/65R14 PREMIUMCONTACT 2 82T

תודה

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

צמיג חסכוני מומלץ במידה המבוקשת - Toyo Proxes NE02, תוצרת יפן, מתוכנן במיוחד למכוניות קטנות ומיועד לחסכון בדלק - דירוג A המקסימלי לפי התיוג האירופאי כפי שניתן לראות כאן. המחיר - 337 ש"ח לצמיג כולל הכל - איזון, התקנה ומע"מ.

עם זאת, כפי שכבר ציינו איתמר ו- Tom_22, ההבדלים בין הדרגות השונות (A, B, C וכו') אינם גדולים uהרגלי נהיגה משפיעים על צריכת הדלק יותר מצמיגים כאלה ואחרים. ועדיין - מומלץ לרכוש צמיגים שיתאימו להעדפות ולסגנון הנהיגה של כל נהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השרשור .גם אני צריך להחליף לגטס במידה הנ"ל.

מה ההמלצה ל Continental ?

לדגם:[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 70%, colspan: 2, align: right]

175/65R14 PREMIUMCONTACT 2 82T

תודה

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...