Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיצד ניתן לבדוק / לדעת מה הרוחב המקסימלי שניתן לשים ברכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי ,

בקרוב אני מתכנן רכישה של ג'אנטים חדשים והייתי רוצה לדעת כיצד ניתן לבדוק מה הרוחב המקסימלי שניתן לדחוף לרכב שלי.

מיצובישי לנסר שנת 2000.

אם זה מעניין / משנה אני מתכנן לרכוש ג'אנט בגודל 15" , חתך 55 / 60 כמה שניתן.

לא מעוניין במשהו גדול מידי בכדי לשמור על נוחות הנסיעה, אך גם לא קטן מידי (כמו אצלי 13") כי זה דיי מכוער לטעמי ודק.

ובלי קשר הייתי מעוניין לדעת מה ההשפעה על כיוון פרונט לקוי וכיוון סרן אחורי לקוי.

* אני לא מרגיש אחיזה ירודה אלא בידיוק ההפך ! *

תודה רבה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דוחף צמיג כמה שיותר רחב, אלא מאשר באופן חוקי מידת צמיגים שמותרת לרכבך.

לדוגמה עבור צמיג במידת רוחב 195, רוחב הג'אנט המומלץ נע לרוב בין 5.5"-7.5" כתלות בחתך הרוחב ובדגם הצמיג.

בצע חיפוש בשרשור המידות, או פנה למכון רישוי/יבואן לבירור המידות המותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא דוחף צמיג כמה שיותר רחב, אלא מאשר באופן חוקי מידת צמיגים שמותרת לרכבך.

לדוגמה עבור צמיג במידת רוחב 195, רוחב הג'אנט המומלץ נע לרוב בין 5.5"-7.5" כתלות בחתך הרוחב ובדגם הצמיג.

בצע חיפוש בשרשור המידות, או פנה למכון רישוי/יבואן לבירור המידות המותרות.

בלי קשר לחוקיות מתוך התעניינות אני מעוניין להכניס לשם צמיג 225 / 215 כאשר המגודל הוא 15" , חתן 55 / 60 .

איזה רוחב הכי פחות רחב אפשר להכניס? אבל כמובן שלא יהיה קצר מידי ואז הצמיג יהיה בשיפוע באמצע שלו.

אבל השאלה העיקרית היא האם הג'אנט יכנס בכלל ברוחב כזה ברכב שלי איך אוכל לבדוק את זה?

בלי קשר כיצד אוכל לבדוק מה הגודל המקסימלי של הג''אנט שאני יכול לשים ברכב שלי?

עריכה אחרונה על ידי elisb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הראשון שלך לא ממש קוהרנטי בעיני.

לצמיג ברוחב 215 או 225 מתאים ג'אנט ברוחב בין 6"-8", שוב כתלות בחתך ובדגם הצמיג.

המידות שאתה מציין לדעתי אינן מאושרות לרכבך. וכבר כתבתי איפה אתה יכול למצוא את אלו שכן.

לגבי אם יכנס או לא, תוכל להעזר באתר הזה -> http://www.rimsntires.com/specspro.jsp

להכניס את כל המידות (כולל נתון אופסט שמשפיע גם בהקשר זה), ולראות את ההבדלים והחריגה אם קיימת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשפט הראשון שלך לא ממש קוהרנטי בעיני.

לצמיג ברוחב 215 או 225 מתאים ג'אנט ברוחב בין 6"-8", שוב כתלות בחתך ובדגם הצמיג.

המידות שאתה מציין לדעתי אינן מאושרות לרכבך. וכבר כתבתי איפה אתה יכול למצוא את אלו שכן.

לגבי אם יכנס או לא, תוכל להעזר באתר הזה -> http://www.rimsntires.com/specspro.jsp

להכניס את כל המידות (כולל נתון אופסט שמשפיע גם בהקשר זה), ולראות את ההבדלים והחריגה אם קיימת.

תסלח לי אבל לא הבנתי את המילה "קוהרנטי".

ואיך אפשר לחפש בתוך השרשור עצמו?

ולא ממש הבנתי איך להשתמש באתר הזה ואיך לבדוק מה האופסיט והכל שנמצא אצלי באוטו?

והמידה שאני מעוניין בה היא : 15" (המידה הכי גדולה לדעתי שאפשר לשים, אבל אני צריך לוודא את זה)

חתך 55 / 60 , מה הרוחב המומלץ ומה הכי הרבה שאוכל לשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שבימינו קל לחפש דברים באינטרנט: קוהרנטי - http://he.wiktionary.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%94%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%99

לגבי חיפוש בשרשור - כנס אליו. מעל ההודעה הראשונה בעמוד מצד שמאל יהיה כפתור "חפש בשרשור זה". השתמש בו וחפש תחת הערך 'לנסר'.

אם המידה הנוכחית שלך הינה 175/70/13, הגיוני שבמידה 15" מידת הצמיג תהיה 195/50/15, אבל זה לא נכון בהכרח ויש לוודא זאת כפי שציינתי בהודעה #4.

בית עסק שמוכר ג'אנטים אמור לדעת גם את נתוני האופסט המתאימים לרכבך. נסה לדבר עם ג.מ. פורטל שהינם גם ספונסר של הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שבימינו קל לחפש דברים באינטרנט: קוהרנטי - http://he.wiktionary.org/wiki/%D7%A7%D7%95%D7%94%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%99

לגבי חיפוש בשרשור - כנס אליו. מעל ההודעה הראשונה בעמוד מצד שמאל יהיה כפתור "חפש בשרשור זה". השתמש בו וחפש תחת הערך 'לנסר'.

אם המידה הנוכחית שלך הינה 175/70/13, הגיוני שבמידה 15" מידת הצמיג תהיה 195/50/15, אבל זה לא נכון בהכרח ויש לוודא זאת כפי שציינתי בהודעה #4.

בית עסק שמוכר ג'אנטים אמור לדעת גם את נתוני האופסט המתאימים לרכבך. נסה לדבר עם ג.מ. פורטל שהינם גם ספונסר של הפורום.

כן הם נמצאים ליד הבית שלי ברור שאני יקנה משם אבל רציתי לשים צמיג קצת ספורטיבי שאוכל להנות פעם ב..אם ותהיה הזדמנות, לדעתך יש הבדל בין 195 - 205 / 215 רוחב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...