Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שידרוג תוכנת מנוע אופל אסטרה טורבו 1.4 דגם J

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני בודק אופציות לשדרוג תוכנת ניהול המנוע באסטרה כדי לשפר ביצועים ,

לדעתי, התקן חיצוני עדיף מאחר וניתן לפרק אותי בעצמי ולהחזירו בין הטיפולים והטסטים ובעתיד אף אוכל למכור אותו אולי.

לא שיפרתי תוכנת רכב עד היום ולכן אשמח לקבל המלצות על חברות בארץ מומלצות וסדר גודל של מחירים.

אשמח גם אם יש פה מישהו ששיפר אסטרה מדגם J ויכול לתת חוות דעת על ההבדלים לפני ואחרי השיפור.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא יודע לגבי התקן חיצוני, אבל בחיפושי אחרי ג'אנטים לאסטרה 1.4T שלי הגעתי אליהם. בין היתר, הם יתקינו לך ניהול מנוע שיוריד את ההגבלה של 140 כ"ס מהיצרן- אפילו הציעו לי תקופת התנסות, בה יתקינו ללא עלות לתקופה של שבועיים, ואני אחליט אם מתאים לי או לא. אמרו שניתן להגיע עד 165 כ"ס.

זה נראה לי טוב, אלא שלמעשה אשתי מתניידת עם האסטרה יותר ממני (כל יום לעבודה וחזרה), ולא ראיתי הגיון להשקיע כמה אלפי שקלים טובים בשביל משהו שישמש אותי רק בסופ"שים.

* עריכה: תראה, יש כבר שרשור דומה.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.chip-motor.co.il/?cars=14-turbo-ecotec-3286

מצ"ב הלינק של מוכר את הצ'יפ בארץ (יקר משמעותית מהאתר הרשמי משום מה)

עריכה אחרונה על ידי mavric
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ניתן לבצע עידכון תוכנה לרכב הנ"ל שתעלה את ההספק מ 140 כ"ס ל 165 כ"ס ואת המומנט מ 20 ל 25 קג"מ.

העדכון מתבצע דרך שקע הדיאגנוזה ואינו מותיר עקבות.

צריבה חזרה למקורי אפשרית תמיד (בכפוף לשעות העבודה ) ומתבצעת ללא חיוב .

ביצענו מספר רב של תוכנות לרכב הנ"ל ,כאשר כל בעלי הרכבים, הביעו שביעות רצון מהתוצאה .

הנסיון חינם.

בברכת שבוע טוב.

צוות "E&A-AUTOSPORT"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

ניתן לבצע עידכון תוכנה לרכב הנ"ל שתעלה את ההספק מ 140 כ"ס ל 165 כ"ס ואת המומנט מ 20 ל 25 קג"מ.

...

הנסיון חינם.

בברכת שבוע טוב.

צוות "E&A-AUTOSPORT"

מחיר? כבר שכחתי מה זה היה מהפעם האחרונה שהייתי אצלכם (אפשר בפרטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים.

כרגע,יש גם קופסאות במלאי וגם תוכנה.

המחיר לקופסא הוא 3300 כולל מע"מ והתקנה.

המחיר לתוכנה הוא 2500-2800 ש"ח (תלוי במספר המחשב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את האופציה של להזמין bluefin מחו"ל ולעשות את השדרוג בעצמך. זה תהליך מאוד פשוט ונוח, ואתה תמיד יכול להחזיר את התוכנה המקורית.

Current: Ford Fiesta ST2

Past: Skoda Fabia 1.2TSI Sport

Peugeot 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2318 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...