Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תראו מה מצאתי בשדה...

1303ls
שימו לב! השרשור הזה בן 7062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, עוד פרויקט מתחיל עכשיו.

מדובר על חיפושית RAG-TOP 1962 שנחה לה במושב במרכז הארץ, בסבבה בין החממות, ב-14 השנים האחרונות.

מתוכן אני מכיר אותה כבר 12 שנה אבל הבחור לא היה מוכן לשחרר - "לא מוכר-לא משפץ", מכירים את הסוג הזה?

יחסית לתנאים שבהם "אוחסן" ,הרכב נשמר לא רע ורוב החלודות הן די שטחיות. השחזור הפנימי לעומת זאת הולך להיות כאב ראש (וכיס) לא קטן.

מצורפת תמונת מצב ראשוני ותמונת מטרה לסוף השיפוץ (טוב, בערך...)

תמונות עדכון יעלו בהמשך אם כי נראה לי שהפעם זה הולך להיות פרוקט ארוך - 3 ילדים קטנים לא משאירים הרבה זמן לתחביבים...

image0001.jpg

Rag241.jpg

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון מזל טוב לרגל התאומות והחיפושית הנחמדה ...

אני מזהה מאחורי החיפושית גם סיטרואן GSA ו-BMW מסדרה 1500 או 1600 (אם אני לא טועה), יש לך גם פרטים עליהם ??? אולי יש פה מישהו שיהיה מעוניין ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתיים כאלה מאמצע שנות ה-70.

הב.מ.וו היא 320 1978 כמדומני.

יש שם גם פיאט 850 1966 ופ'יזו 504 קופה (פינינפארינה).

זה מוסך של חבר ואני רק מנצל את המקום לעבודת השיפוץ במקום מקורה.

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתיים כאלה מאמצע שנות ה-70.

הב.מ.וו היא 320 1978 כמדומני.

יש שם גם פיאט 850 1966 ופ'יזו 504 קופה (פינינפארינה).

זה מוסך של חבר ואני רק מנצל את המקום לעבודת השיפוץ במקום מקורה.

נו, ואפשר לדבר איתו שישחרר כמה מהיצירות האלה תמורת כמה $$$ ??? יש רישיונות ???

1303ls, שלחתי לך הודעה פרטית ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מקנא בך, אני חורש כבר חצי שנה את כל הארץ במטרה למצוא חיפושית משנת 64 ומטה.

תעדכן כמה שתוכל בשיפוץ אני אהיה אסיר תודה במיוחד תמונות, אם אתה גר קרוב לאזור חדרה או חיפה אני מוכן לצלם.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ומזל טוב.

מאחר וכבר יש לך חיפושית אחת, אני מניח שאתה יודע את זה כבר, אבל אין רכב קל יותר לשיחזור מחיפושית כי אפשר להשיג בקלות את כל חלקיה עד הבורג האחרון. אני בתהליך שיפוץ של חיפושית 1300 מודל 1969 (בעזרתו הרבה של צביקה ZVIT מהפורום), ויש לי קטלוגים ומקומות בהם ניתן להזמין את כל חלקי הפנים כולל ריפוד, שטיחים, מתגים, ידיות (בקיצור הכל) בגוונים וסוג החומר המקורי. הזמנתי מחו"ל את כל חלקי הגומי, ניקלים, פנסים ועוד ועוד, ובמחירים די סבירים. אם תרצה - שלח ה"פ.

בהצלחה בשיפוץ. אשמח לראות תמונות של התהליך.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...