Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ברגים של גלגל מגנזיום

MATAN206XT
שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה אני באמת חייב עזרה דחוף כי אני צריך תשובה עד הבוקר

נסעתי היום בערב ובמקרה עליתי על בור והתפוצץ לי הצמיג ( יש לי מגנזיום )

בכול מקרה רשום בבגאז ( מדבקה ) שאין להשתמש בברגים של המגנזיום לגלגל הרזרבי

בגלגל הרזרבי לא היה ברגים ואבא שלי אמר שזה בסדר לחבר ( לפחות לנסיעה קצרה )

בכול מקרה נסעתי משהו כמו 15 קילומטר מאז והכול היה בסדר אני חייב לדעת אם לנסוע עם הרכב בבוקר לעבודה א באוטובוס

זה באמת קריטי ?

תודה רבה למי שיעזור

זה באמת חשוב ( עניין של בטיחות )

מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני באמת חייב עזרה דחוף כי אני צריך תשובה עד הבוקר

נסעתי היום בערב ובמקרה עליתי על בור והתפוצץ לי הצמיג ( יש לי מגנזיום )

בכול מקרה רשום בבגאז ( מדבקה ) שאין להשתמש בברגים של המגנזיום לגלגל הרזרבי

בגלגל הרזרבי לא היה ברגים ואבא שלי אמר שזה בסדר לחבר ( לפחות לנסיעה קצרה )

בכול מקרה נסעתי משהו כמו 15 קילומטר מאז והכול היה בסדר אני חייב לדעת אם לנסוע עם הרכב בבוקר לעבודה א באוטובוס

זה באמת קריטי ?

תודה רבה למי שיעזור

זה באמת חשוב ( עניין של בטיחות )

מתן

חברה אני יודע שאני לא אמור להקפיץ

אבל בבקשה תענו לי זה חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר!

אתמול בלילה הייתה תשובה לשאלתך, והיא נעלמה משום מה!

בכל מקרה, התשובה (לא זוכר מי ענה - אז מצטער מראש) הייתה:

בגלגלי המגנזיום הברגים ארוכים יותר בגלל שהג'אנט עבה יותר.

לכן יש סכנה שכאשר מהדקים גלגל ברזל עם בורג מגנזיום הברגים יכנסו עמוק מידי - והבחור אף טעם שהם יכולים לפגוע בדיסק...

אל תתפוס אותי במילה אם זה נכון או לא... זו התשובה שהייתה פה אתמול!

בהצלחה!

**** עריכה - ההודעה שנמחקה אתמול נמחקה ע"י המשתמש שחיבר אותה ***

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אני יודע שאני לא אמור להקפיץ

אבל בבקשה תענו לי זה חשוב

אני חושב, שלו רק ואנו מדברים על נושא בטיחות אל תסע עם ברגים לא מתאימים לגלגל.

או, אל תסע עם האוטו עד שתהיה בטוח שהנסיעה תהא בטיחותית והגלגל הקודם יחזור למקומו לאחר התיקון. לקחת סיכון במקרה כזה יכול לעלות בחיי אדם !

איך נסעת לעבודה בסוף?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

That is the weirdest thing I've ever heard about, and I do have (and had) cars with aluminum wheels before (it isn't Magnesium, it's Aluminum), I wonder what it is

.Moti

aluminum או alloy?

(ובטח שלא מגנזיום!)

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aluminum או alloy?

(ובטח שלא מגנזיום!)

Alloy = סגסוגת

Alloy means a mixture that is mostly made of metal, in the case of wheels, the content of the metal is mostly Aluminum, in some wheels there is a low Magnesium content but it's as low as 1%, some have no Magnesium at all, there are many different alloys that are aluminum based

.Real Magnesium wheels that are made of an alloy that it mostly Magnesium are extremely light and are used exclusively on race cars... they also cost a fortune, I have seen a set of Mags for my miata going for $8000... not very cheap

.Moti

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אתה בטוח שמדובר על מגנזיום כחומר עיקרי לגלגל ? קצת קשה לי להאמין כי מגנזיום הוא חומר סופר דליק שניצוץ קטן גורם לו להתלקח בצורה היסטרית (בפורמולה 1 נעשה נסיון לייצר שילדת מגנזיום ע"י הונדה , 1968. הנהג היה ג'ו שלסר (אח של ז'אן לואי שלסר) , ובמירוץ הראשון , אחרי תאונה , המכונית התלקחה מייד תוך שהיא קוטלת את הנהג). אולי יש קצת יותר תכולת מגנזיום ,אבל עדיין סגסוגת שלא תאפשר למגנזיום להתלקח מכל ניצוץ.

2. לגבי הגלגל ספייר -נדמה לי שמדובר בצמיג בייגלה (חוסך מקום) , והברגים לחישוקים הקלים קצת ארוכים מדי בשבילו. עדיין , עסק מוזר. איך פיז'ו מצפים שתנהג ללא גודז'ונים נוספים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוא זה שכתב תשובה ומחק אותה. לא הייתי בטוח, וכשאני בעצמי לא בטוח אני לא רוצה להטעות.

מכיוון שלא צץ מישהו שיודע בודאות, אז אני אומר את דעתי.

אפשרות 1 - (שכתבתי אתמול) - הברגים של גלגלי הסגסוגת ארוכים מדי (צרכים לעבור דרך דופן

עבה הרבה יותר). לפחות בפיזו 205, כך היה. אני מכיר מישהו שהחלף גלגל אחרי פנצ'ר ולא היה מסוגל לזוז כי הוא הידק את הברגים היטב... לתוף של הבלם האחורי. הגרריסט למוד הנסיון פתר לו

את התעלומה...

אפשרות שנייה - לברגים יש לרוב פרופיל המאפשר להם למרכז את הגלגל בדיוק רב בעת ההידוק.

יש שני סוגים נפוצים של פרופילים. הנפוץ יותר הוא חתך קוני - ונפוץ פחות - חתך מעוגל. שימוש

בבורג לא מתאים יזיק לגנ'ט ולבורג. יתכן שלסגסוגת נדרש פרופיל שונה. מצ"ב תמונה.

לגבי המונח "מגנזיום". בעבר, השתמשו בחישוקי מגנזיום בעיקר למרוצים, שכן הם קלים מאלומיניום.

הם אכן דליקים ולמיטב ידיעתי אסורים לשימוש בכביש. מינילייט היו ידועים בחישוקי המגנזיום שלהם,

והם עדיין מוכרים אותם - ורפליקות שלהם. השם "מגנזיום" תפס ככינוי (שגוי) לחישוקים קלים

מסגסוגת אלומיניום.

http://www.minilite.co.uk/products.html

lug_nut.jpg

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב סורי שלא אגבתי פה היה לי בעיות התחברות עם האתר

אני בסוף נסעתי לעבודה

אבל אמא שלי ( שלא אשמה ) נסעה עם האוטו משהו כמו 10 קילומטר ( אבא שלי אמר לה שזה בסר הוא לא רצה להקשיב לי )

בכול מקרה מיד שהיא חזרה שמתי את הגלגל המקורי ( לאחר החלפת צמיג כמובן )

כרגע הכול נראה לי בדר אני לא רואה שום שינוי בהתנהגות של האוטו

יש מצב שקרה נזק מסויים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה החזיק לך לקילומטרים הקרובים, אז זה יחזיק לפנצ'ריה סע לאט שמור מרחק (מן הסתם) ותגיע בבטחה:-)

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה החזיק לך לקילומטרים הקרובים, אז זה יחזיק לפנצ'ריה סע לאט שמור מרחק (מן הסתם) ותגיע בבטחה:-)
כמו שכבר אמרתי

החלפתי את הגלגל לגלגל המקורי אז כרגע ההכול בסדר אני רק שואל אם יש מצב שקרה זק מסויים ( למרות שאני מרגיש שהכול בסדר עם הרכב )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, כשהכל נגמר,

תלמד מהניסיון, ולך לקנות 4 ברגים שיתאימו לגלגל הרזרבי שלך.

צבי.

שאלה קטנה בזמן שהחלפתי גלגל היה ממש גשם ועשיתי הכול בשביל לברוח משם אז שחכתי את המפתח שפותח את הברגים

מה שכן זה לא היה מפתח רגיל בקצה שלו היה ישר כזה ולא עגול בעזרת הזה הייתי מסובב את הבורג שמוריד את הגלגל הרזרבי שיושב מתחת לאוטו

בקיצור כמה יעלה לי דבר כזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...