Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחיזה בקורולה 99

שימו לב! השרשור הזה בן 3603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שיש לו היגוי טוב, מרגישים את זה.

חשבתי על רק כיוון פרונט, לשאלה המקורית שלי , האם יכול להיות שקדם אופן לא תקין ?

הבעיה היא מאיפה אני יכול לדעת שרק הבולם לא טוב? או רק הקפיץ?כי האוטו שוקע , זה קפיציים בד"כ.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וקפיץ לא עבר התעללויות בחיו, כגון שקי מלט כמו שאמרו או גמלים בבגאז' לא צריכה להיות בעיה איתם

אוטו שוקע לרוב זה בולם עייף.

ציינו פה שאתה עובד במוסך? אז איך השאלות הן של פסח?

בולמים בודקים לפי נזילות והזעות עליהם, או שיטת "ניעור" הרכב.

להביא קורולה לתת היגוי בכלכך קלות זה לא משהו שקורה לבד ובנסיעה תמימה, אתה חייב לעזור לרכב להתנהג ככה בין אם משחק חזק בהגה או מהירות גבוהה.

לכן, הקורולה זה לא רכב שנבנה להיות משהו בסגנון וכמו כל משפחתית סטנדרטית לא כלכך קשה להכניס את הרכב למצב תת היגוי

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתם, אני יודע טוב מאוד איך לבדוק בולם זעזועים לא תקין, בעזרת נדנוד, בדיקת נזילות וכו', השאלה שלי במקור היא האם כיוון פרונט יעזור במצב כזה למרות בולמים עייפים (מה שבטוח אחרי 15 שנה, בעוד לקורולות האלו יש בולמים חלשים יחסית מבחינת אורך חיים, לפי מה שהבנתי ברחבי האינטרנט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה יודע שהבולמים גמורים, אז מה זה כבר יכול להיות?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון פרונט מבצעים אחרי החלפת בולמים.

אם הבולם גמור גם כיוון פרונט,החלפת נורות,שטיפת הרכב,ו-3 עצי ריח לא יעזרו לך...תחליף בולמים וסגור את העניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אני לא בטוח שהם גמורים! מבדיקה ויזואלית אין נזילות והאוטו מתנדנד נורמלי כשמנדנדים אותו. מצד שני, האוטו שוקע כשנוסעים נוסעים עליו (האמת, ראיתי את זה הרבה על קורולות דגם זה) והוא לא ממש יציב, בלשון המעטה, אבל גם הקפיץ נראה בסדר גמור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה ויזואלית גם כשאהוטו עומד בחניה הוא נראה תקין

לפי כל מה שרשמת הבולמים שלך גמורים-וזה לא מחייב נזילה או רטיבות-תחליף אותם ותיווכח שהבעיה נפתרת {בתנאי שתעשה כיוון פרונט גם}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואולי גם הקפיץ עייף והבולם בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחשיב את זה כתקלה, אני דווקא חושב שהם עמדו בגבורה 15 שנים וכרגע אין שחיקה מואצת של הצמיגים, פרט לנהיגה אגריסבית שלי מדי פעם. בעיקרון יש לי תקציב להחליף, השאלה אם משתלם ברכב כזה ואם פרונט יכול לשפר קצת את המצב.

דווקא נראה לי שהאוטו שוקע יותר מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם האוטו שוקע מאחורה והבולמים במצב תקין, זה כנראה קפיצים עייפים.

האם זה משתלם לתקן? הכי משתלם זה לנסוע באוטו ולא לטפל בכלום עד שהכל ימות...

תברר כמה זה עולה ותחליט אם זה משתלם לך. אנחנו לא יודעים כמה זמן אתה רוצה להחזיק את הרכב ומה המצב הכלכלי שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר כמה זה עולה ותחליט אם זה משתלם לך. אנחנו לא יודעים כמה זמן אתה רוצה להחזיק את הרכב ומה המצב הכלכלי שלך.

האוטו בעיקרון לא שלי אבל הוא כמו שלי ואני משתמש בו בלי הפסקה ומשקיע בו כספים ככה שזה לא האישו. אני רוצה לקחת לפרונט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי משתלם לנסוע עד שהאוטו ימות?

אתה צוחק נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...