Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מנוע וגיר בהונדה קופה 95

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ברשותי הונדה קופה 95 אוטומט (לא יכול לנהוג בגיר רגיל פה מתחילה הבעיה)

אני רוצה להחליף לה את המנוע למנוע של אקורד 97 כולל הגיר

האם המנוע והגיר מתאימים לקופה 95?

ואם יש למישהו הצעה אחרת להגדלת המנוע ושישאר אוטומט אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה אקורד 97 ותנהג בה

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם מנוע יש לך כרגע? לסיביק במודל שלך יש שלל מנועים. יכל להיות שמנוע מסדרה חזקה, בנוסף לגיר ידני יתנו לך את השינוי שאתה מייחל לו. מבחינת התאמה. הכל אפשרי. קח בחשבון שזה יכל לעלות לך המון כסף, שבתאחלס יש כנראה פתרון טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם מנוע יש לך כרגע? לסיביק במודל שלך יש שלל מנועים. יכל להיות שמנוע מסדרה חזקה, בנוסף לגיר ידני יתנו לך את השינוי שאתה מייחל לו. מבחינת התאמה. הכל אפשרי. קח בחשבון שזה יכל לעלות לך המון כסף, שבתאחלס יש כנראה פתרון טוב יותר.

בסטוק בא D16Y8 ואם אני צודק הוא מייצר בסביבות ה 120 כ''ס.

אני במקומך הייתי מחליף ל D16A, מנוע קליל, 135 כ''ס +- וגם נחשב דיי חסכוני . 1:12-13 בממוצע. נותן בראש כשצריך.

תתייעץ עם סנדאות ונסה לשים מנוע שאפשר לאשר ברישיון אחרת סתם תכנס לסיבוכים מיותרים עם משטרות וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.להחליף ממנוע D16 VTEC למנוע D16 VTEC מדגם אחר יהיה הדבר הכי מיותר שאפשר לחשוב עליו.

2. לפי האנתונים באינטרנט D16A מייצר 120 כוח סוס, ו-D16Y8 מייצר 127 כוח סוס.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.להחליף ממנוע D16 VTEC למנוע D16 VTEC מדגם אחר יהיה הדבר הכי מיותר שאפשר לחשוב עליו.

2. לפי האנתונים באינטרנט D16A מייצר 120 כוח סוס, ו-D16Y8 מייצר 127 כוח סוס.

יש גרסאות חזקות יותר של ה D16A אם זה מייבוא מיפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עבר, אל תחליף למנוע שלא זהה לשלך. במשרד הרישוי לא מאשרים את השינוי והיבואן לא ייתן לך אישור כתוב.

שווה לנסות, איך זה שאנשים החליפו מנוע והוא מאושר ברישוין? תפנה למוסך מורשה ותשאל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כל כך מיוחד בהונדה סיווק מהשנים האלו?

למה כל כך אוהבים אותם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לנסות, איך זה שאנשים החליפו מנוע והוא מאושר ברישוין? תפנה למוסך מורשה ותשאל..

מהיכרות ישירה עם עובד של היבואן אני אומר לך שלא מאשרים באופן גורף שינוי דגם המנוע בסיוויק. חבל שיזרוק כסף סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר זריזות ממכוניות באותו טווח מחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הרכב נע בין 8500-15000, תלוי כמובן בשנתון ובמצב הרכב.

רוב המתחרות הן מכוניות יפניות מאותה הקטגוריה כמו בלנו ולנטיס, ויש גם את האקסנט הקוריאנית, אבל יש להן בסביבות 100 כ"ס כל אחת (90-107+-אם אני לא טועה).

האופציות האחרות זה גולפים, פונטו ומגאנים למינהן, שהן לא מתקרבות ל-125 כ"ס של מנוע D16Y8, וכמובן שרוב ההונדות בשנים הללו מגיעות עם VTEC, שזה עוד בונוס.

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי הונדה סיוויק האצבק ידנית אדומה והבחור מכר אותה ב 30K

אותו עיצוב כמו של האוטו שלך- 1995-2000?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30K? המקסימום שראיתי משנתונים כאלו היו עד 22K, למרות שאני מאמין שהמחיר נובע בגלל כל מיני דברים שהבעלים הוסיף לרכב.

האם זה לא קשה לעזוב את ההרגשה של נסיעה ברכב מוגדש, ולחזור חזרה לשגרת המנוע האטמוספרי?

אצלי כואב לחזור למאזדה 3 גם אחרי שאני נוהג על סוס רתום לכרכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...