Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שאלה לגבי) סובארו אימפרזה GX !

שימו לב! השרשור הזה בן 3611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני חדש בפורום הזה אז אגש ישר לעניין:

בשעה טובה קניתי את הרכב הראשון שלי - סובארו אימפרזה GX מנוע 2.0

הרכב שנת 2005 עם 120,000 ק"מ ושמור להפליא...מבחינת נהיגה הרכב מאוד מהנה אין מה להגיד העוצמה מורגשת בהשוואה לאימפרזה 1500 סמ"ק שנהגתי בה לפני כן.

השאלה שלי היא כזאת :

האם קיימים שיפורים ואני מדגיש את המילה אפקטיביים שיכולים לתת תפוקה יותר טובה למנוע ? אני לא מדבר על צ'יפ בהכרח או אגזוז זרימה חופשית אני בסך הכל רוצה לשמר את המנוע ושאר החלקים.

איך ניתן לשפר את יכולות ההיגוי\ההספק ברכב מסוג זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אטמוספרי שכזה לא משפרים. אימפרזה רגילה אין לה פוטנציאל כמו שיש למנועי TSI של VW או הונדה ..

אם תרצה לעלות בהספק, יעלה לך כמו רכב גודש. תעשה יישור קו ותשמור עליו כמה שאפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא פה סעיף 9:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?143714-11-%D7%94%D7%93%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%99%D7%9C

הפתרון בשבילך הוא קניית רכב שמתאים לך, (סובארו טורבו GT או WRX STI) מקורי ללא קומבינות ואילתורים, ואותו אם תרצה לשפר - אתה מוזמן, למרות שלעתי מהנדסי סובארו תכננו אותו בצורה מעולה ש״גדולה״ על רוב המשתמשים פה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשיפור המנוע אין לך יותר מדי אופציות. הן כולן יעלו הרבה ויתנו תועלת קטנה מדי (צנרת וצ'יפ אולי יתנו תגובת דוושה קצת מהירה יותר, אבל זהו).

אם בכל זאת מגרד לך הכיס, הייתי מציע לך להתחיל מצמיגים איכותיים וספורטיביים ורפידות בלמים משופרות (לא חסר חברות). אחר כך אם תרצה להמשיך - בולמי זעזועים, בוקסות קשיחות יותר למערך המתלים ולהיגוי - כל אלה יתנו לך תגובת הגה טובה יותר וכך תוכל לשמור ל מהירות גבוהה יותר בסיבובים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...