Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מקום לביצוע דיטיילינג (לרכב)

שימו לב! השרשור הזה בן 3575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הגיע הזמן לפנק את הפילגש. BMW 1M. צבע לבן.

יש סווירלים על הצבע, למרות שלא ממש רואים על הלבן. כמו כן, לאחרונה הצטרפו "ג'ינג'ים", כנראה עקב חנייה מדי פעם בסמיכות לעצים.

אשמח לקבל המלצה על מקומות מומלצים, מנסיון בלבד.

עברתי דרך PDR ישראל. נראה רציני למדי. הציעו לי ציפוי קוורץ. עלות באזור 2500 ש"ח.

אשמח לקבל הצעות נוספות.

חג שמח

עידן

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

pdr+ טובים מאוד, ביקרתי שם והתרשמתי.

ממליץ לך בחום לנסות גם את נס דיטייל (יבגני).

בצע חיפוש קטן, תראה לא מעט עבודות שלו.

חג שמח :)

ואם לא איכפת לך, איזה בציר הרכב? ואיזה גיר?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למעלה מ-300 תגובות בפורום אסטיקה (משמע - מי שכבר צפה בהודעה כנראה לא הגיע במקרה), אבל רק תגובה אחת.

שבוע הבא אני מתכנן לבצע את הטיפול ולכן אשמח לפידבקים נוספים.

SCIPOPO - לשאלתך (בציר 2012 - אין אופציה אחרת בארץ, גיר ידני - אין אופציה אחרת במפעל). :lol:

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להגיע אלינו למרכז הדגל, נסתכל יחד על הרכב ונבנה לך טיפול מתאים :)

להערכתי, אם אין אף פגם בעייתי במיוחד ברכב, הצעת המחיר שתקבל מאיתנו בהחלט תהיה אטרקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויסווקס פתחו סניף בקניון רמת אביב, יש כאן שרשור שלהם.

הייתי בודק.

אוף טופיק:

למה לא רואים אותך במועדון BMW ? :shock:

כנראה כי לא הייתי מודע קיומו. הרחב, פרט, נמק...

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. לא של שביב.

שלי זו האחרונה ששווקה בישראל על ידי היבואן. בציר יולי 2012.

אחר כך הגיעו עוד שני רכבים בייבוא אישי. לבנה ושחורה.

החל מעוד יומיים - אין יותר כניסה של 1M לישראל.. לעולם (בכפוף לעולים חדשים/תיירים).

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון:

אתמול נסעתי עם אישתי לקניון רמת אביב. בג'יפון שלה. ניסאן אקסטרייל (אחלה אחלה אחלה רכב).

ממש על הדרך וללא תכנון מראש נתקלתי בסניף של SWISSWAX. אישתי אמרה "יאללה, פנק לי את הרכב".

זרמתי. הכנסנו את הרכב לשטיפה. אמרו שייקח שעה וחצי. בסדר.

המשכנו לענייננו. חזרנו כעבור שעתיים. הרכב חיכה מוכן.

הופעתנו מאוד (לרעה) מהמחיר (100 ש"ח) לשטיפה בסיסית.

חמור מכך, הופתענו מאוד מהרמה הנמוכה של השטיפה (לא ניקו פאנלים בדשבורד ובדלתות, שטיחים אחוריים נשארו עם חול עליהם, לא ניגבו את המראות וכו'...) בקיצור. מאכזב מאוד מבחינת הרמה המקצועית.

חמור מכך מס' 2 - היחס האישי היה מתחת לכל ביקורת. הבחור שקיבל את פנינו וששיחרר את הרכב (מבוגר, שיער כסוף, ישב בתוך המשרדון עם רגל באויר) עשה טובה שבכלל העיף מבט לעברנו. לא תודה, לא שלום, לא כלום. כשנכנסנו לאסוף את הרכב תקע בנו מבט של מי אתם ומה אתם רוצים.

בשורה התחתונה: מאוד התאכזבתי. לדעתי, מקומות כאלה נמדדים לא רק כשאתה מתגלגל לפתח החנייה שלהם עם 1M, אלא דווקא כשאתה מגיע עם ניסאן חבוטה.

אני פסלתי.

כנראה אפנה ל- PDR בהמשך השבוע.

שבוע טוב.

עריכה אחרונה על ידי silver-mr2

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכננתי להכניס את הרכב שלי לסוויסוקס טוב שאתה אומר שזה מה שהולך שם , כנראה אמשיך לPDR או יעקב אלטר.

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על יבגני מנס דיטייל.

עבד על רכבי לפני שנה וחצי, מקצועי,סבלני,עונה לכל שאלה, לא משאיר חלק ללא טיפול יסודי ומקצועי והכל בסבלנות אין קץ.

תענוג לשלם לאדם כזה שעובד קשה מאד בעבור הכסף.

במקביל אליו בחניון עבד אלטר יעקב על רכב אחר, כנ״ל בחור על הכיפאק שמשקיע את נשמתו ברכב.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אתמול נסעתי עם אישתי לקניון רמת אביב. בג'יפון שלה. ניסאן אקסטרייל (אחלה אחלה אחלה רכב).

ממש על הדרך וללא תכנון מראש נתקלתי בסניף של SWISSWAX. אישתי אמרה "יאללה, פנק לי את הרכב".

חמור מכך, הופתענו מאוד מהרמה הנמוכה של השטיפה (לא ניקו פאנלים בדשבורד ובדלתות, שטיחים אחוריים נשארו עם חול עליהם, לא ניגבו את המראות וכו'...) בקיצור. מאכזב מאוד מבחינת הרמה המקצועית.

חמור מכך מס' 2 - היחס האישי היה מתחת לכל ביקורת. הבחור שקיבל את פנינו וששיחרר את הרכב (מבוגר, שיער כסוף, ישב בתוך המשרדון עם רגל באויר) עשה טובה שבכלל העיף מבט לעברנו. לא תודה, לא שלום, לא כלום. כשנכנסנו לאסוף את הרכב תקע בנו מבט של מי אתם ומה אתם רוצים.

בשורה התחתונה: מאוד התאכזבתי. לדעתי, מקומות כאלה נמדדים לא רק כשאתה מתגלגל לפתח החנייה שלהם עם 1M, אלא דווקא כשאתה מגיע עם ניסאן חבוטה.

אני פסלתי.

שבוע טוב.

מאכזב מאוד לשמוע, עשו רושם של חבר'ה רציניים.

אבל כמו שאתה אומר, כנראה שעד שלא נכנסים למקום עם רכב יוקרתי לא, לא מקבלים את היחס הראוי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שחבל.

אני לא רואה סיבה לכך שהאדם נמדד בכיסו, ולחילופין בפוטנציאל הרווח שבו.

רכבים יוקרתיים אולי יזכו לחומרים יקרים יותר, אבל לא מעט מחברי תחום הדיטיילינג כאן משקיעים לא מעט כספים וזמן בעבודה העצמית על הרכב.

כך או כך, המשותף להם הוא התוצאה לה הם מייחלים.

גם אני, מרבה לבקר בקניון רמת אביב מידי פעם, ואפילו נכנסתי אליהם. בחור צעיר קיבל את פני והסביר לי על הנעשה שם.

אל מתחם הרחיצה, לא נכנסתי. אני מאמין שהאומנות עצמה נעשית באולם הזכוכית עם הליפט.

פות"ש, בנוגע למועדון - ראה פורום אוטוספורט> מועדון BMW.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

אני פסלתי.

שבוע טוב.

מופתע לשמוע את זה, הם עשו רושם עם שירשור היכרות רציני, חבל מאוד שהם באמת עשו עבודה לא טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...