Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(שאלה על) michelin primacy 3

שימו לב! השרשור הזה בן 3608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מישהו התנסה בצמיג? (שאלה הזויה)איפה אפשר לרכוש אותו בפחות(או לפחות בסביבות) מאלף ש"ח?

המידות שלי - 215/50/R17, יש אולי צמיגים שתמליצו לי עליהם? הנהיגה חצי מהזמן רגועה וחצי מהזמן ממש לא, מאוד חשוב לי היכולת של הצמיג באחיזה בפניות על מהירויות גבוהות.

מודה מראש :-)

עריכה אחרונה על ידי stasm

אופל אסטרה כחול שמיים 1.4 טורבו

מגאן II 2006, מפונקת, אבל(כבר לא)שלי :lol:נמכרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אתר Tires4U הצמיג הכי זול ועדין מומלץ למדי (בהתאם לדרישותיך) בפורום הינו הטויו T1Sport נמכר בין 455-555 ש"ח.

ישנם שני צמיגים יחסית חדשים בשטח, לדעתי בלי יותר מדי חוות דעת עליהם בפורום ובארץ:

קופר Zeon CS6 נמכר בין 685-765 ש"ח.

ניטו NT830 נמכר בין 549-620 ש"ח.

בין המועמדים ניתן גם להכניס את "המלצת הפורום" לצמיג עם יחס מחיר תמורה טוב, הפאלקן ZE912 שנמכר בין 400-579 ש"ח.

מבין כל המועמדים, אישית הייתי כנראה בוחר בטויו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים הורכב סט על הלאון 1.8TSI של חבר (החליפו את הדנלופ FAST RESPONSE המקוריים). שקטים להפליא - ואפילו שיפרו מעט את נוחות הנסיעה. בכבישי ירושלים והסביבה הם גילו אחיזה מרשימה למדי, בלי הפתעות כאלה ואחרות.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים הורכב סט על הלאון 1.8TSI של חבר (החליפו את הדנלופ FAST RESPONSE המקוריים). שקטים להפליא - ואפילו שיפרו מעט את נוחות הנסיעה. בכבישי ירושלים והסביבה הם גילו אחיזה מרשימה למדי, בלי הפתעות כאלה ואחרות.

כמה עלו אם זה לא סוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו מטעני, קצת פחות מ-500 לצמיג (205/55/16).

באמת? איפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

T1sport ו-T1R.

לא בר השוואה - הטויו הם צמיגים ספורטיביים בהגדרתם (UHP), ואילו המישלין הוא צמיג טורינג (משלב בין נוחות, שקט ואחיזה).

אין לי ניסיון עם ה-T1SPORT, אבל ה-T1R לא צמיג מלהיב במיוחד והתמחור של טויו עלה בתקופה האחרונה, מאז שהם יצרו לעצמם שם טוב בארצנו ומכירות נאות במיוחד.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בצמיג הזה במידה 235/45/18Y. נאלצתי לפני כמה חודשים להחליף אחד והעלות הייתה כ 1,200 ש"ח.

לא היו על המכונית (S_MAX 240) צמיגים אחרים אז אני לא ממש יכול להשוות, אבל הצמיג בהחלט איכותי. שקט, נוח, אוחז ולאחר 23K ק"מ ושנתיים, במצב מצויין.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...