Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למורשה אמין ורציני לטיפול בסיטרואן c4 שנת 2012 באיזור חיפה-גליל מערבי

samg
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר הטיפול הראשון במורשה סיטרואן בנהריה אני לא מעוניין לחזור אליהם יותר.

לכן, אבקש המלצה, כמובן מבעלי נסיון, למורשה אחר בסביבה. זה יכול להיות המוסך בכרמיאל או בחיפה. שם הבנתי שישנם 3 מוסכים מורשי יבואן.

המורשה בעכו, לפי הבנתי, גם כן לא הכי מומלץ.

מדובר בטיפול לאחר שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי פיג'ו בעבר שטופלה בשתי תקלות למרות שהיתה בת 14 (שנתון 88 במוסך גזית.

המוסך נמצא ברחוב השיש 40, (מגיעים לרמזור מול מוסך ברק של מאזדה,פונים שמאלה וממשיכים ישר לכיוון חוצות המפרץ .המוסך נמצא בצד ימין.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בעל של C5 ואני לא ממליץ בכלל על המוסך בכרמיאל( נקרא יורו 2000) מכיוון שעשו לי עבודה זוועה ולקחו מחיר מופרז, פעם אחת טיפלתי שם ובחיים לא חזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
לאחר הטיפול הראשון במורשה סיטרואן בנהריה אני לא מעוניין לחזור אליהם יותר.

לכן, אבקש המלצה, כמובן מבעלי נסיון, למורשה אחר בסביבה. זה יכול להיות המוסך בכרמיאל או בחיפה. שם הבנתי שישנם 3 מוסכים מורשי יבואן.

המורשה בעכו, לפי הבנתי, גם כן לא הכי מומלץ.

מדובר בטיפול לאחר שנתיים.

אם אתה מוכן להפרד מהמורשים וללכת למוסך מומחה סיטרואן - קפוץ למוסך יסמין בכפר אבטין (בסמוך לכפר חסידים), מנסיון שלי של 4 שנים ושל אבא שלי של 25 שנים עם סיטרואנים במגוון דגמים זה מוסך עם מומחיות שיש למעטים בצפון. הבעלים בחור בשם חאתם התחיל דרכו כשוליה במוסך צמרת בגיל 15 לפני כ 40 שנה, בעלים של המוסך שלו כבר הרבה שנים, ראה ומכיר את כל הדגמים של סיטרואן ופיז'ו ויודע לזהות לפי הרעש את סוג הבעיה..

ממליץ בחום, המחיר סביר, השירות פגז, אין תיקונים חוזרים ובעיות חוזרות. 0505425166 חאתם, מוסך יסמין, אבטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טיפלתי בסיטרואנים שלי בשלושת מורשי היבואן בחיפה.

י.ש. מוסכי הגליל וצמרת כבר רימו אותי. גזית עוד לא.

תודה על ההמלצה באיבטין. אנסה אותה בבוא הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 2497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...