Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות ברכישת ליסינג חברה בין מיציבושי אאוטלנדר לשברולט אורלנדו LS7

benik
שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אנחנו משפחה בת 6 נפשות , הילדים כבר גדולים (הקטן בן 10) והאחרים 18+ .

הוצעו לי שתי אופציות לרכב חברה , שתיהן באותה עלות.

ההתלבטות היא בין מיציבושי אאוטלנדר החדש 7 מקומות (1998) לשברולט אורלנדו LS7 (1400) 5 דלתות.

הנקודות החשובות ביותר מבחינתי :

נוחות ישיבה - כשבשורה האחרונה ישב ילד היום בן 10 .

בטיחות - בכ"ז רכב משפחתי.

קיפול מושבים - שורה שניה ושלישית כך שאפשר יהיה להוביל בנוחות מטענים.

רכב מפנק - אקסטרות , מיזוג גם לשורות האחוריות אם יש...

צריכת דלק - כי בעידן הנוכחי , החברות מגבילות צריכת דלק...

פחות חשובה לי תחזוקה , כי העלויות על העבודה , ויש רכב חלופי כשהרכב במוסך ..

תודה

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא פה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?529777-(%D7%99%D7%93%D7%99%D7%93%D7%99-%D7%A2%D7%96%D7%A8%D7%94-%D7%91%D7%91%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%94%D7%AA%D7%9C%D7%91%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%9F)-%D7%9E%D7%96%D7%93%D7%94-5-%D7%90%D7%95-%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%9F-c4-%D7%A4%D7%99%D7%A7%D7%90%D7%A1%D7%95&p=4369567&viewfull=1#post4369567

שניהם ממש לא מתאימים לדרישות שלך לדעתי כי אין להם 3 מושבים מלאים בשורה השניה.

למי יש?

C4 פיקאסו

5008

רנו גראנד סניק

פורד S-MAX

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה והמפורטת.

הרכב שיש לי היום זה סיטרואן C4 פיקסו שזו אכן מעלתו העיקרית , המושבים בשורה השניה .

יש לו גם לא מעט חסרונות , בעיקר הגיר הרובוטי.

הבעיה שהוא או שאר הרכבים שציינת לא נמצאים ברשימת הרכבים שאנח יכול לבחור בינהם.

השניים הנוספים שאני יכול לבחור הם : טויוטה פריוס היברידי 6+1 או טויוטה ורסו .

מה לגבי שאר הדרישות שציינתי ,האם יש לאחת מה- 4 חלופות , יתרון מול החלופות האחרות ??

תודה

בני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאפשר לראות, בפריוס+ (וגם בוורסו) המושב האמצעי לא בגודל מלא...

סוג של משענת יד מגודלת.

לא מאחל לאף אחד מעל מטר עשרים לנסוע שם לאורך זמן.

phoca_thumb_l_prius_v_072.jpg

הפריוס+ חסכונית בדלק (אם מגבילים אותך) ונהנית מהנחה של 500 ש"ח בשווי גילום למס שזה חסכון לא זניח.

מצד שני, היא "עגלה" אמיתית ממה שקראתי:

http://www.haaretz.co.il/gallery/motor/.premium-1.2122805

הוורסו דווקא נוסעת יפה אבל צפופה יותר מהפיקאסו וזה מורגש בהחלט.

האורלנדו לא יותר טוב ולכן אם אלו החלופות הייתי ממליץ על האאוטלנדר שלפחות עם מראה ג'יפ יוקרתי יותר.

אבל לא יודע איך המושבים האחוריים שלו והילד שבן 10 לא ישאר בן 10.

ראיתי בכיתה של בתי ילדים בני 13 בגודל שלי כמעט (ואני לא קטן).

בהערת אגב - בחישוב כלכלי נטו לא פעם ליסינג עולה יותר מרכב פרטי ואז קח מה שבאמת מתאים לך.

קח אוויר וקרא כאן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?524089-%D7%A8%D7%9B%D7%91-7-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9C-30K-%D7%A7-quot-%D7%9E-%D7%91%D7%A9%D7%A0%D7%94-%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%90%D7%95-%D7%A8%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%94-%D7%9E%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%95%D7%9F-%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%A8

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה סיור סוכנויות עם שלושת הילדים שצריכים לשבת בשורה האמצעית - נסו את כל המועמדות, גם תרוויחו זמן איכות ביחד, וגם תוכלו להחליט לפי עובדות בשטח...

מבחינת הנתונים היבשים הפריוס מנצחת בגלל צריכת דלק נמוכה ושווי שימוש נמוך יותר בגלל הזיכוי שנתונים על רכב הברידי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gilz: התמונה של הטויוטה פריוס פלוס שהבאת, היא של הדגם האמריקאי.

הדגם האירופאי הוא שנמכר בישראל ויש בו שלושה מושבים נפרדים מלאים בשורה השניה.

בין הדגמים שציין פותח השרשור, הטויוטה פלוס הוא המתאים ביותר לאור הנ״ל ולאור מרווח סביר גם בשורת המושבים השלישית.

הוא כמובן החסכוני ביותר.

החסרונות הם:

איכות חומרים נמוכה בתא הנוסעים, פלסטיקים נוקשים שרואים רק בתת משפחתיות ו/או ברכבי מיני.

כמו כן ביצועים חלשים, מספקים לנסיעה מנהלתית.

עחצוב חיצוני מכוער במיוחד (לדעתי). השפעה של העיצוב היא חלון קדמי משופע במיוחד, מכניס יותר שמש ותחושה פחות מאווררת ממיניוואנים אחרים במושב הקדמי לאור קירבה גדולה יותר של החלק הקדמי של הגג והחלק העליון של החלון הקדמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...