Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צוי איסור פרסום במאה ה21

armagedon
שימו לב! השרשור הזה בן 3621 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכירים בנמל אשדוד נחשדים בביצוע עבירות חמורות, יש צו אישור פרסום אז יש תמונות מפוקסלות שלהם, למשל:

535452501000100396220.jpg

כל מי שבקיא טיפה בספורט כבר יודע במי מדובר, אז חיפשתי בגוגל ומצאתי תמונה לא קשורה:

4332875494894408258yes1130.jpg

כדי לא לעבור על צו איסור הפרסום, מצורפת ידיעה ישנה וממש לא קשורה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4403984,00.html

אז או שיעשו איסור פרסום כמו שצריך, או שלא יעשו חצי עבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעולם האינטרנט אין דבר כזה לעשות איסור פירסום אמיתי.

הרי המידע קיים וזמין (לכל הפחות קיים וזמין לעיתונאים), מעיתונאי זה עובר לחבר שלו שזורק איזה מילה או שתיים נניח בקארספורום או בתפוז או ברוטר וזהו.

אני לא אתפלא אם המשטרה מודעת לכך וחקירות נשארות סמויות עד לנקודה שבה למשטרה יש מספיק חומר, ומשם צו איסור הפרסום משמש אותם להגיע לעמודים הראשונים (בעיתונים) ולכותרות העליונות (באתרי חדשות) ולשיחת היום.

אם נניח היו מפרסמים מיד בזמנו על אייל גולן? אחרי כמה ימים זה לא מעניין אף אחד.

אם נניח היו מפרסמים מיד בזמנו על הסלבריטאים עם המריחואנה? אחרי כמה ימים זה לא מעניין אף אחד.

צו איסור הפרסום שומר את הידיעה "חיה" למשך כמה ימים עם לחשושים, ו"אחד שיודע" וכו', ולאחר כמה ימים כשהידיעה כבר גוועת אז מחיים אותה עם הסרת צו איסור הפרסום.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחיתות בנמל? די, אין מצב.

בקשר לצווי הפרסום, כפי שציינת הדבר אינו אפשרי באמת, משום שמרגע המעצר מותר לעיתונאים לפרסם תמונות של העצורים ובתנאי שהן מוסתרות. ואז, יש מספיק אנשים שיכנסו לגוגל ויפרסמו את כל הסיפור.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן ידיעה קצת ישנה , במיוחד שמפקד להב 443 שמוזכר בכתבה אז הוא מנשה ארביב , כיום חשוד בקבלת טובות הנאה מהמקובל פינטו

שגם הוא כנראה חותם על הסכם עד מדינה ועתיד לשבת לפחות שנה בפנים ... על נסיון לשוחד אם אני זוכר נכון ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...