Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערעור על מבחן נהיגה מעשי (טסט)

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול היה לי טסט.

הטסט היה בסדר, חוץ מקטע שהולך רגל רץ לאמצע הכביש (במקום שאין מעבר חציה), עכשיו הוא היה באמצע הנתיב של התנועה הנגדית, ואני נסעתי לאט, ואז הבא רכב ממול, והוא ישר רץ לנתיב שלי, אני ישר לחצתי על דוושת המצמד, ועל הבלם, וכמובן שגם הבוחן.

עכשיו הקטע שנכשלתי, והוא אמר שזה בגלל הולך רגל.

והוא כתב בדו"ח גם "נהיגה איטית" אבל המורה שלי אמר שאם לא הייתה הקטע של ה"הולך רגל" לא הייתי נכשל.

אני יודע שבלמתי קודם, ישר אחרי הטסט סיפרתי למורה, הוא אמר לי אם בלמת קודם הוא ירגיש, למרות שבתוכי ידעתי שזה לא ככה, כי זה קטע של שניות, אי אפשר לשים לב.

אני רוצה להגיש ערעור על הטסט, האם קיים דבר כזה?

מה התהליך?

למי אני פונה?

למי אני מגיש את זה?

תוך כמה זמן תשובה?

האם אני צריך לשלם על זה (אם "זכיתי" או "הפסדתי"?)

אני אשמח אם תתנו לי את כל הפרטים, וגם חוות דעת על המקרה.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קטע מאוד מאוד מאוד דומה. גם לי התפרץ הולך רגל לכביש, ולחצתי ביחד (אפילו מאית השניה אחרי) עם הבוחן על הבלם. אני עברתי את הטסט. אתה לא. אין מה לעשות, כל הערעורים הללו לא שווים כלום. הפסדת 500 שקל ושבועיים מהחיים. אין מה לעשות, תתכונן לטסט הבא.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ..

בוא אני אכתוב לך משהו..

זה היה בצומת, כאילו פנתי שמאלה, וערצתי לפני הפניה (היו רכבים בנתיב ממול), והגעתי להולך רגל בהילוך 1.

אני זוכר שאפילו הספקתי לראות את הבוחן מזיז ת'רגל שלו לבלם.!

ואתמול חזרתי מהטסט, הייתי מבואס רצח, כי ידעתי שנכשלתי, המורה שלי אמר שהוא ישים לב אם בלמתי קודם, אבל כנראה שהו לא שם לב, ואני מבין אותו, כי למצב כזה אף אחד בעולם לא יכול לשים לב, רק אם זה היה מצולם במצלמה אולי היו מצליחים לבדוק.

ואתמול משחזרתי הביתה, בערך ב-13:30 אמרתי שאני אגיש ערעור כי אני יודע שהייתי צריך לעבור.

בסוף דיברתי עם המורה, הוא אומר לי זה ביזבוז זמן, כלומר עד שאני אגיש, ויקבלו וכל הבלאגן, זה יכול לקחת חודש.

אבל בפורום בנענע שם גם שאלתי ראיתי שרשום שתוך שבועיים מהסטס יתנו לי טסט חוזר אם יחליטו שצדקתי, אבל לא ממש הבנתי מה התהליך, וכלום.

אני אשמח אם כאלה שבאמת מבינים, יוכלו לעזור לי, וכמה שיותר מהר, כי הבנתי שזה עד 48 שעות ארחי הטסט ומחר זה כבר 48 שעות.

תודה מראש לכל מי שיכול לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עירור על טסט

יש בקשה למבחן עם רב בוחן ושלא תעיז לבקש את זה !

אף אחד לא עובר את זה ומה גם שזה טסט מאד ארוך !!

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורה שלי סיפר לי שאם אתה מערער זה מגיע לבית משפט...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אחי, אבל מה יש לי להפסיד מזה?

מה עדיף להיכשל?

ואם יהיה לי טסט חוזר עם רב בוחן, ואני אכשל, אז מה יהיה?

השבועיים שאני אצטרך לחכות לטסט הבא יתחילו מהטסט עם רב הבוחנים, או עם הטסט ה-1 שעליו הגשתי ערעור?

כי הבנתי שיכול להיות כביכול שיגישו אותי לטסט נוסף, לאחר לא יותר משבועיים מהסטס שבו נכשלתי.

אבל אשמח לשמוע תגובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בטסט היה אותו קטע, רק שבמקום הולך רגל זה היה רוכב אופניים.

הייתי בצומת,פנייה ימינה,הילד על האופניים בא מצד שמאל והתפרץ לתנועה, ראיתי את זה קורה ובלמתי בלימה די קלילה אפילו.

הקטע הוא שכשהוא קפץ לכביש, הטסטרית אמרה לי ''תיזהר מהרוכב אופניים'', אז אמרתי לה ''זה בסדר, ראיתי אותו'', ואז היא החזירה בצעקה ''אז למה אתה לא מאט?!'', אז צעקתי לה חזרה ''האטתי! תראי, אפילו עצרתי לפני המעבר חציה!''. משם התחיל ויכוח שבו הסברתי לה מה קרה ובסוף היא אמרה בעצבנות ''טוב טוב סע...''

מאותו קטע הייתי בטוח שנכשלתי, נהגתי בעצבנות כל הטסט ובסופו של דבר עברתי אותו!

בטסט הראשון שלי (עברתי בשני...:roll:) גם כן רציתי לערער על הטסט, אבל גיליתי שזה ממש לא כדאי.

שאלתי כמה מורי נהיגה והם אמרו לי שמניסיון שלהם זה לא עוזר לערער. מה גם ששמעתי שהתהליך של הערעור הוא טרטור רציני.

לסיכום-

אל תתבאס ותעבור בטסט הבא!

זה קורה להרבה אנשים.

בהצלחה,

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אחי, אבל מה יש לי להפסיד מזה?

מה עדיף להיכשל?

ואם יהיה לי טסט חוזר עם רב בוחן, ואני אכשל, אז מה יהיה?

השבועיים שאני אצטרך לחכות לטסט הבא יתחילו מהטסט עם רב הבוחנים, או עם הטסט ה-1 שעליו הגשתי ערעור?

כי הבנתי שיכול להיות כביכול שיגישו אותי לטסט נוסף, לאחר לא יותר משבועיים מהסטס שבו נכשלתי.

אבל אשמח לשמוע תגובות.

אם אין לך בעיה לשרוף עוד כמה מאות שקלים ! על טסט שאתה יודע שתכשל

תעשה את זה .

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עירור על טסט

יש בקשה למבחן עם רב בוחן ושלא תעיז לבקש את זה !

אף אחד לא עובר את זה ומה גם שזה טסט מאד ארוך !!

הבנתי דווקא שבדר"כ נותנים רב בוחן למי שלא עבר מטסט 10 ומעלה (!).

הוא אמור להשים לב פחות לדברים קטנים או שהוא יותר מחמיר?

עכשיו מלב אל לב. טסטרים אמורים להכשיל על כל דבר קטן.

בתור מישהו שעבר רק בטסט השלישי אני אומר לך שמנקודת המבט שלך (ושלי עד לפני מספר חודשים) הטסטר הוא הבן אדם הכי מניאק בעולם. בחשיבה נטרלית הוא לא. ומשרד התחבורע לא נותן להם להתפשר והם מעבירים רק את מי שלא פחות שנוהג מושלם.

אז אני נהגתי בפחדנות ב2 הטסטים הראשונים ובטסט השלישי עניתי לעצות בעלי רשיון והמורה שלי ונהגתי כאילו הוא לידי.

אז לא נורא לא עברת, אפילו אם לא באשמתך. יהיה לך את כל החיים לנהוג. יהיו עוד טסטים וכפרה על הכסף.

הערעור לא יעזור, חבל על העצבים. לך תלמד עוד כמה שעורים וגש שוב בעוד שבועיים.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לי בטסט ראשון שני דברים שהכשילו אותי ללא צדק לדעתי

אבל במחשבה שניה ומזווית מבט אחרת הצלחתי להבין את הראש של הבוחן

צריך לתת לו ביטחון בנהיגה שלך זה גם מה שהסביר לי המורה אחר כך

הבוחן לא מכיר אותך ולא את הנהיגה שלך והוא מאוד לחוץ וזה דבר שצריך לזכור

מה שקרה איתי זה שקשיש אחד עם מקל התחיל "בזחילה" לחצות כביש שלא

במעבר חצייה הוא רק התחיל כך שבנתיים הוא נמצא בתחילת הצד השני ומהר חישבתי

שבקצב שלו יקח לו לפחות 10 שניות להגיע לנתיב שלי בזמן זה אני ועוד 5 מכוניות

אחרות יכולים לעבור בבטחה כל שהוא עדיין רחוק ואחרי זה מישהו יצטרך לעצור לו

אבל הבוחן ראה את זה אחרת שהוא זקן שיכול לעוף מרוח ושאני מבהיל אותו שאני

ממשיך לסוע ושהייתי צריך לעצור ולחקות לו שיגיע ואז לתת לו לעבור בבטחה

לא הייתי מתפלא אם היה אומר גם שהייתי צריך לרדת מהאוטו ולעזור לו לחצות את הכביש

אני מאמין שאם הייתי עוצר היה מכשיל אותי על זה שלא היה צורך בכך ושהפרעתי לתנועה

דבר שני זה היה משהו שרק הנהג עצמו יכול להחליט ויש הרבה מקרים כאלה וכאן

שוב צריך לזכור שיש לידך בוחן לחוץ ולא מכיר אותך צריך לתת לו את הבטחון

זה היה עלייה כביש דו סטרי ומכוניות חנו בשני הצדדים כל שנשאר מקום לאחד לעבור

בגלל שזה עלייה ולפי אותו כביש הזכות היתה שלי לעבור ואכן המכוניות מהצד השני

עצרו בצד ונתנו לי את הזכות לעבור כל זה קרה תוך שניה אחת אולי כל שאני הנהג

קלטתי את זה אבל הבוחן לא ואני שקלטתי את זה המשכתי לסוע ולא האטתי אפילו

והופ ברקס עצבני מאת הבוחן ושום הסבר לא יעזור אחרי זה

בטסט השני המורה נסע איתנו ולפניי נהגה מישהי שעשתה המון שטויות

אני נהגתי בסדר גמור והמורה היה עד ולשמחתי עברתי בשלום

סכנה אחת היתה שסידרתי את זה בתבונה

הבוחן הורה לי להמשיך ישר ואז הייתי קרוב להגיע לכיכר שני נתיבים כאשר הייתי

על הנתיב השמאלי ושהתקרבתי קלטתי שישר שאני צריך להיות על הנתיב הימני

יו זה היה ממש מלכודת הוא שתק לא אמר כלום חיקה שאפול במלכודת

שקלטתי אותתי והאטתי מזל שהכביש היה פנוי עברתי לנתיב הימני והמשכתי ישר

אז הוא צחק ואמר מה במה הייתה מסטול והיה מרוצה מהמעבר הזהיר

אחרי זה הייתי בספק אבל המורה הרגיע אותי ואמר שעובר על בטוח ומזל טוב

אחרי כמה שעות מתקשר מודיע לי שעברתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הקטע, אין לי בכלל בעיה עם נהיגה, אני נוהג בערך מגיל 12 על רכב.

הקטע המבאס זה שאני יודע שנכשלתי במצב שלא הייתי ריך להכשל בכלל, וזה הקטע המסריח פה, כאילו אם זה היה קטע שלא הייתי בולם, או לא נותן זכות קדימה, לא עוצר בתמרור עצור או משהו בסגנון, אז הייתי מבין, אבל הקטע שבלמתיייייייי!

והוא בעצמו ראה את זה, אבל הוא החליט להכשיל אותי, אם הייתי יודע את זה שהייתי ליידו הייתי יורק לו בפרצוף על החוצפה והגועל נפש, כאילו מה?

לדכא בכוונה ילד בן 17, שמחכה לרישיון רכב כל החיים?

ובקשר לכל מה שארמת למשפט, ולזה שלוקח הרבה זמן, אז אתמול בערב דיברתי עם המורה, הוא אמר לי עדיף לגשת לטסט שני, גם יותר מהר, ופחות בלאגן, אז אמרתי סבבה, אבל בכל זאת בגלל שאני יודע שאני צודק, החלאתי לברר קצת, והבנתי שאם אני מגיש בקשה תוך 48 שעות, ואני מציין את הסיבה כמו שצריך, והכול, יש מצב שאני אקבל טסט חוזר תוך שבועיים מיום הטסט, ולא יאוחר משבועיים, הקטע שאני רוצה לדעת מה ההשלכות של זה?

כמה זמן ארחי זה אני אוכל לעשות טסט??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הקטע, אין לי בכלל בעיה עם נהיגה, אני נוהג בערך מגיל 12 על רכב.

הקטע המבאס זה שאני יודע שנכשלתי במצב שלא הייתי ריך להכשל בכלל, וזה הקטע המסריח פה, כאילו אם זה היה קטע שלא הייתי בולם, או לא נותן זכות קדימה, לא עוצר בתמרור עצור או משהו בסגנון, אז הייתי מבין, אבל הקטע שבלמתיייייייי!

והוא בעצמו ראה את זה, אבל הוא החליט להכשיל אותי, אם הייתי יודע את זה שהייתי ליידו הייתי יורק לו בפרצוף על החוצפה והגועל נפש, כאילו מה?

כמה זמן ארחי זה אני אוכל לעשות טסט??

זב חוטם שכמותך- תקשיב טוב.

נוהג מגיל 12 על רכב? מעניין אותי לדעת איך היית 1.60 כדי להגיע לדוושות בגיל 12.. מעניין אותי לדעת על איזה רכב נהגת (של מי), ומי האדיוט שנתן לך לנהוג בו כשאתה בן12. אבל לא משנה.

כן. אתה נוהג מגיל 12.

1. הטסטר הוא לא האוייב שלך. אין מה לעשות- טסטים לא תמיד עוברים.

יש מליון ואחת סיבות להכשיל אותך, וגם אם הולך הרגל הוא לא הסיבה- והבוחן כתב שאתה נוהג לאט- אז לדעתו אתה נוהג לאט. ולדעתו אתה לא כשיר לנהיגה על הכביש. ודעתו היא הקובעת.

אתה כולה בקושי בן 17, אין לך שום הסמכה או היכרות עם תקנות התחבורה ובחינות הטסטים כבוחן-

אז תשלים עם זה ותמשיך לטסט הבא.

אתה לא היחיד שנכשל טסט ראשון.

יורק לו בפרצוף על החוצפה והגועל נפש?
תזכיר לי מי אתה בכלל?? אדיוט.

לדכא בכוונה ילד בן 17 שמחכה לרשיון רכב כל החיים?
אם אתה לא יודע לנהוג- בפירוש כן!

אז חיכית כמה שנים. אז?! זה נותן לך זכות לקבל רשיון ולסכן אחרים?!?!?!

תלמד לנהוג!

אבל לפני-כן, תבין שטסטר הוא לא נגדך. כל אחד והעבודה שלו.

לך תמשיך לעשות שיעורים, וכשרמת הנהיגה שלך תהיה ראויה לתעודת רשיון כדת וכדין- תיגש לטסט, תהיה נחמד, תסמוך על עצמך, ואתה תקבל רשיון.

בהצלחה בטסט הבא.

-ארז-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יוסי, מה שאמרת רחוק מאוד מהמציאות, "הטסטרים מעבירים רק מי שנהג מושלם"?? אלה שטויות, נכון יש מיעוט שהוא מקפיד מאוד ולכן קשה לעבור טסט אצל אותם בוחנים, אבל הרוב מעבירים נהגים סבירים, אבל בטח לא רק את ה"נהג המושלם", בנוסף בטסט לא תמיד נבדקת השליטה ברכב, יש כאלו שלא ממש יודעים לנהוג או לשלוט על הרכב ועוברים את הטסט.

ולשומאכר שפתח את השרשור, קודם כל זה שאתה נוהג מגיל 12? מה זה אומר? שאתה נהג טוב? יש כאלו שהם כמה שנים על הכביש ולא יודעים מה הם עושים.

עניין איך הגעת לדוושה, ועוד יותר מעניין מי נתן לך לנהוג...

הבוחנים לא מחפשים רק להכשיל, ואי אפשר לצפות שהוא יעביר מישהו שעושה אפילו טעות אחת (לפחות לפי דעתי), כלומר לא טעות של נכבה המנוע", אלא טעות יותר חמורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב טוב, אני שאלתי משהו אחר, אתם בכלל באים ותוקפים אותי..

אנעי לא אומר שאני חייב לקבל רישיון, אבל הטסטר ראה שבלמתי גם כן, אז זה אומר שהייתי ערני, וער למצב עוברי הדרך, וזו נק' לזכותי (כך אני חושב לפחות)

דבר שני איפה שהוא הצתכוון לנהיגה איטית, זה היה אחרי שעברתי כיכר, והגעתי לסיבוב חד, מה שאומר שאני חייב להישאר בהילוך שני, ולנסוע במהירות סבירה, ככה שזו לא סיבה לא לאפשר לי לנהוג

דבר שני תמיד אמרתי שטסט לא רק מי שיודע לנהוג עובר, יכול להיות נהג הכי טוב, ומישהו קפץ לו לכביש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר שני תמיד אמרתי שטסט לא רק מי שיודע לנהוג עובר, יכול להיות נהג הכי טוב, ומישהו קפץ לו לכביש..

נהג טוב צריך להגיב מהר ולבלום אם מישהו קופץ לו לכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7082 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...