Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Toyo t1sport or hankook

שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עם אותה המידה על שירוקו, אני עם goodyear asymetric f2, מרוצה עד השמיים.

ההפרש במחיר בין הצמיגים שהזכרת לבין הצמיג שברשותי דיי קטן.

שווה להכניס גם את המותג הזה למשוואה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עלו לי קרוב ל800, יותר באיזור של 680 אם זוכר נכון.

לא מעל 700 זה בטוח.

להשוות בין הצמיגים שרשמת לבין הצמיג הזה אני לא יכול, מכיון שאין לי נסיון עם השאר.

הסתמכתי (מאוד) על נסיון של חברים, ומהמון קריאה בפורומים כאלה ואחרים, שם נאמר שהתמורה הכי טובה לכסף זה הצמיג של גודייר, ושהוא רמה מעל השאר במחיר שלו.

תקרא קצת ביקורות לקבל פרספקטיבה, אולי תשתכנע כמוני.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

scipopo פרט עבורנו תחושות והבדלים בין המישלין לגודייר.

בכיף.

קודם כל רעשי כביש - הצמיגים המקוריים שהגיעו עם הרכב שלי היו צמיגים ירוקים יחסית, ששקט היה אחד מהמאפיינים הבולטים שלהם לצד אורך חיים.

החלפתי אותם לאחר 55k.

כשעברתי לאסימטריק הופתעתי עד כמה השקט הזה נשמר, ונשאר עד עכשיו, כמעט 30k אח"כ.

שיכוך מהמורות בכביש, פשוט מצויין ועולה על הצמיגים המקוריים שהיו לי - אמנם לא מגלח באמפרים בקלילות אבל אין ספק שאני פחות מרגיש את תלאות הכביש.

אחיזה - עולם אחר, אבל שוב, לא חוכמה לעומת הקודמים.

באספקט הזה אין לי הרבה למה להשוות את הגוד ייר, לא התנסתי לאורך זמן במבחר גדול של צמיגים אחוזים, אני רק יכול להגיד שלי זה מרגיש פשוט מדהים.

לרכב שלי יש נטייה לפרפר בהילוכים נמוכים, לאחר ההחלפה ההורדה של הכוח לכביש מרגישה הרבה יותר חלקה, וגם ברטוב הצמיגים מקנים לא מעט ביטחון.

כניסה ויציאה מפניות - פשוט אין קשר לצמיגים הקודמים, המון אחיזה, המון ביטחון.

אורך חיים, מצופה מצמיג בסגנון הזה להיות בעל אורך חיים קצר יחסית.

רוב הנסיעות שלי לא מלוות בהתגרזנויות כאלה ואחרות, אבל כן יש מקרים שבהן אני דוחף את הרכב למקומות קצת יותר קיצוניים.

לאחר 30k הצמיגים מרגישים ונראים שהם עברו בערך מחצית מחייהם, בשקט אוכל למשוך איתם עוד 20k.

הצמיגים שלי נראים ומרגישים מעולה גם לאחר התקופה שעברתי איתם.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש צמיגים 225/45/17 של TOYO cf1 מאווד מרוצה מהם, שקטים ואוחזים טוב את הכביש, וגם לא אמורים להגמר מהר.

עלות הצמיגים כחדש עלו לי 500 ש''ח לצמיג סה''כ 2000 שקל ל4 צמיגים

1z39idt.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיפשתי ב8 פנצ'ריות ולאף אחת לא היה את ההנקוק K107 (גם לא לספק), לגבי הK110 אין לי מושג האם ניתן להשיגו!

כנס לאתר של טייר קלאב, הם היבואנים הבלעדיים של הנקוק בין היתר,

שם בטוח תמצא את שני הדגמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Hankook K107 זמין לרכישה באתר טייר קלאב במחיר של 603 ש"ח כולל הכל (איזון, התקנה ומע"מ). Toyo T1 Sport לא זמין כרגע, אבל יחזור למלאי בימים הקרובים ומחירו יהיה 592 ש"ח כולל הכל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...