Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור אפשרי לליאון FR 2014 (חדשה)

שימו לב! השרשור הזה בן 3631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לפני כשבועיים קיבלתי את הליאון FR החדשה, 180 כ"ס מומנט 25.5.

נהנה בינתיים מכל רגע, רכב נהדר , חזק מאד.

שאלתי: האם הוספת צ'יפ בסיסי (של APR או GIAC וכו) ללא שינויי צנרת שווה את המאמץ והאם ארגיש הבדל בביצועים? והאם זה בכלל כדאי לעשות ברכב חדש לגמרי שלא עבר 500 ק"מ, לענין בלאי מואץ, פגיעה באחריות וכו'..

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קבלתי את הרכב החדש שלי לפני מספר שבועות.

הדבר הראשון שעשיתי זה לקרוא את ספר הרכב ממולץ לכל אחד לקרוא וללמוד על הרכב שהוא נוהג.

בכל מקרה שם רשום לך לגבי סוג הרצה של הרכב.

למשל אצלי רשום לא לעבור את 160 קמש ולא להגיע לטווחים מעבר ל 4000 סל"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבלאי הוא בהחלט שולי ובגלל שעדכון תוכנה הוא לא משהו פיזי זה לא משהו שרואים בטיפול במוסך.

בקופרה הקודמת שלי היו הרבה שיפורים ומעולם לא התנערו מטיפולים או תיקונים במסגרת האחריות.

עדכון תוכנה בלבד זה כנראה השינוי הכי מורגש בהכי פחות כסף. הבדל של שמיים וארץ מרכב סטוק לרכב אחרי תוכנה.

גם אם אין צנרת זה בהחלט שווה את ההשקעה.

בלי שום קשר, חכה קצת עם כל העניין, תלמד את הרכב ותן לו לסיים את ההרצה בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...