Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי ב300k

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 3639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברים

הייתי שמח לשמוע דעתכם לגבי רכב בתקציב סביב 300,000

אלו שלושת הרכבים לגביהם אני מתלבט

S3 סדאן, bme 328 i, mercedes cla250.

הרכב הנוכחי שלי הוא gti מודל 2012.

אני צריך 4 דלתות אוט' חדש ולא מיבוא אישי

תודה מראש למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מדובר בשלושה דגמים די שונים אחד מהשני.

תבצע נסיעת מבחן - ותחליט. לא נראה לי שדעת הגולשים פה תהיה זהה לדעתך. ובוודאי שלא הייתי מוציא סכום נכבד שכזה ללא בדיקה עצמית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בימים האחרונים עשיתי סקר מקיף וחשבתי לשתף אותכם

רקע: אני מתלבט בין אאודי S3 ל BMW 328 או למרצדס CLA250. שלושת הרכבים לאחר ויכוחים פלוס מינוס נמכרים על הכביש ב 310,000 ש"ח בצע שחור מטלי. הרכבים מאובזרים מאד !

בראש ובראשונה הגדרתי לעצמי לעצמי שאני צריך רכב ספורטיבי וחזק. הפרמטר השני היה מראה והופעה כללית. האאודי היא החזקה ביותר עם 280 כ"ס הBMW אחריה עם 245 כ"ס והמרצדס החלשה ביותר עם 210 כ"ס. לצערי רק הBMW זמינה לנסיעת מבחן. אני אסע עליה בשבוע הבא.

מבחינת זמינות המרצדס וה S3 נמכרות בהזמנה מיוחדת שאורכת כ-5 חודשים ! האמת עם זה אני יכול לחיות היות ואני מעדיף שהרכב שלי יעלה לכביש בינואר (עושה אחר כך חיים קלים במכירה עם על הסוכניויות שלא מוכנות לשלם את תוספת החודשים במחירון)

בדקתי גם את שוק התוכנות והשיפורים היות וברור לי שארצה להביא את הרכבים למקסימום הספק ע"י שיפור תוכנה. לBMW ולמרצדס קיימות קופסאות שמעלות הספק בהתאמה בעוד כ 40-50 כ"כ וזמינות במחירים של כ 3000 ש"ח. לא נורא. לS3 לא מצאתי עדיין משהו.

מבחינת מראה באופן אישי המרצדס נראית מהמם ! היא הרכב היחידי שממש משך לי את העין. אבל זאת גם הבעיה שלי איתו... ה S3 מאד אנמית וסולידית מדי. ה BMW איפשהו באמצע.

אני בודק בימים הקרובים איך הביטוח על שלושת הרכבים. נטיית הלב שלי כרגע היא ל S3 סדאן אבל אני מתבסס רק על כל הכתבות שקראתי. לצערי לא בהשוואת נהיגה.

לגבי סחירות של הרכבים, פחות מעניין... אחרי 3 שנים הם תמיד יהיו שווים חצי בטרייד אין...

אשמח לשמוע כל דעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בראש סדר העדיפויות שלך אתה מחפש רכב ספורטיבי תוריד את ה cla מהרשימה, הרכב אומנם חזק אבל לא הייתי מגדיר אותו כספורטיבי לעומת ה2 האחרות, קח בחשבון ש ה- bmw היא הנעה אחורית ו ה audi הנעה כפולה, בעוד ה cla היא הנעה קידמית מבחינת איבזור ואיכות חומרים אני חושב שאין כלכך הבדל בין שלושתם, הדבר שאותי מאד ביאס ב 328 זה איכות הריפוד, אבל אפשר לחיות עם זה, מבחינת נוכחות אני חושב שה cla לוקחת ובגדול אם זה משהו שחשוב לך(לי האמת הדבר מאד מפריע וקצת מבאס אותי שלא לקחתי זאת בחשבון) אם היום הייתי צריך לבחור כנראה שהייתי קונה את ה s3 סדאן,

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 135 בהחלט אופציה שיש לקחת בחשבון , בהחלט מסכים שהיא עולה על שלושת הרכב בתחום הביצועים אך נופלת מהם , בנוכחות ,באבזור, במראה ומרגישה פחות מכובדת משלושתם, השאלה היא מה סדר העדיפויות.

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אפשר להכניס את 135M לתוך התקציב הזה.

החיסרון היחיד שלה זה המראה - לא כל אחד מתחבר אליו.

בכחול או בלבן היא נראית טוב.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא מתומחרת משמעותית גבוה יותר? כמדומני כ-350 אלף ש"ח.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

235M מתומחרת החל מ-350,000 ש"ח עבור 326 כ"ס.

אולי הם יהיו נחמדים אליו אם הוא יזדרז...

וכחול תמיד יפה לה.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל בפורשה זה לא בדיוק חשמלי כמו שיש אצלי ביונדאי...

דרך אגב, שמתי לב שהם מביאים גם את ה-220. יפה, יפה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי היום עם BMW לגבי ה M235I ומחר יש לה השקה ואלך לראות במה מדובר. באופן עקרוני חסרות לי שם 2 דלתות...

למרות זאת זה אוטו פגז ומעורר את כל בלוטות החשק... זה תכשיט חדש ומבוקש ללא מלאי גבוה ולכן אני לא מאמין שאצליח להוציא אותו בתקציב שלי. גם בהנחה סבירה ומקובלת הוא יהיה על הכביש לא פחות מ 340 פלוס מינוס. אבל לא מזיק לנסות נראה לי...

לגבי ה 135, לא התחברתי לצורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרי לכם דוגמה ללקוח פוטנציאלי שלא ירכוש רכב (שהוא ככל הנראה כן במחשבותיו) בגלל מחיר גבוה, גם בסכומים כאלו (בניגוד למה שחלק מחברי הפורום טוענים - "מי שמשקיע סכום כזה יוכל להוסיף עוד 30-40 אלף"). חבל.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...