Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בלמים חזקים יותר - פורד אסקורט 1996

Amired
שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

ברשותנו פורד אקסורט 1996 ידנית. הרכב עבר כ- 250,000 ק"מ.

מקדימה ישנם בלמי דיסק ובגלגלים האחוריים בלמי תוף.

יש לנו רכב נוסף, פוקוס 2013, כמובן עם בלמי דיסק ב- 4 הגלגלים, וההבדל בבלימה הוא שמיים וארץ.

האסקורט אף פעם לא עושה בעיות בטסט, בייחוד לא עם הבלמים, הרפידות יחסית חדשות, אז אני מניח שהם "תקינים" במובן הטכני - אבל עדיין מרגישים חלשים, מרחק הבלימה גדול יחסית למה שאני רגיל מהפוקוס או מה שהייתי רוצה. אני לא נוהג על האוטו הרבה כדי להגיד אם מדובר בשינוי ממה שהיה פעם או שזה פשוט כך באוטו, אבל הייתי שמח לשמוע המלצות לבלמים חזקים יותר, בין אם לכל 4 הגלגלים או רק לסרן אחד (האם ניתן בכלל להחליף בלמים אחוריים לדיסק במקום תוף?), עלויות משוערות, ואשמח גם לשמוע המלצות על מוסך מומלץ בירושלים לבצע את ההחלפה.

אני לא מציין תקציב כי אני לא יודע היכן זה מתחיל בכלל.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלמים של פורד בשנים אחרונות הם מעולים!!!

להשוות רכב ישן אליהם זה לא פייר.

לא חסר מכוניות אחרות - גם מודרניות וגם ספורטיביות - שהבלמים שלהם פחות טובים מפוקוס/מונדיא. ממש כך.

ברכב הישן שלך תתחיל מריענון נוזל בלמים. בדקו מצב הצינורות.

כדי לקצר מרחק בלימה אתה צריך צמיגים טובים. שוב דבר אחר לא יעזור. (כמובן בתנאי שמערכת בלימה מתוחזקת ותקינה)

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...