Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זוג צמיגים אוחזים ועמידים (יותר ממישילין PSS), מידה 265/35/18

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ולגבי האחיזה של PSS - זה לא "ביקורת" שלי - אני מדבר על הזמנים על המסלול.

הם לא הוכיחו את עצמם. הביצועים שלהם היו ברמה של צמיגי 220-280 האחרים ולא מעבר לזה.

השעון לא יודע לשקר.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג איזה רכב יש לעידן.

אם זה המפלץ שבתמונה - אז לא הבנתי איך סט צמיגים עולה 2500 ש"ח. או שזה לאחד???:oops:

כמו שציינתי, 2500 שקלים (פלוס מינוס) זה המחיר לזוג צמיגים. אני שילמתי על רביעייה חדשה וטרייה כ-5500 שקלים במידות שציינתי בהודעה הראשונה.

חוץ מ-PSS2 הצמיג היחיד שעונה על הצרכים הוא דאנלופ דירזה Z2 (או Z1 שקדם לו).

אני מניח שאין אותו בארץ אז צריך לייבא.

אכן שמעתי דברים טובים על הדירזה Z1.

לגבי הזמני מסלול, פחות רלוונטי, מה שיותר רלוונטי מבחינתי זה שהוא מצויין ביבש ומתעלה על כולם בתנאים רטובים ועקב מיקומי הגיאוגרפי יש מבחינתי משקל רב לעניין הביצועים על רטוב (מדגיש שוב פעם- זה רכב יומיומי שמשרת את אישתי בעבודה שלה ובניוד הילדים).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל צריך שיהיה אורך חיים סביר.

אנשים עם רכבים הרבה פחות חזקים משלי מתלוננים על R1R למשל שיש לו אורך חיים קצר במיוחד, אז על רכב כמו שלי זה בכלל יהיה קצרצר.

שוב פעם אומר- אין לי תלונות לרמת האחיזה, היא בסדר גמור, האם יש צמיג עם אחיזה דומה ואורך חיים מעט משופר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כל מה שאבי אמר יגמר מהר מאוד.

חוץ מאוליZ1/2 ו-RE011.

במקום לחפש צמיגים יותר דביקים מה שנשאר לך זה לחפש צמיגים ברמה של PSS אבל עם אורח חיים משופר.

ממה שאני יודע גודייר F1 לא נגמרים כל כך מהר.

יותר או פחות טוב מ-PSS? זה אני לא יודע להגיד...

במקומך הייתי מנסה. מה יכול להיות?...

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, ברר מה ההמלצות בפורומים אמריקאיים לדגם הספציפי שלך.

אפילו מישהו שניסה גם CSC5 גם PSS וגם F1 אסימטריק, אבל עם רכב אחר ובמידה שונה, לא יוכל לתת חו"ד מספיק טובה.

צמיגים שונים, במידות שונות, על רכבים שונים - מתנהגים שונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ 100%

אני עם F1 אסימטריק 2 Y 235/40/18

ממש לא יכול לעזור...כי זה הצמיג המקורי על המכונית הנוכחית. מה גם שהיא הנעה קדמית. יש לי פה ושם ביקורת עליו, אבל היא לא שווה הרבה בלי השוואה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל צריך שיהיה אורך חיים סביר.

אנשים עם רכבים הרבה פחות חזקים משלי מתלוננים על R1R למשל שיש לו אורך חיים קצר במיוחד, אז על רכב כמו שלי זה בכלל יהיה קצרצר.

שוב פעם אומר- אין לי תלונות לרמת האחיזה, היא בסדר גמור, האם יש צמיג עם אחיזה דומה ואורך חיים מעט משופר?

היי עידן,

אני לא חושב שלצרכים שלך עם הרכב הזה אתה תמצא צמיג יותר טוב מהPSS, זה צמיג מעולה עם אחיזה מדהימה ואין שום צמיג כביש שמתקרב אליו....

לדעתי אם תעלה ל275/35/18 אתה תרגיש את האבדל כי הוא קיים.

יוצא לי דיי הרבה פעמים להחליף מ255 ל265 ואני מייד מרגיש את האבדל!

תקנה את PSS ואני בטוח שלא תתחרט

מורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הייעוץ והדעות השונות וכמובן תודה למורן שחיזק אותו סופית להשאר עם ה-PSS, זה בהחלט צמיג מצויין מכל הבחינות וממה שאני מבין מבחינת אחיזה אני לא רואה צמיג מתחרה שמתעלה עליו בצורה יוצאת דופן (אם בכלל), מבחינת עמידות זה כבר יותר ספקולציות וגם שם אני נוטה לשער שלא יהיה צמיג שיציג יתרון משמעותי (אם בכלל) על פני ה-PSS.

בסופו של דבר 11k קילומטר לסט אחורי (גלגלים מניעים) ברכב חזק שננהג חזק בתדירות גבוהה זה נתון סביר בהחלט לטעמי.

לסיום, סיבה נוספת להמשיך עם PSS זה כדי לשמור על סט מאותו דגם, אם זה לא תורם זה בטח לא מזיק ואני בהחלט משער שזה שומר על איזון כלשהו מבחינת אחיזה והתנהגות של הצמיג.

אני משער שבאמת אקח לסט החדש מידה 275/35/18, גם אם התוספת אחיזה תיהיה שולית- ברכה.

עכשיו נותר להחליט סופית אם אני ממתין עוד קצת לטובת עליה ל-19 אינץ' או שמוותר על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5.99 לדקה.

מעניין, אני עברתי עכשיו למישלין פיילוט ספורט 3 אחרי שנה וחצי ו-22 אלף ק"מ עם קונטי חמש בסרן הקדמי ברכב חלש בחצי משל עידן.

הייתי מאד מרוצה מהקונטי עד שבאלף ק"מ האחרונים הם פשוט איבדו את זה בבת אחת.

מכמה מאות ק"מ אני רואה שהמישלין שקטים יותר ואוחזים טוב לפחות כמו הקונטי כשהיו חדשים. מבחינתי אם יחזיקו מעמד באופן דומה זה מצוין.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...