Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CARBOTECH

שימו לב! השרשור הזה בן 3629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני סקרן לגבי רפידות, כמובן לא הליינים האגרסיבים.

למשל AX6 או 1521 להרכבה על דיסקים מקוריים, CORSA OPC.

המחיר מתחיל מ 150$ לסרן. האם כדאי להשקיע?

EBC RED אותם אני פחות מעדיף, למשל לא כזה רחוק בהבדל של 100 שקלים בערך לסרן קדמי.

מה עוד שהם מיצרים רק לסרן קדמי לרכב שלי, ניתן כמובן בהזמנה מיוחדת ליצר לאחורי אבל זה ידרוש שליחת רפידה מקורית לשם ויצור חדשה ברומפאונד שלהם, מה שלא נראה לי כזה שווה לאפליקציה שלי.

ב RED יש גם לסרן אחורי.

קיימת אפשרות זולה משניהם, BLACK DIAMOND.

עריכה אחרונה על ידי evgeni432

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אדומים. אבל הם אמורים להיות פחות "ספורטיביות" מצהובות - מה ששם אותן נמוך יותר לעומת קרבוטק.

לשני היצרנים יש טבלאות טמפרטורות ו-mu מסודרות - אז אפשר להשוות ממש.

מניסיוני - צהובות הן טובות מאוד all around ועמידות בעומס רציני מאוד.

אבל גם להן יש גבול כמובן...

בסה"כ קארבוטק זה יצרן מעולה עם הרבה ניסיון טוב ואם צריכים רפידות עמידות מאוד אז הוא אחד האופציות המובילות.

כמובן לא לשכוח על נוזל בלמים "מחוזק"!!!

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי התקנת רפידות מחברות שונות קדימה ואחורה?

אם לדוגמא אני יתקין קארבוטק קדימה ואחורה ישאר סטוק, רוב כוח הבלימה בא מקדימה גם כך, מה ההשלכות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר כאן לנבא כלום.

או תמצא דיווחים ממי שכבר ניסה או שתנסה בעצמך.

הבעיתיות בשילוב לא טוב של רפידות קידמיות/אחוריות היא זה ש-ABS מתחיל להיות היסטרי ובפועל אתה מאבד בלימה במקום לשפר אותה.

לא יודע מה בדיוק חסר לך בבלמים שלך ולמה אתה מחפש הרפתקאות - למה פשוט לא תלך על EBC צהוב קדימה+אחורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מתעניין, זה הכל.

זמן השדרוג לא הגיע כי הבלמים שלי אומנם לא נותנים הרגשה כפי שרציתי ונשיכה התחלתית אך לעת עתה מספקים.

נתקלתי בשרשור על קארבוטק בפורום של OPC בחו"ל אבל לרוב יש לי הרגשה שהחברה שם מאוד נוטים להמלצות על מקושרים למינהם לכן העדפתי לשאול.

מחיר של צהוב קדימה דיי זהה לקארבוטק AX8 אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדעה שאם זה לא מקולקל אז אל תתקן.

כל השינויים האלו לא רק מביאים דברים טובים, יש להם גם חסרונות.

בכל מקרה, קארבוטק נחשבים לא הכי טובים מבחינת התחושות והנשיכה.

פה PFC או COBALT אמורים להיות טובים יותר.

אבל הם עומדות יפה בעומס, מחזיקות די הרבה זמן וגם ודי רחמניות עם הצלחת. בקיצור - track pad אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנדי, מניסיון של חבר עם ה-EBC האדומות והצהובות (על דיסק מקורי ולאחר מכן על TAROX G88 - בלאון חזקה להפליא), הראשונות לא מציעות פער מהותי על פני מקוריות איכותיות, ואילו הצהובות דורשות חימום די נאה לפני שימוש הולם - והתמחור שלהן יקר יחסית. לפחות בארצנו.

יבגני, נסה לבדוק את הרפידות המשודרגות של TAROX. חבר התקין סט קידמי (יחד עם דיסקים חדשים OEM של ATE) - ויש שיפור ניכר בבלימה ובדעיכה (אל מול הסט ברמבו המקורי). רק קח בחשבון שהן אוהבות לצייץ ולהרעיש כשהן קרירות (בדומה ל-Endless). קצת מציק תחילה, אבל מתרגלים.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, אדומות אמורות להיות סתם רפידות.

צהובות היו אצלי כמה סטים ואפילו ב-3 קליפרים שונים ולא שמתי לב לבעיה יוצאת דופן עם בלימה על קר.

אני מזמין מארה"ב - שם המחירים שלהם לא בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות TAROX קדמיות זולות מעט מצהובות קדמיות כ 96 GBP, המחיר של האחוריות TAROX זהה למחיר הקדמיות שלהם כ 86 GBP.

האחוריות צהובות זולות מעט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 3629 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...