Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלויות אחזקה בקוואסאקי

Alchemy
שימו לב! השרשור הזה בן 7088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין להשתדרג, וחשבתי על כיוון של דו"ש. מאחר והתקציב נמוך אני רוצה לברר מס' פרטים לגבי דו"שים של קוואסאקי. ראיתי שניתן להשיג דו"שים של קוואסאקי במחירים טובים( KLR600 95 בערך ב-7K).

האם המחיר הזול הוא בגלל עלויות אחזקה יקרות ? ובכלל מה יש להגיד על KLR600 או KLX650 מבחינת אמינות ועלויות אחזקה??

חוץ מזה , האם יש איזשהו דו"ש סביר שאני יכול להשיג בתקציב הזה ורצוי עד 500 סמ"ק כי מעבר לזה אני צריך לעשות רישיון..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הKLX פחות אמין מהklr אבל הוא הרבה יותר מתאים לשטח במיוחד הKLX R הוא די מפלצתי

אם אתה רוצה רק שבילים אני ממליץ לך ללכת עלxt500 אמין מאוד הבעיה שב7K אתה תמצא רק מודל ישן

והאחזקה תהיה בהתאם כדי לך למצוא XT אחרי שיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקוואסקי עלויות אחזקה לא כל כך גבוהות, אלא שב KLXR יש מספר דברים אשר דורשים יותר תשומת לב ודורשים יותר תחזוקה:

שמן מנוע - כמות מגוחחת דורשת תשומת לב אחרת ... "ילך מנוע"

שרשרת טיימינג ומותחן רגישים, לשים לב.

שרשרת הינע "טוחנת" השילדה, לשים לב.

מעבר לזה כדי שיענו לך בעלי KLXים מיומנים ממני.

חוץ מזה, מנוע חזק מאוד, ומאוד כיפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנה אפשרות נוספת. DR650 שנת 93. אם אני משווה אותו ל-KLR600 שנת 94 , מה היתרונות חסרונות של כל אחד, בהנחה שהם בערך באותו מחיר???

כמה זה נורא שאין לו סטרטר ? אפשר לחיות עם זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...