Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום הוצאות - 4 שנים - 2006 VW GOLF GTI MK5

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר תקופה שלא עדכנתי בנושא (אך המשכתי לתעד אצלי) ולרגל תחילת השנה ה-5 שהרכב בבעלותי,

אני מוצא לנכון לעדכן את חברי הפורום בגליון ההוצאות המלא (לא כולל דלק) על הרכב שלי .

כמו כן הוספתי ירידת ערך תאורטית (מאחר ובפועל הרכב נסחר בסכומים משמעותיים מעל המחירון)

הרכב סטנדרטי וידני. נוסע 50-50 עירוני/בינעירוני.

משמש כרכב יום יומי ואף ביקר בקצוות הארץ מידי פעם .

קילומטרז' שנתי ממוצע כ18K.

*חלק מהחלקים (כוסית דלק, פלאגים וכו' ) נרכשו מדילרים של VW בארה"ב.

תיעוד הדלק קיים אצלי בכתב מאז יום רכישת הרכב, יום יבוא ואעלה אותו על האקסל.

באופן עקרוני צריכת הדלק נעה סביב 1:9-1:9.5 בכפוף למצב המזגן והרגל על הגז (כבדה)

סיכום קצר :

כפי שניתן לראות, הרכב שומר על אמינות מעולה, במיוחד לנוכח היותו ספורטיבי . ( והעובדה שאינו יפני :-D )

עלויות האחזקה סבירות ולא עולות על עלויות תחזוקה של משפחתית ממוצעת.

שמירת הערך לא מזהירה... הרכב איבד חצי מערכו במשך התקופה.

ישנן תנודות במחירי הביטוח,אשר תלויים ברמת הגניבות בשנה החולפת ופרמטרים נוספים שחברות הביטוח לא מגלות לנו. השנה הביטוח עלה (למשל).

להלן האקסל : ביצעתי חלוקה גסה של צבעים לפי שנים ביחס לתאריך הרכישה וסדר כרונולוגי .

attachment.php?attachmentid=379014&d=1398377187

הוצאות רכב GTI MK5.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

תודה על המידע.

עברתי על הרשימה ואני המום ! גולף בציר 2006 עם אפס תקלות. הרכב שלי גמע גם קילומטראז' דומה עם אפס תקלות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליתר דיוק : היתה תקלה אחת אי שם ב2011 : ה PCV נפרץ וגרם לרכב לסל"ד לא יציב. תוקן בעלות סבירה לגמרי.

הרכב מאוד הפתיע אותי כנראה לא סתם עשו לרכב REDESIGN, גם עלות ייצור גבוהה וכנראה גם לא צרך חלקים לפי התכנון... :)

מקווה שאני לא פותח פה לשטן... (טפו טפו טפו)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מרשימה הטבלה שעשית,מה זה כוסית דלק?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכשאני קורא שהאוטו הזה "נמכר בסכומים משמעותיים מעל המחירון" לדעת בעליו ובמקום אחר לומד שאוטו כזה בדיוק, רק חדש מהחנות ולא בן קרוב לעשר ( כן כן GTI MK7 שלוש דלתות ידני ), נמכר ב 25K ירוקים בארה"ב, לא נותר אלא להביט בצער בראי ולראות שם פראייר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אתה צודק 100%, זה מקומם שבסכומים שמשולמים על רכב בן 8 , ניתן להוציא חדשה מהסוכנות בארה"ב.

אני מעריך שגם המשומשות שם נסחרות במחירי ריצפה כשהן מגיעות לגילאים הללו...

[אגב- המחיר זה לא ל"דעת בעליו" אלא מאחר ובעליו מחזיק כמה הצעות כאלה ואף מכיר מספר עסקאות שנסגרו לאחרונה.]

בעניין הכוסית דלק - זה חלק שנמצא בין משאבת הדלק הקדמית במנועי TFSI לבין הקאמשאפט המתזמן אותה.

מאחר והחלק נשחק עם הזמן, ועלות העבודה כדי לבדוק זאת זהה פחות או יותר לעלות החלק עצמו, אז אנשים מחליפים יזום.

רוב הסיכון הוא ברכבים משופרים.

אני החלפתי אותה פעמיים כשהיא היתה במצב 1 (ראה תמונה מטה) - ליתר בטחון.

tsvw20tcam.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה כותב 50/50 עירוני/בינעירוני, אתה בטוח שעל כל 100 ק"מ בינעירוני אתה נוסע 100 ק"מ בעיר?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה,כיף לקרוא ולראות שאחזקה של רכב חזק היא לא בשמיים בהשוואה למשפחטומטית ממוצעת.

כמה שאלות:

א.המחיר לצמיגים מתייחס לזוג או רביעייה?

ב.מדוע פירקת את מכשיר האיתור, האם לא כדאי יותר פשוט להתנתק מהשרות?

ג.מצטרף לשאלה לגבי סוג הדלק.(95'98).

ד.הטיפולים הגדוליח בוצעו אצל רון או עצמאית?

ה.תמשיך להנות ותפנק בתמונות..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. רביעיות. תמיד החלפתי צמיגים ברביעיות... אני לא בטוח שהמחירים הם לפרסום אבל הם הושגו לאחר מאמץ רב.

ב. פירקתי את מכשיר האיתור מאחר והיתה לו צריכת זרם פרזיטית גבוהה מאוד (200-300 מילי אמפר) וזאת כאשר הוא מנוטרל מרחוק ולא בשימוש לאחר ביטול מנוי, כמו כן הגישה שלי היא מינימום התקנות מקומיות. כמות החיווט שיצאה מהרכב היתה מדהימה, יש לי שקית שלמה מלאה בכל הקיט של הפויינטר.

ג. לגבי הדלק זה לא קבוע , בתקופה האחרונה אני על 95 לאחר בדיקה מול היצרן עצמו . לא מורגש הבדל ביצועים.

ד. הרכב טופל אך ורק אצל רון ואך ורק בחלקים מקוריים . אני לא מבצע טיפולים עצמאית. חסכתי בעלות חלק הטיפולים בכך שהבאתי שמן או דברים כמו כוסית דלק. בכל מקרה כיום מחירי החלפים ירדו ככה שלא שווה להתעסק, אפשר לבוא לרון ולקבל שירות מלא כולל חלקים במחיר טוב.

ה. תודה.

מרק - הסיבה היחידה למצבר 74AH היא העובדה שזה מה שבא עם הרכב (ורטא כחול) וקיבלתי אותו במחיר טוב לאחר פאדיחה מסויימת שקרתה בזמנו - הוחלף לי מצבר במסגרת האחריות (בחודש 18 מתוך 20) והמצבר שהוחלף לי התפגר תוך 3 חודשים ... מאחר וזה כבר מחוץ לאחריות הפשרה היתה מקובלת עליי.

אפשר בכיף להשתמש ב60AH ברכבים הללו.

CNX - אני נוסע סטנדרט.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מחיר מצויין, אני החלפתי עכשיו זוג ב1300,אומנם עברו 4שנים מאז שהחלפת אבל לא נראה לי שהמחירים קפצו עד כדי כך.

לגבי האיתור,עלה לי בהרבה דם יזע ודמעות לבטח את התלתן שלי ללא איתור, התעקשתי שלא יתקינו ברכב איתור, עקב החאפריות בהתקנות שראיתי עד היום,קשה גם כך לבטח רכבי "ספורט" בארץ, במיוחד כאשר לא קיים איתור.

עריכה אחרונה על ידי יניב alfa

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה 4 שנים? החלפתי רביעייה לפני כשנה . (רביעייה שניה בתקופה זו)

לגבי האיתור, הרכב בא עם זה מותקן, העדפתי את זה על פני להתחיל להתקין התקנות מקומיות נוספות כגון עלוקה וקודן.

ברגע שירדה החובה - הסרתי את זה מהרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...