Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ראשון מאכזב עם Chemical Guys instaWax, שימוש לא נכון?

שימו לב! השרשור הזה בן 3625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי אתמול את תרסיס ווקס InstaWax+ של Chimical Guys ואני דיי מאוכזב ממנו.

מה שעשיתי היה מאוד פשוט, ערבבתי טוב טוב את המיכל, התזתי קצת על חלק ממכסה המנוע וניגבתי אחרי 15 שניות בערך עם Terry Towel של מגווירס והפאנל היה ניראה כאילו שלא השתמשתי בווקס בכלל. להשוואה, יש לי Turtle Wax Color Magic (כזה שמגיע עם שפתון למילוי שריטות קטנות) שהבנתי שנחשב לירוד יחסית והוא נותן הרבה יותר ברק ו"עומק" מזה של Chimical Guys.

אני עושה משהו לא נכון או שזו התוצאה שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך לעבוד עם המוצר שהיה לך לפני כן, פשוט עד כדי כך. זה לא שקנית ווקס קשה על בסיס קארנובה ויש למה לצפות ממנו.

רוב הווקסים המהירים לא מרשימים למדי (יש לאופטימום דווקא אחד שמאוד הרשים אותי).

עריכה אחרונה על ידי Kenworth

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמשת בinstawax כבר כמה שטיפות ומאוד מרוצה ממנו.

מרססת על הפאנל ומורחת עם מגבת עם סיבים קצרים כדי שכל המשטח יהיה מכוסה ואחרי כמה דקות אוספת את החומר עם מגבת עם סיבים קצרים ועוברת על המשטח עם מגבת באפינג (סיבים ארוכים).

כשמשווים בין שני פנלים (למשל שתי דלתות) כאשר אחד עם ואחד בלי, ההבדל נראה לעין.

הוקס יחסית סמיך ולא הכי קל ליישום (לעומת מוצר מקביל לו של מגווירס למשל) אבל התוצאה מספקת, מבחינתי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השימוש שלך לא נכון, אני בהתחלה ריססתי ישירות על הפנאל, מרחתי עם מגבת אחת וניגבתי עם אחרת (אחרי מעט זמן).

לאחר מכן התחלתי לרסס ישירות על המגבת, למרוח על המשטח ואז לנגב עם מגבת אחרת (אחרי מעט זמן).

והיום אני מרסס על פד (סיני, חבילה של 12 בדולר) מורח כמו ווקס רגיל ומנגב (שוב, אחרי מעט זמן).

בדברים האלה מאוד חשוב תיאום צפיות, למרות שהמוצר יכול להחזיק אצלי הוא מצליח להחזיק בין שטיפה לשטיפה (שבוע ימים) הוא לא מיועד להגן אלא לתת ברק ואני מרוצה ממנו בסך הכל.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאני מחפש משהו שאין בווקסים האלה? אני ממש רוצה ברק שישאר אחרי כמה זמן ולא ייעלם אחרי יומיים (בדומה לצב) וכבר התחלתי לפזול לכיוון ה-Black Light שלהם.

שווה לנסות שוב או שלהחליף אותו כבר ל-Black Light?

rupni, אפשר את הלינק ל-12 פדים סיניים בדולר מאיביי? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש בווקסים האלה ? הטרטל הוא מהווקסים המוצלחים (בלשון המעטה), נסה לשחק קצת עם הinsta לפני שאתה נפרד ממנו (מריחה של החומר, קצת יותר המתנה, פחות חומר, וכו').

הBL הוא לא אוטם או ווקס אלא גלייז, תפקידו הוא למלא סווירלים מזעריים ולתת ברק לצבע, ספציפית לBL יש יכולת הגנה (לפי היצרן לפחות) אבל לא הייתי משתמש בו בלבד.

לגבי הלינק, אני הזמנתי ממוכר אחר אבל אני מאמין שיהיה בסדר http://www.ebay.com/itm/12-pcs-Waxing-Polish-Wax-Foam-Sponge-Applicator-Pads-For-Clean-Car-Vehicle-Glass-/161282213799?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item258d2b47a7

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזק את דבריו של דימה, לא שהם צריכים חיזוק כי מוצרי אופטימום עומדים בפני עצמם.

הספריי ווקס של אופטימום הוא הספריי ווקס היחידי שהתנסתי בו והוא יהיה היחידי שאתנסה בו.

המוצר מצויין.

יש הבדל ניכר לעין, פח חלק, ברק לא מזהיר אבל ברק ששמים לב אליו ונהדר כתחזוקה בין ווקסים רציניים נוזליים ומשחתיים.

החסרון היחידי הוא מחירו אבל זה מן הסתם מחיר שמשלמים על מוצר איכותי.

בעניין צורת השימוש, אני מרסס על הפח ומיד מנגב עם מטלית מיקרופייבר ירוקה של הקוריאני.

עריכה אחרונה על ידי sharki25

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות!

אני חושב שאחזיר את ה-InstaWax אחרת לא יקבלו אותו.

אם כך, איזה מוצר/שילוב נותן הכי הרבה ברק ועומק צבע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלייפ סבון ולאחר מכן פוליש רציני לרכב

לקנח ב opti coat ואתה מסודר או לחילופין מדי חודש ליישם ווקס איכותי עשיר בקארנובה ( נניח victoria wax concours red)

בהצלחה ותעדכן בתוצאות

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן כרגע לשלייף סבון ופוליש רציני (לוקח ימים ואפילו יותר לעבוד על כל הרכב!)

יש שילוב של הבלאק לייט ועוד מוצר של כימיקל שהבנתי שנותן ברק מאוד יפה ועומק לצבע (משהו עם V7 אם אני לא טועה), מה דעתכם על זה?

המוצר עצמו היה פתוח כבר, כלומר לא סגור הרמטית ולא שום דבר. אין תצוגה של מוצרי דיטיילינג בארץ למיטב ידיעתי וקשה עד כדי בלתי אפשרי לראות דרך תמונות באינטרנט מה ווקס/גלייז מסויים עושה מבלי לנסות אז איך אוכל לדעת אם המוצר מתאים לי מבלי לנסות אותו?

אני עדיין לא יודע מה אני מתכנן לעשות עם זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי זמן כרגע לשלייף סבון ופוליש רציני (לוקח ימים ואפילו יותר לעבוד על כל הרכב!)

יש שילוב של הבלאק לייט ועוד מוצר של כימיקל שהבנתי שנותן ברק מאוד יפה ועומק לצבע (משהו עם V7 אם אני לא טועה), מה דעתכם על זה?

המוצר עצמו היה פתוח כבר, כלומר לא סגור הרמטית ולא שום דבר. אין תצוגה של מוצרי דיטיילינג בארץ למיטב ידיעתי וקשה עד כדי בלתי אפשרי לראות דרך תמונות באינטרנט מה ווקס/גלייז מסויים עושה מבלי לנסות אז איך אוכל לדעת אם המוצר מתאים לי מבלי לנסות אותו?

אני עדיין לא יודע מה אני מתכנן לעשות עם זה בכלל.

השילוב זה הBL וV7, לפי היצרן הV7 הוא אוטם אבל במבחן המציאות הוא יותר מחזק את האוטם מאשר משתמש כאוטם.

ובכל זאת, פתחת, השתמשת אל תחזיר בדיוק כמו שאתה לא רוצה לקבל מוצר שהשתמשו בו כבר גם אחרים לא רוצים !

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נעזוב כרגע את נושא ההחזרה של הווקס, יכול להיות שאני אשאיר אותו בגלל המחיר שלו (כולו 70 ש"ח) ויכול להיות שאני אשלב אותו עם עוד משהו בעתיד, אולי אציע למקום שרכשתי ממנו שיקבל אותו בחזרה בפחות מהסכום שלו, אולי אמכור אותו פה בפורום... אני לא יודע!

מה שאני מחפש כרגע (ואם אפשר בבקשה להתעלם מה-InstaWax) הוא מוצר/שילוב שייתן את הכי הרבה ברק ועומק צבע לרכב שחור. אני לא נעול על שום דבר כרגע, אני מחפש משהו (שלא מצריך עבודה עם מכונה) שייתן את אפקט "וואו" ושמראה הרכב יבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...