Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בעלי מקצוע בענף הרכב - שרשור כללי

שימו לב! השרשור הזה בן 2178 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישנו אדם נדיר בתלפיות, בירושלים, איציק שמו. בעל המוסך אוטוצ'יקו

בגדול מייבא מנועים וגירים ומתקין אותם

בקטן, בעל לב זהב שעוזר לכל אדם, מכוון אותו למוסך הנכון במחיר הנכון ואף עוזר לו להזמין את החלק מהמאגר או מכל מקום בגרושים!

הייתי צריך מסרק הגה לסיאט קורדובה שלי, בכל מקום ניסו לאנוס אותי, אין לי מילה אחרת, רק איציק עזר, אמר לי להתיקשר למאגר, להזמין על שמו, לשלם לו את אותו המחיר שהמאגר לוקח ממנו, וללכת למוסך הטסט שירכיב לי את המסרק במחיר מצחיק {500 שקל}

אין מילים שיתארו כמה אני מודה לאדם זה.

בחור משיכמו ומעלה.

תודה איציק מאוטוצי'קו

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

פניתי למוסך בעקבות המלצתם של חברי הפורום itaysamurai @edan839@ לצורך עבודת פחחות לאחר תאונה קלה.

השירות לעילה ולעילה, פשוט נדיב מקצועי ולעניין.

הגעתי עם ציפיות גבוהות ולא רק שלא התאכזבתי, פשוט הופתעתי מאיכות הגימור, אפילו איש מקצוע לא הצליח להבחין שבוצע תיקון כלשהו.

אנשי מקצוע נדירים. כן ירבו במחוזותינו :)

עריכה אחרונה על ידי Barney
כותרת

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע לכם אני ממליץ רק מניסיון אישי ארוך ולא מפזר סתם המלצות אבל על זהר הרגשתי שאני חייב לפרסם למרות ניסיון ראשון ויחיד (עד עכשיו) עם זהר מנעולים.

אחד מהשלטים של האזעקה והנעילה המרכזית ברכב של אשתי שבק חיים, הנורה הראתה שהוא עובד אך הוא הפסיק להסתכרן מול הרכב.

קפיצה זריזה לאייס והמחיר בעמדת המנעולן: 400 ש"ח :shock:

עובר דרך חנות מנעולים שמשכפלת שלטים, הבחור בודק את השלט ומכריז, חביבי תכין 370 ש"ח :evil:

סעמק!!! יאללה הביתה ושהאישה תסתדר עם שלט אחד... לא מוציא כאלו סכומים על שלט מסכן.

בחזרה הביתה ראיתי שלט על השער של החניון עם טלפון "שכפול שלטים אצלך בבית", אמרתי מה כבר יכול להיות והתקשרתי.

שיחה קצרה והסבר על הבעיה וזהר מודיע לי, 15 דקות אני אצלך.

זהר הגיע בדיוק בזמן, בחן את השלט והודיע שרק צריך להחליף בטריה. פותח את השלט וישנם 2 בטריות, עלות סופית: 10 שקלים.

לא רציתי שיילך הביתה עם 10 ש"ח והוא לא הסכים לקחת יותר כסף.

אז במקום ביקשתי שישכפל לי שלט נוסף לחניון שיהיה ספייר ושיחליף סוללה בשלט של החניון הנוכחי.

עלות סופית: 160 ש"ח 3 בטריות לשלט (כן אני יודע שהן עולות גרושים) שיכפול שלט דומינו+הגעה אלי הביתה והכי חשוב, צדיק אמיתי!

איזה כיף לפגוש בעלי מקצוע צדיקים אמיתיים, הבחור אשכרה רצה לקחת ממני רק 10 ש"ח על החלפת הבטריות כאשר הוא הגיע עד אלי.

לכל תושבי פ"ת, ראש העין, שהם והסביבה- זהר 0528590325

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הרכב שחיפשתי לא מעט זמן, סוזוקי בלנו סטיישן (סטודנט דל תקציב עם 3 כלבים שצריכים מקום) ביד 2. התקשרתי לבחור ענה לי בחור נחמד בשם שומאלי שעובד כמנהל עבודה במוסך UMI חדרה.

שומאלי סיפר לי שהוחלף מנוע ברכב ואת כל ההיסטוריה שלו והזמין אותי להגיע לראות.

שגעתי ראיתי כבר את האישור העברת מנוע חתום על ידי משרד התחבורה והרכב עונה על הציפיות מלבד ריגקטים של צירייה דופקת כיוון פרונט ומזגן, עשיתי לו רשימת ליקויים והוא הבטיח שעד חמישי הכל יסודר, ואכן הגעתי הבוקר והאוטו היה במצב חדש עשיתי סיבוב ושום ריגקט לא נשאר.

בזמן שנסענו לעשות העברת בעלות עשו לי שטיפת פנים וחוץ לרכב. והוציאו אותי עם חיוך ענק. הבחור התחשב בי מאוד בזה שאני סטודנט ובעל כלבים ונתן לי מחיר של 6 אלף שזה יותר זול מכל מי שהתקשרתי אליו.

באמת שזאת חווית הקניה הכי טובה ביותר שהיתה לי עד כה, היחס נהדר ואין לי ספק שאחזור אליו בעתיד עקב היחס החם והאמינות שקיים את כל אשר הבטיח ומעבר גם פינק.

הלוואי וכל מוסך היה מתיחס אלי בצורה כזו

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני מצטרף לביקורת!

לצערי נכנסתי למוסך (רכב במשפחה) מבלי לקרוא את הביקורת בפורום, עבור עבודה פשוטה, שלא היה לי זמן לבצע בעצמי באותו יום (לפני כחודש אולי יותר).

הקסנטיה שלי עברה אל אחי, האלטרנטור שוב שבק חיים (250 ש"ח חלק מפירוק, החזיק מעמד כשנה, בערך 10K, אולי פחות) סיכמתי עם המוסך הנ"ל על 150 ש"ח עבור עבודת ההחלפה בלבד (כאשר מוסכים אחרים רצו 300 ש"ח ויותר, ובפעם הקודמת המחיר היה 180+ מע"מ, אולי עשרה שקלים יותר).

אחרי שהרכב היה על הליפט ופורקה רצועת האביזרים, המחיר פתאום קפץ ל-400 ש"ח + רצועת אביזרים חדשה (לדעתי האישית לא היה צורך להחליף אותה, נאמר שהחדשה גרמנית אורגינל בעוד החלק מתוצרת קוריאה).

מבחינתי בלתי נסלח: כעבור שבוע האלטרנטור שוב שבק, אין לי תלונה ממש בעניין כיוון שאני סיפקתי את החלק (משופץ, ביתי) אבל אז כן היה לי זמן להחליף את האלטרנטור בעצמי (בעזרת אחי כמובן) וחשכו עיני: צינור הדראולי שצריך לפרק כדי להחליף את האלטרנטור, עם 6-7 חיזוקים מוברגים בדרך, פשוט חובר ללא שום חיזוק.

עוגן לחיזוקים סביב האלטרנטור פשוט הושלך לפח.

אמנון עושה רושם של אדם נחמד במבט ראשון, אבל אני מאוד לא מרוצה מהתוצאה, בלשון המעטה.

לא נעים לי כל כך לרשום איזה סכום שולם בסופו של דבר (200+70 על הרצועה, בשחור - הדרישה לשחור באה במעמד התשלום מבעל העסק. לא ממני ובטח לא מאחי).

לא חזרתי אליו בשביל הסכום הפעוט הזה, רשמתי הודעה בפורום במקום. גם לא פניתי לרשויות באשר להעלמת התשלום.

אני לא אחזור, תעשו את השיקול שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שירות גרוע וגם מקבל כסף שחור אחלה מוסך.

במה הוא יותר טוב ממוסך מדרכה?

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה במיקום: מרכז אזור התעשיה, ויש חנויות אביזרים בצמוד.

תאמין לי, שמעתי גם על מוסכי מדרכה מקצועיים ואמינים (התשלום בכל זאת בשחור).

ורק אחרי שסיימתי לרשום את ההודעה שלי, ראיתי שעניין השחור חוזר על עצמו במוסך הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז לפני שבוע בערך חיפשתי רכב יד 2,אחרי הרבה בדיקות במקרה הגעתי למגרש פרטי קטן בתל אביב ליד גשר מעריב לאדם בשם שמואל שפרסם את הרכב ביד 2.

כשאני ואבא שלי(אני חייל משוחרר בן 22).כשהגענו ראינו את הרכב ובאמת היה שמור,היחס של שמואל היה מעולה ובא לקראתנו באמת.באותו יום כבר הלכנו למכון בדיקה בשם טסטin שהוא בחר אבל החלטנו לסמוך עליו,מה שהתברר בתור טעות..

הרכב היה תקין במלואו,קצת פחחות אבל לא משהו רציני.

כששאלנו אותו עוד בהתחלת השיחה הוא אמר שהרכב יד ראשונה,פרטי עם 48,00 ק"מ (יונדאי ולוסטר 2012 ידנית כתומה).

שמואל טען שהרכב היה שייך לבעלים של כלמוביל עצמו והיה פרטי ולא רכב חברה.

לאחר המכון בדיקה סגרנו על מחיר שהסתמך על המחירון אחרי שקלול ולחצנו ידיים.

יומיים אחרי זה נסענו עשינו העברת בעלות ולקחנו את הרכב איתנו.

ואז התחילו הבעיות,מסתבר שהרכב היה רכב חברה שהיה רשום בביטוח שלו תחת שם המבוטח "כלמוביל בע"מ".הופיעו פה ושם השם אלעד בשארי אך הרכב אכן רכב חברה כך שמחירו היה אמור להיות הרבה יותר נמוך.

חיכינו כבר שבוע בערך לקבלה על התשלום ומאז הוא לא עונה לטלפונים,לא להודעות פשוט נעלם.

אז כל החפירה הזאת בעצם היא לידע אותכם שתזהרו מהאדם הזה שכל מה שאני יודע הוא שקוראים לו שמואל,על הצ'ק הבנקאי הוא ביקש את השם א.ב כהן ושהוא נמצא בתל אביב ליד גשר מעריב שאני מתכוון ללכת אליו ולברר את העניין.

בנוסף לזה אם יש לכם איזה שהוא אמצעי,מספר,אדם,גוף כל שהוא חח שמטפל במרמה מגעילה כזאת אז בבקשה שירשום פה בתגובות.

תודה מראש,זיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב וברוך בואך לפורום !

שמעת פעם על פונטים גדולים, ולא פונטים המחייבים זכוכית מגדלת ??!!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב וברוך בואך לפורום !

שמעת פעם על פונטים גדולים, ולא פונטים המחייבים זכוכית מגדלת ??!!

מצטער חחח זה היה דרך הפלאפון וזה היה נראה גדול ממש אז הקטנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום רב,

רציתי לשכפל מפתח של הונדה סיויק 98

בירושלים ישנם 3 או 4 מקומות לשיכפול מפתחות.

כל אחד ניסה לעשות עליי סיבוב, המיוחד בהם רצה 440 שקל לשיכפול מפתח כולל הצ'יפ. זה הדגם הכי יקר שלו, יש לו גם בזול ב280.

מה הקשר?!

זה מפתח!

הוא פותח ומניע?

תודה!

הגעתי אליו לאחר חיפוש רגלי,

נימצא באיזור התעשייה תלפיות בירושלים.

היה זול, אמין ומהיר.

מנעולי הנשיא: שירותי פריצה ,החלפת מנעולים וצילנדרים , שיכפול מפתחות לבית ולרכב

24 שעות ביממה

1-800-320-340

052-6050612

אני ממליץ!

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ערב טוב!

אני רוצה להמליץ בכיף גדול על צמיגיית פנצ'ר סנטר שנמצאת אחרי קיבוץ איפיקים לכיוון בית שאן בעמק הירדן.

רכשתי 4 צמיגים וקיבלתי שירות שהוא ממש לא מובן מאליו בארץ. תומר המנהל ענה לי על כל שאלה שרציתי,המליץ והסביר לי על סוגי צמיגים בכיף גדול גם כשחפרתי לו בוואטסאפ וגם כשהגעתי לחפור קצת אחרי הלימודים כמה פעמים.

הצוות של המתקינים גם כן מעולה ועובד במקצועיות.

פנצ'ר סנטר בהנהלת תומר מלכה 0523813831.

10380963_772292736124917_2413347675185149728_n.jpg10380963_772292739458250_701915676928406251_n.jpg10422965_772292709458253_3415536877603742349_n.jpg

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הדגם שקנית B250 הגיע במקור עם כמה רכבים - סובארו b3, יונדאי אקסנט.

צמיגים מעולים שלא נשחקים מהר ואוחזים מצויין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...