Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מגבר מונו לשדך לסאב SEAS LOTUS SW300.

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

אני מחפש מגבר לשדך לסאב שלי.

הסאב הוא SEAS LOTUS SW300, בעל ספיגה מוצהרת של 185 וואט, סליל בודד של 4 אוהם.

בעבר היה מוגבר ע"י JL AUDIO 500/1, כיום מוגבר בגישור ע"י XETEC P4.

חשבתי על כל מיני אופציות (יש מגבר לוח של DLS שאפשר להביא מחול באזור ה600 שקלים, אבל הוא מספק 185 וואט), אך אין לי צורך בבהמת הגברה, אבל כן מגבר שיספק 300-400 וואט ב4 אוהם, עדיפות למגבר בעל חתימה פיזית קטנה (לא חייב), איכותי ככל הניתן - אין צורך בקרוסים במגבר, אני עובד אקטיבי.

התקציב סביב האלפייה.

עדיפות לדברים לא חדשים.

עריכה אחרונה על ידי yuraskor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יורי, הוא מוצהר לספוג 180 וואט, הוא יעבוד היטב על הרבה פחות מזה.

אצלי הוא היה מוגבר על הסאן דאון בחתימה, ממליץ בחום וראיתי כאן אחד כזה ביד 2 במחיר של 650 בערך.

תבדוק את מגברי קלאס d של PPI

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאמור את יצירה הזו http://www.ebay.com/itm/DLS-SBA185-Class-AB-Monoblock-265-Watt-Amplifier-Attached-to-Sub-Box-Amplifier-/181144150990?pt=Car_Amplifiers&hash=item2a2d0863ce&vxp=mtr.

לא חסר דגמים וחברות, השאלה היא האם יש משהו מומלץ במיוחד שיהיה שילוב טוב עם הסאב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין יש לי אינפינטי kappa 52a שתיקנתי אתמול, מוציא כ150 וואט בגישור ב4 אוהם.

תציע לי מחיר אם זה רלוונטי.

מדובר במגבר קטן בעל שתי ערוצים, עם קרוסאובר חמוד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרוייקט, מרשים ביותר (מאיפה היה לך את כל החלקים? שרטוטים סכמתיים?).

לגבי המגבר, אני חושב שאני צריך משהו קצת יותר עוצמתי, ואני מעדיף שיהיה מונו, ולא לעבוד בגישור.

כשהסאב חובר אצלי בגישור לP4 הוא נשמע הרבה יותר טוב מכשהו חור לערוץ בודד בP2 (בגישור קיבל באזור ה300, וכשהיה על הP2 קיבל 205).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלקים כבר יש לי מפרוייקטים קודמים, תיקנתי עשרות מגברים בעבר.

סכמות גם לא הכי בעיה למצוא.

אני לא יודע מה המגבלות הספק של הסאב, אבל מעל 250~ וואט לא הייתי נותן לו.

אולי מונו קטן בסגנון לייטנינג אודיו יעשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוריק,

אם אין לך בעיה עם יבוא דברין מח"ל,יש מלא דברים מעניים באיביי.

JL 250/500 מסדרת הסלאש

ARC KS

ועוד מלא וטובים.

אם אתה צריך עזרה עם היבוא,צור איתי קשר.

בשיפוצים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיויד, אצלי, הסאב היה מקבל מהJL לפחות 500 וואט תקופה לא קצרה ולא נראה שהייתה לו עם זה בעיה, בעיקר לאור נקודות החיתוך שאני עובד איתו.

גיל, אין בעיה עם יבוא, אני גם נמצא בחודש הבא בארה"ב לקורס כך שזו אופצייה שקיימת, כאמור, השאלה היא מה להביא.

הרכיבים הנ"ל נדירים, לא רק בארץ, גם בעולם, וקשה למצוא מידע אילו הגברות עובדות טוב עם האלמנטים שלהם.

אגב, אדי, צדקת, הסאב אכן מוצהר על 180 וואט (עם זאת, שם לב שהם רושמים באתר שהם שומרים לעצמם את הזכות לעדכן מידע זה, ועד כמה שזכור לי, קרה לפחות פעם אחת שאני זוכר שהם שינוי נתון זה עבור אחד הרמקולים שלהם).

עריכה אחרונה על ידי yuraskor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורי - עם DLS עושה לך את זה אז אמליץ לך על הRA10 - סדרת הרפרנס מבוססת על סדרת האולטימייט ובפועל במגזינים קיבלו תוצאות כמעט זהות אם לא זהות בחוות הדעת לאחר האזנה.

שווה את המחיר - לי יש את הRA20 וזה אחד המגברים הטובים יותר שהיו לי ואני מתכוון כנראה להשתמש בו שוב בקרוב.

מאסיב אודיו - תבדוק את המונובלוקים שלהם - סדרת הNX זה כל מה שאתה צריך והגודל של המגבר קצת יותר גדול מCD רגיל והמחיר שפוי לכל הדעות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יורי, כמה דברים:

1. הכיוון שלך נכון. היה לי את הסאב הזה גם כבודד וגם כדאבל, ניסיתי עליו מגברים שונים, סביבות ה 400RMS ב- 4 אוהם זו מחשבה נכונה.

2.

א. אני יודע שיש Phoenix Gold Xenon 400 (מספק 400RMS בכל התנגדות חדש אצל אחד מחברי הפורום, ויש גם מישהו שעובד עם כזה משומש, אני חושב שאתה תוכל לשמוע אצלו ולהתרשם.

ב. אני חושב שראיתי זטק Gravity מונובלוק, גם קטן יחסית וגם יתאים לך לזוג החמוד שיש לך.

3. ביום שישי האחרון ערכנו השוואה מאוד נחמדה לטובת בחירת אלמנטים, אני חושב שיכול להיות מעניין אם תיקח כמה מגברים אופציונליים ותשווה בין הביצועים.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, הDLS לא "עושה לי את זה" אבל כאמור הם מייצרים דברים איכותיים ואין לי מספיק כסף לקנות בזול, מצד שני, הRA10 עולה סכום יפה בהחלט, גם כיד שנייה.

לגבי מאסיב-אודיו, דווקא הסתכלתי עליהם, אבל על סדרת הD שלהם(קצת יותר גדולים מהנאנו), אבל מרתיע אותי שכל המדידות והנתונים הם ב14.4 (באותה נשימה, מה שרשום על הנייר לחוד ומה שהאוזן שומעת הם שני דרים אחרים לחלוטין - כך שיכולה להיות שם הפתעה).

ישראל, אין לי זוג, יש לי בודד, הלוואי והייתי יכול לשם אצלי זוג, אבל באלפא תא המטען קטן כל כך, שבקושי נכנס לי לשם תיק גב עם מחשב נייד, ותיק צד עם ספרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...