Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C4 2006 או מאזדה 3 2005

Bigg1980
שימו לב! השרשור הזה בן 3652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לקבל חוות דעת על הרכב שבכותרת. לא הצלחתי למצוא מידע עדכני .

הבנתי שהרכב רובו אלקטרוני ( אפילו הצגת המהירות והטורים היאט דיגיטלית, בקרת שיוט וכו, ) הייתי רוצה לדעת אם ישנם בעיות חשמל\ אלקטרוניקה קריטיות ומעצבנות למכוניות האלה?

אמינות בכללי? מה המחלות של הרכב? ( על איזה רכיבים מכנאיים\ חשמליים להתמקד בזמן הבדיקה?)

ואם יש בעיות מסויימות לשנות ספציפי זה? משהו למשל בשבנת 2007 סידרו?

צריכת דלק? בנסיעה רגועה ( משולב חצי חצי עירוני ובין עירוני)

לפי מה שידוע לי הרכב מצוייד ב6 כריות אוויר ולכן מבחינת הבטיחות הוא מספק אותי. וגם לפי מה שראיתי הוא רכב מרווח ונוח לנסיעה.

ולכן המידע שבאמת חסר לי הוא לגבי האמינות ולגבי הצריכת דלק.( חשוב לציין שאני בודק ומדבר אך ורק על מכוניות שהיו בידייים פרטיות ומטופלות אך ורק במוסך מורשה, אז יש להתייחס לאמינות של הרכב בהנחה שטופל לפי הגדרות הייצרן)

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתבנו לך בקשר לרנו מגאן נכון במידה רבה גם לדגם הזה. כולל צריכת דלק, מצב שוק וכו'.

לטעמי הסיטרואן נראית הרבה יותר טוב, יפה ומיוחדת גם היום.

תא המטען קטן הרבה יותר בהשוואה לרנו מגאן 4 דלתות.

גיר זהה לגיר של רנו מגאן.

אכן יש לוח שעונים דיגיטלי במכרז הרכב, אשר צריך להתרגל אליו.

לדעתי אין ממש הבדל בין מודל 2006 ל 2007, הדגם עבר עידכון בסוף שנת 2008.

הדגם שמופיע בכותרת זה הדגם המאובזר יותר, כולל בנוסף למה שרשמת גם חיישני תאורה וגשם ועד כמה פרטים. נמכר לרוב לבעלים פרטים ולא לחברות, חברות לקחו את ה SX הרגילה.

בחירה בין מגאן ל C4 היא לפי טעמך האישי ולפי מצב המכוניות שתמצא למכירה.

באמת שאי אפשר לקבוע האם אחת מהן יותר אמינה מהשניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק את הרכב כשנה, בחרתי בו לאחר שפסלתי כל מיני מועמדים אחרים.

הרכב בהחלט מאובזר בגאדג'טים שקשה למצוא במשפחתיות היום (וגם בחלק מרכבי "המנהלים")

אמינות:

במהלך השנה לא הייתה שום תקלה (טפו טפו), הרכב עם 130,000 ק"מ שנת 2007 ואין שום דבר.

גם בהסטוריית הטיפולים המפורטת אין שום תקלה מפתיעה, והכל בוצע במסגרת טיפולים ובלאי טבעי.

יש לציין שהרכב מטופל במוסך מורשה מהרגע שעלה לכביש.

אין תקלות אלקטרוניקה למיניהן, ובקטע הזה האוטו משגע!

קרוז קונטרול, חיישני גשם\תאורה\רוורס (מקוריים!!!) פנסי ערפל שליטה מההגה על כל המערכות, שקע 12V ועוד...

דבר אחד שכן יש לשים עליו דגש וזה הגיר שמשותף לעוד רכבי PCR, מחלה ידועה ומוכרת של החלקות,

והתפגרות מוחלטת סביב ה-140,000 ק"מ. אני הקדמתי תרופה למכה וב-120,000 שלחתי לשיפוץ. עובד נפלא.

צריכת דלק:

עירוני (רגוע) 1:9

עירוני (אגרסיבי) 1:8

בינעירוני (רגוע) 1:12

בינעירוני (אגרסיבי) 1:11

ממליץ בחום על הרכב, ואם כבר אתה קונה C4 אל תתפתה ללכת על ה 1.6, לך על ה-2.0 PK!

במחירון הן אותו דבר ומספקות הרבה (הרבה!!) יותר!

בהצלחה!

Citroen C4 2.0 SX-PK

Renault Clio ​Sport 172 ph2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות!

לדעתי אין ממש הבדל בין מודל 2006 ל 2007, הדגם עבר עידכון בסוף שנת 2008.

ומה עידכנו ברכב בשנת 2008? איזה "מחלות" פתרו?

מחלה ידועה ומוכרת של החלקות,והתפגרות מוחלטת סביב ה-140,000 ק"מ. אני הקדמתי תרופה למכה וב-120,000 שלחתי לשיפוץ. עובד נפלא.

אז לגבי האיבזור אני מודע לכך שיש בו המון גד'טים שאין במכוניות אחרות , השאלה האם זה לא נכנס לקטגוריית החסרונות של הרכב? מכיוון שהרכב כבר 8-9 שנים על הכביש, האם כל ההמעסה של האלקטרוניקה על הרכב לא תתחיל להתפגר?

ולגבי הגיר, איך אני אמור לזהות את הבעייה של ההחלקות בגיר? וכמה עלה לך "להקדים מכה לתרופה" ?

ולגבי הנפח מנוע. האם אתה בעל ה 2.0 ליטר? בכל מקרה הרכבים שמצאתי שנראים לי שמורים הם 1.6 אבל אני לא אחד שמחפש ביצועים מטורפים על הכביש ולכן אני בטוח שגם ה 1.6 יספק אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-2.0 בשנים האלו הגיעו עם בקרת יציבות. ה-1.6 (גם ה-PK) הגיעו בלי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לעוד תגובות \ המלצות \ אזהרות לגבי הרכב , הייתי רוצה גם לקבל המלצה למוסך באיזור הדרום ( קרית גת , אשקלון אם להיות מדוייק) שמתמחה ברכבי סיטרואן. זה המוסכים שמצאתי.

קרית גת - סטרט

אשקלון - רמ"ר

אשדוד - אוטו חוה גל

האם מישהו מכיר את המוסכים הנ"ל? ( עם דגש על המוסך בקרית קת ואשקלון) או שאולי מישהו מכיר מוסך שאינו מורשה ויותר מתמחה ברכבים צרפתיים? וסיטרואן בפרט?

שוב תודה.

עריכה אחרונה על ידי Bigg1980
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה רכב חדש נכנס להתלבטות :)

מה לגבי מאזדה ACTIVE 1.6 3 ,שנת 2005, יש כמה עם קילומטרז' סביר (140-150), מידיים פרטיות. בתקציב שלי.

האם הרכב אמין? איך הוא לגבי עלות אחזקה? נוחות? צריכת דלק? בטיחות?

עריכה אחרונה על ידי Bigg1980
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...