Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, פירסמתי את הסקירה שלי בפורום הסיני וחשבתי ששוה לפנק גם אתכם :-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ראשית, המכשיר הוזמן לפני חודש בידיוק ממינידיל בגירסת TD הסינית(לא תומך 3G בארץ) והגיעה

בריא ושלם בשבוע שעבר,לצערי בזמנו לא הייתה גירסת WCDMA זמינה ואני הייתי חייב כבר מכשיר.

עידכון למי שמעוניין ליקנות עם פייפל: חכו קצת אולי אסדר לנו קופון הנחה בקטנה-אעדכן בקרוב.

53565fe1c3b94.jpg

מראש אני יכול לתת לכם סיכום קצר:

לדעתי בישביל המחיר שהוא פחות מ75$ כולל מישלוח מדובר במכשיר מעולה, בעל איכות בנייה

מצויינת ולדעתי מדובר במכשיר האיכותי ביותר הקיים עד 75$, אני הייתי ממליץ לכל אחד שמחפש

מכשיר גיבוי/מכשיר לילדים (מכשיר מיצרן מוכר ולא זבל מסוכן)או סתם מכשיר איכותי מתחת לסף

המס שיכול לשמש גם לניווט ויציע חיי סוללה כפולים מכל מכשיר מיתחרה באותה הקטגוריה.

כעת לסקירה המפורטת:- סוררי אם יש שגיאות וטעויות כתיב-אערוך בהמשך :-)

מראה ואיכות בנייה:

53565fe1af940.jpg

למי שכבר יצא להכיר את מוצרי החברה לא יופתע מהעיצוב ואיכות הבניה, מדובר באותו ליין עיצובי עם איכות בנייה

וחומרים מצויינת, המכשיר מרגיש מוצק ויחסית כבד לגודלו עקב הסוללה המוגדל ומיסגרת המתכת מסביב-כמו טנק קטן.

גב המכשיר בצבע השחור מגיעה עם ציפוי דמוי גומי נגד החלקה,הכפתורים יושבים היטב ואין קירקושים.

לאדם מהרחוב שיראה את המכשיר לא יחשוד שמדובר במכשיר של פחות מ-500 שקל וג'יהו עשו עבודה מצויינת בנושא.

איכות המסך והמגע:

אחת ההפתעות הנעימות שציפו לי במכשיר הזה מצוי באיכות המסך, עד עכשיו בסקירות הקודמות שלי לגבי מכשירים

הזולים הייתי מיתלונן על איכות המסך שהציגה רק כ260K צבעים, כיום שרובנו רגילים למסכים האיכותיים זה דיי מציק ולא נעים לעין,

53565fe1cb30c.jpg

לשימחתי המסך במכשיר הנ"ל הינו 16 מיליון צבעים והוא מציג צבעים חיים ויפים בדומה למכשירים הטובים,

החיסרון כמובן הוא שהמסך אינו IPS ולכן ישנם שינויום בגווני הצבע והבהירות שמיסתכלים מהצדדים-תמונה להמחשה מצורפת:

53565fe1d01fd.jpg

למרות זאת בשימוש במציאות מהר מאוד מיתרגלים וכל עוד לא מיסתכלים בזווית קיצונית לא ממש סובלים מהבעיה-

(להבדיל מהמסכים הזולים שהשינוי הכי קטן בזווית הצפייה הורסת לחלוטין את התמונה).

חיסרון נוסף שאני חייב לציין- מגן המסך שהגיעה בערכה מציג הינו חלק ביותר ולכן גורם להישתקפות במסך,

במיקרים מסויימים שמקור האור מאחור זה די הציק לעין.

לגבי מסך מגע: אין תלונות בנושא, המגע מגיב היטב ומציעה דיוק טוב.

חיישנים ולד התראות:

כנהוג המכשיר כולל חישני תנוע, קירבה, ותאורה אוטומטית שעובדים היטב.

הפתעה הנוספת הייתה שהמכשיר כולל גם לד צבעוני חזק(ניראה מכל זווית) להתראות:

אדום לסוללה חלשה/בטעינה ולד כחול להודעות ושיחות שלא נענו ולסיום טעינה.

53565fe1c6f0e.jpg

רמקולים ואיכות שמע:

גם כאן ניזכרים שוב שמדובר במכשיר מיצרן מוכר ואפילו שמחירו רק 50$ היצרן לא חסך באיכות רמקול השמע(שיחה) והספיקר.

רמקול השמע בשיחה מציעה צליל איכותי ומלא באס כמו במכשירים של פעם והספיקר מספק עוצמה ואיכות טובה לשמיעת

מוזיקה/שיחה/וצפייה בסדרות-שאפו ג'יהו!

ביקשתם כאן שאבדוק את איכות יציאת האוזניות לשמיעה מוזיקה באוזניות איכותיות-:

לצערי אין לי אוזניות טובות שאוכל ליבדוק-אבל בשבילכם חיברתי את המכשיר לרמקולים של המחשב מסוג ATP3 הזכור לטובה,

אין לי ציוד לבדיקה מיקצועית אבל אני כן יכול להגיד שלא היו לי תלונות לגבי האיכות.

אולי לא תקבלו איכות של מכשיר ב2000 שקל אבל לפחות הוא לא הוציא סאונד גרועה וגם לא היה רעש סטטי בעת עצירת מוזיקה.

מצלמה ואיכות צילום:

בקצרה, מדובר במצלמה הטובה ביותר למכשיר של עד 75$ שאני מכיר, ברוב המכשירים שבדקתי וראיתי מדובר על חיישן

של 2MP אופטי עלוב במיקרה הטוב ללא פוקוס אוטומטי ולפעמים ללא פלאש לד.

במכשירים האלה המצלמה אפילו לא שימושית ב99% מהמצבים, בF1 המצב שונה כי היצרן שילב חיישן 5MP אמיתי(OV5645)

עם פוקוס אוטומטי ופלאש לד שאולי לא ממש שימושי בתור פלאש אבל מספיק חזק לתאורה חירום בחדר מדרגות חשוך.

לדעתי המצלמה מספיקה מעל ומעבר למטרות שימוש בפייסבוק ואינסטגרם ומציעה תמונות עם צבעים טובים ואיכות סבירה,

שהתמונות מוקטנות לכ480P כמו לפייס וכו' הם מספיק איכותית והמצצלמה מספקת את הצרכים.

הוידאו מצולם ב720P אבל אני עוד צרי לעשות בדיקות גי אולי הFPS לא ממש יציב על 30.

בקיצור- היצרן הראה שאפשר לשלב מצלמה נורמאלית עם פוקוס אוטומטי גם במכשיר סופר זול שעולה רק 50$.

53565fe1e9ee9.png

תמונות מהמלצה של F1:(ליחצו להגדלה).

535664a562f3a.jpg

535664a560cb3.jpg

לגבי מי ששאל לגבי אפשרות לצילום מיסמכים-מקווה שזה עונה על השאלה, צילמתי במיוחד בתאורת חדר בערב ולא באור יום.

http://srv1.jpg.co.il/1/53565fe1b142b.jpg

ביצועים:

המכשיר מבוסס על המעבד הדו-ליבתי התקציבי מדגם MTK6572 הפועל בתדר מקסמלי של 1.3GHZ,

מקריאת הביקורות הקודמות שלי אתם כבר בטח כבר יודעים שהביצועים הם סבירים מאוד למיפרט, הרום הנקי שמגיעה עם המכשיר

עובד חלק ללא שום לאגים ופיהוקים, לשימוש רגיל לא תיהיה לכם שום תלונה בנושא, אפילו אפשר גם להריץ משחקים קצת יותר

כבדים מקנדי קראש בלי שום בעיה:-).

ולכל אלה שחושבים שאנרואיד לא עובד עם פחות מ1GB זיכרון- תופתעו לדעת שכל עוד הרום נקי משטויות המכשיר יעבוד חלק ומהר ברוב המטלות הנפוצות.

535661975f742.jpg

535661975b253.jpg

GPS:

אתה הGPS שיפרתי בעזרת המדריך הזה, לאחר מחיקת הקובץ הנעילה הראשונית לקחה מעל 4 דקות,

אחרי המדריך הנעילה לרוב לוקחת בין 3 ~5 שניות: (ביצועי הGPS בעת ניווט יעודכנו בהממש).

535667b3919fa.png

סוללה:

אם הצלחתם לישרוד עד לשורות אלו- אזה הסוללה הזו בעלת סיבולת כמו כשלכם :-), היא פשוט לא ניגמרת!

ג'יהו לא חסכה בנושא והשתילה סוללת מיפלצתית שאפילו במכשירי 5" לא נפוצה, למכשיר פיצפון של 4" עם ציפסט שגם ככה סופר חיסכוני, התוצאה:

סוף לדאגות וריצה אחרי מטענים- אין מצב שתצליחו ליגמור אותו עד הערב!, בשימוש מתון הוא יחזיק גם יומיים שלושה בלי למצמץ!.

לדעתי רק בשביל זה שווה ליקנות את המכשיר :-)- מזכיר את זמני הסוללה של המכשירים הישנים והטובים.

למי ששאל לגבי צריכת סוללה בלילה עם WIFI דולק- ב6 שעות שינה הסוללה ירדה רק ב1% :-).

המחשת גודל סוללה של Jiayu F1 לעומת מכשיר בגודל דומה-ZTE V889S:(הסוללה גדולה בכ5mm בגובה וברוחב ועבה יותר ב1mm)

53565fe1a0502.jpg

53565fe1a56c5.jpg

53565fe1a9d3c.jpg

53565fe1ad1cb.jpg

לסיכום- אחלה מכשיר ברמה גבוהה ששווה כל שקל! -במיוחד שכעת אתם יכולים ליקנות את גירסת הWCDMA!

(אם גי'יהו היו מייקרים את המכשיר בעוד 2$ אבל משדרגים למסך IPS- דיינו! :-) )

מקווה שאהבתם- תגיבו אשמח לכל תגובה, להיתראות בסקירה הבאה :-)...

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת מחיר מצחיק לסמארטפון,יש עיברית למכשיר?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גרזן אתה בידיוק הפרט ששחכתי בסקירה :-), יש תמיכה מלאה בעברית כמובן!.

53567df6c0405.png

53567df6c0405.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל הזמן מתיחס ל"פורום הסיני" - אולי תוכל לתת קישור?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עשו, אבל כנראה שלא פרסמו.

בכלל - היצרן לא מופיע ב-GSMARENA, חור רציני במידע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כל הזמן מתיחס ל"פורום הסיני" - אולי תוכל לתת קישור?

בבקשה: http://iandroid.co.il/forum/forum71.html

מישהו עשה לזה בדיקת קרינה בשיחה?

בעקרון אפשר לחפש אבל אני דיי סבור שהוא בידוק בנורמה כמו מכשירים דומים במיפרט, יש כבר יבוא מסודר לחברה דומה בשם THL בארץ לא הייתה שום בעיה לשווק אותה אצלינו, אני יותר הייתי דואג לגבי שימוש ממושך של 24/7 על האוזן שאנשים היתרגלו בזמן האחרון,אחת הסיבות שציינתי את המכשיר לילדים היא שעדיף ליקנות מכשיר זול מיצרן מוכר ומסודר מאשר מוצר ללא אמא ואבא ולגלות בסוף שקנית זבל מסוכן ללא בקרת איכות.

אולי עשו, אבל כנראה שלא פרסמו.

בכלל - היצרן לא מופיע ב-GSMARENA, חור רציני במידע.

לדעתי הסיבה היא שהמותג עדיין לא ברמה ובגודל של יצרנים סיניים אחרים כמו ZTE,LENOVO,שיומי וכו' אבל הוא עדיין ניחשב למותג איכותי ומוכר בסין.

נ.ב: לצורך הבהרה, המחיר של 50$ הוא בסין, לנו המחיר גבוה יותר סביב ה70~80 דולר תלוי בחנות ובצבע כולל מישלוח.

הדגשת המחיר של ה50$ נועד להדגיש עד כמה איכות ומיפרט אפשר להכניס בתקציב סופר זול ולקבל מכשיר ברמה ואיכות טובה מאוד.

ועוד פרט ששכחתי למי שלא רגיל למכשירים סיניים: המכשיר הוא DUAL SIM, וכמו שציינו מתחתיי הוא מעולה לנסיעות בחול כי אפשר לשים יחד את הסים המקומי + הסים הישראלי.

רום רישמי מקורי:

http://www.needrom.com/mobile/jiayu-f1-jb/

רוט למכשיר Framaroot Version 1.9.1 :

http://forum.xda-developers.com/apps/framaroot/root-framaroot-one-click-apk-to-root-t2130276

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע פיתרון מעולה למקומות בח"ול שבדרך כלל מעדיפים להימנע מלהסתובב עם מכשירים יקרים

עריכה אחרונה על ידי Wonka
ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, :-).

מבחינת המקומות שאפשר להזמין את הF1 בגירסת WCDMA בפחות מ75$ יש את באנג-טוב וכמה מוכרים עם כתר באליאקספרס ב71$.

למי שרוצה פייפל מוזמן להזמין מבאנג, אם לא איכפת לכם אשמח שתזמינו דרך הלינק שלי + תישתמשו בקופון ה5% להורדת המחיר ל72$-לצבע שחור:

קופון:3d1a7c

לינק לבאנג:

לינקים לאלי יש בסקירה המקורית מהפורום הסיני :-):

http://iandroid.co.il/forum/topic166571.html

בקצב הזה מעניין מה הסינים יציעו בשנה הבאה מתחת ל75$ :-), העיקר שזה מיתחת לסף המס.

לא לישכוח לבקש בעמוד תשלום של פייפל להשאיר הודעה למוכר ולבקש לציין תיאור וערך אמיתי שזה סתם לא יתעכב במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לרכוש אותו דרך האיביי?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רגע יש גרסת 3G או לא?

ואם יש אז מה המחיר בבקשה.

סקירה מדהימה דרך אגב.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע יש גירסת 3G, אבל לפני חודש שאני קניתי לא היה מוכרז עדיין, בנוגע למחיר וללינק לגירסת WCDMA תיראה את התגובה שלי בהודעה למעלה.

תודה רבה לכם על התגובות- כיף ליקרוא :-).

הסקירה הבאה שלי תיהיה ב"ה על:

http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-Vega-Elite-S89-Quad-Core-Android-4-4-OS-TV-BOX-Amlogic-S802-2-0GHz-2G-8G-Bluetooth4-0-2-4G-wifi-XBMC--Black-324693.html

שווה לחכות :-).

יש אפשרות לרכוש אותו דרך האיביי?

לרוב המחירים שם מאוד יקרים למכשירים סיניים יחסית לאליאקספרס וחנויות סיניות ולכן רובנו בפורום לא מזמינים משם,

במיקרה של JIAYU F1 אתה יכול ליראות שהמחירים שם הם החל מ79$ וזה מעל סף המס ואתה יכול להיות מחוייב במיסים בגובה 35.7%+ סיכוי שהמכשיר שלך יתקע במכס לחודשים ארוכים + מיתכתב בדבר תפיסה וקנס של 77%.

למכשיר שברוב חנויות הסיניות נימכר בפחות מ75$ לא שווה את הכאב הראש- במיוחד שיש לך אפשרות לקנייה עם פייפל.

האם אפשר להתקין בו KITKAT?

בעקרון, כרגע לא, אבל כבר מדיהטק התחיל הלהזיז ענינים ומכשירים מבוססים על סידרת המעבדים MTK6589/6582/6592 כבר התחילו לקבל עידכונים רישמיים לקיטקט, אולי בקרוב ניראה גם למכשירי MTK6572 +512MB זיכרון, צרי ליזכור שמדובר על ביצועים שעולים על הS2- וזה במכשיר מיתחת ל50$.

עד אז גם 4.2.2 נקי מספיק לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...