Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Jiayu F1 -הסמארטפון האיכותי שעולה רק 50$-הסקירה!

hwgeek
שימו לב! השרשור הזה בן 2592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או שיש או שאין.

לצערי אין לי מקור שאני יכול לצטט בעניין הזה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 529
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם בענייני ריגול וכאלה שהכנסת את הקטע של האיסור טלפונים סינים, אותי מעניין אם יש גם איסור על שימוש בשירותי גוגל (מיקום) פייסבוק/וואטסאפ (האזנה) הרי ידוע שהאפליקציות האלו מנטרות כל רגע נתון במכשיר מה אתה עושה, אבל בטוח שלא נאסר מהסיבות הלא נכונות. דרך אגב, גם לנובו (בתוכם מוטורולה) וואווי הם חברות סיניות אז קצת שובר את המיתוס. החברות הסיניות עם המפרטים המפוצצים הם נכונים, אבל הקטנות לא מתייחסות לבקרת איכות, תוכנה וכל מה שיאפשר למכשיר לפעול בייעילות לאורך זמן, אבל הסיניות הגדולות כגון שיומי, 1+, מייזו ועוד כאלה שבטח שחכתי, הם כבר ברמה אחרת ולפעמים עולים על הטלפונים באותו טווח מחיר של החברות הגדולות. אני לא אומר שהחברות הסיניות הקטנות זה מכה, כי אתה יכול ליפול על טלפון מעולה ואתה יכול ליפול על טלפון גרוע כמו כל דבר טכנולוגי שקיים. ואם לסמסונג מותר לפוצץ טלפונים ולLG יש מחלת מוות בכמה דורות אז בטח שלסיניות מגיע חסד לאחר שהתקדמו בצעדי ענק בשנים האחרונות.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שיש או שאין.

לצערי אין לי מקור שאני יכול לצטט בעניין הזה.

מן הסתם רשמתי את מה שרשמתי כי אני יודע(כולם יכולים לשער שעושים שם את הפעולות המתאימות גם אם הטלפונים הם סיניים וגם אם הם מקונגו, רוצה להגיד, בכל מקרה ממגנים).

Dark Crystal:

אין איסור על גוגל וואטסאפ, יש הגבלות והנחיות בעיקר לגבי פייסבוק ובנימה אישית ממליץ לכל מי שחרד לפרטיות שלו לבדוק בציציות נחיצות הפייסבוק שלו בעיקר בסמארטפון...

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על שיואמי, מאוד מרוצה ה-redmi note 3 pro. תמורה מצויינת למחיר, מעבד קאלקוום, 3 GB RAM, מצלמה באיכות טובה מסך 5.5 אינץ' מעולה והכל מגובה עם סוללה עוצמתית של 4000 מילי אמפר, שורדת בקלות יום וחצי עד יומיים בשימוש בינוני . וכל זה במכשיר שעלה בזמנו כ-1100 ש"ח בארץ.

בהמלצתי קנו 2 קרובי משפחה גם את המכשיר הנ"ל ומאוד מאוד מרוצים.

המכשיר הוא VFM אדיר בתחום שלו ובכלל שיואמי מייצרת מוצרים איכותים במחירים נגישים יחסית, קניתי גם Power bank שלהם וגם אוזניות והאיכות טובה.

אגב מותגים גדולים זה לא תמיד ערובה לאיכות, למשל G4 של LG שהיה פלופ רציני ולא חסרות עוד דוגמאות.

חוץ מזה במקום לקנות מכשיר דגל שעולה לרב 2500-3000 ש"ח אפשר ולהחליף אחת לשנתיים שלוש אפשר לקנות כל שנה (אם מאוד רוצים למרות שכנראה אין סיבה) מכשיר אמצע בסגנון של השיואמי ולסגור את העניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*הוצאה לאוורור של הפוסט*

אחרי שהתאכזבתי מהF1 (קניתי 2,היו נפילה) החלטתי לנסות שוב עם מכשיר לילדה ורכשתי DOOGEE X5 MAX PRO

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_367844.html

הביקורות ברובם טובות(עלה 74.99$...)

בינתיים אני ממתין שהוא יגיע,אעדכן בהמשך.

תומר

לא להאמין אבל המכשיר הגיע היום!

לחיובי-מסך טוב,מגיב מהר,שמע מצוין.0556c0500bbd41917037b265cca1d10f.jpg450e32e881456a5a439bb81fa0b1ed3c.jpgcc6ca71d74c96bb28704882fd422d3b3.jpg

בינוני-חיישן טביעת אצבע מזהה 4 מתוך 5 פעמים,קצת מעיק אבל הבת לא משתמשת בזה אז לא רלוונטי.

טעון שיפור-מצלמה שמצלמת תמונות טובות רק כשיש המון אור,טיפה חשוך והתמונה מגורענת.

תומר

Sent from my iPhone using Tapatalk

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...