Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

P-Zero VS S Drive?

ArikC
שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי מהצמיגים האלו יהיה טוב יותר? מבחינת מחיר הפירלי עולים 490 והיוקהומה עולים 430,חשוב לציין שגם חשוב לי שהצמיגים יהיו שקטים ויחזיקו מעמד לעומת הT1R שנשחקים במהירות.

אשמח לעוד הצעות לצמיגים אם יש משהו בטווח מחירים הזה.

המידה היא 195/45/16

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-SDRIVE בעלי אחיזה טובה מאוד ביחס לקטגוריה שלהם ולא נשחקים מהר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההפרש יחסית זניח כמו שכתבת ואת המדבר על ה ZERO NEO...

אין פה שאלה לדעתי ותלך על הפירלי, יש להם אחלה אחיזה, והשחיקה שלהם יחסית איטית.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי את הP-Zero Nero.

תחטוף את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הPZRO עדיפים? חשוב לי מאוד שהצמיגים יהיו שקטים וגם נוחות הנסיעה תישמר ,סך הכול הנסיעות הן מנהלתיות ואני לא מתגרזן.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם הם לא קרובים ללהיות צמיגים ספורטיביים, אבל גודייר EfficentGrip כנראה יהיו זולים יותר ושקטים יותר (על בסיס נתוני EU Label ולא נסיון אישי) ובטח מספקים לנסיעה מנהלתית (אלא אם כן המנהלתית שלך חריגה :wink:).

היוקו מדורגי רעש חיצוני ב-73DB, הפירלי 71DB והגודייר 66DB.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לשקול את Hankook S1 Evo (נקרא גם K107). תסתכל על המבחן ההשוואתי הזה, שנערך ע"י המגזין הבריטי המוביל evo - צמיגים אלה דורגו במקום השני, עם ציון מעט יותר נמוך מקונטיננטל שבמקום הראשון, כשהם מקדימים צמיגים מתוצרת גודייר, מישלין, פירלי, ברידג'סטון, דנלופ וכו'.

צמיג מהדגם הזה במידה המבוקשת זמין לרכישה באתר טייר קלאב במחיר של 424 ש"ח לצמיג כולל הכל (פירוק, איזון, התקנה ומע"מ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם עדיפים,

מבחינת רעש בנסיעה, לא הרגשתי בהם רעש.. כרגע אני על צמיגים של הנקוק K110 והם רועשים מהם.

לגבי הS D-DRIVE אין לי חוות דעת, כי אני לא שמתי כאלו עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PZERO הרבה יותר ספורטיביים מ S דרייב וגם מ הנקוק 107\110. אחיזה מצויינת על יבש ורטוב. נותנים פידבק טוב למתרחש בכביש.

עדיפים גם מ טויו שהוזכרו כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את ה R1R על האוטו שנתיים ,אמנם הם כבר יבשים מעט ואבדו הרבה מהאחיזה אבל עדיין יש עליהם בשר.

אני נוהג בעיקר בסופי שבוע ומתגרזן הרבה ,מה שאתה לא ולכן אין סיבה שישחקו מהר.

אני זוכר שכתבו עליהם גם שהם לא אוחזים ברטוב ושהם מרעישים ,מה שלא נכון.

לפי דעתי אחלה צמיג ה R1R אגב לי יש במידה 195 ואם אתה שם אותו מול צמיג 195 אחר אתה רואה בברור שהוא יותר רחב

הזוי אבל זו המציאות

בזמנו הצמיגים האלו היו זולים משאר האופציות ברמתם

SDRIVE היו לי וה R1R הרבה יותר טובים.

את הפירלי אני לא מכיר

אשמח לשמוע עוד חוות דעת גם ממישהו שיש לו או היה לו R1R ,כי גם אני צריך לרכוש צמיגים בקרוב.

אגב אני מכיר פנצריה טובה עם מחירים טובים מאד ,צמיג ישיר פתח תקווה צלצל תבדוק מחיר.

לפני שנתיים מצאתי אצלהם את המחיר הכי טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...