Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילה קלה כשהרכב עומד, פולקסווגן פולו 98 ידני.

krasavchick
שימו לב! השרשור הזה בן 3661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לאחרונה שמתי לב שיש טפטוף קל מאוד של כמה טיפות בודדות מתחת למנוע (פולו 98 ידנית) באזור השמאלי של הרכב, ורק כאשר הרכב עומד במצב חניה.

מאיפה לדעתכם הנזילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצד שמאל נמצאת המשאבת מים,תתחיל לעקוב אחרי המפלס של המים באוטו.

מתי החליפו משאבת מים אצלך?

כנראה שזה או הנוזל קירור או שמן הגה כח. בדקתי ולא היה חסר בשניהם.

זה בסדר לנסוע בנתיים עם הנזילה (כמובן בהנחה שלא חסר מספיק נוזלים) עד שאני אגש למוסך בסופ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שלא, בעיקר אם מדובר בנוזל קירור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים איתך, המיוחד שיש רכבים שהצינור הוא מברזל ועם נוזל לא מתאים הוא מתחיל להאכל.

סע למוסך,עדיף שתגלה עכשיו מה הבעיה מאשר שתעשה נזק או תתקע בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/itm/VW-Golf-Polo-water-coolant-pipe-hose-032-121-065-D-/141052480208?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20d7620ad0

לפני כמה חודשים החלפתי כזה ,לקנות בארץ לא שווה בכלל.

עריכה אחרונה על ידי over
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי אתכם. תודה על העזרה. אני אגש למוסך על מנת שיאבחנו את הבעיה. דרך אגב, אתם מכירים אתר אינטרנט טוב או איזשהו ספר שאפשר דרכו ללמוד על כל מה שקשור לרכב? ככל שנידע יותר נשמור עליו יותר טוב ונידע מתי מנסים לחרטט אותי במוסכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נרשם עדיין: שלול מצב טבעי שמדובר ממים מהמזגן, היו לאחרונה כמה ימים חמים, שמנוניות יכולה לנבוע מהזעות שמן שיש על חלקי הפלסטיק התחתונים ברכב בגיל הזה.

הנח מתחת לרכב נייר לבן עם משקולת (כמה אבנים) מה שיעזור לך לאבחן מאיפה הנזילה ובאיזה נוזל מדובר.

עקוב אחר הנזילה, השתמש בפנס חזק: הנזילה נובעת מהמקום הגבוה ביותר, צריך לעקוב מלמטה עד למעלה, שם מקור הנזילה.

צריך להתאים בין הגוונים: נוזל קרור צבוע באדום או בירוק בדיוק על מנת לסייע לאתר נזילות שלו. שמן הגה/גיר בגוון בורדו, מה שנשאר זה שמן מנוע או נוזל בלמים - לא עלינו! (בדוק מפלס, יש רכבים בהם ניתן לוודא תקינות נורת אזהרה).

התמצאות באה עם הניסיון, בכל מקרה אם אתה מאזור המרכז - גש למוסך רון בת"א, אני אישית לא התנסיתי עם המוסך הזה (מתמחה ברכבי פולקסווגן למיניהם, שזה לא מתאים לי) , אבל הביקורות בפורום הן חיוביות ביותר בעקביות, בניגוד למוסכים ממומלצי פורום אחרים שיש גם תלונות לגביהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נרשם עדיין: שלול מצב טבעי שמדובר ממים מהמזגן, היו לאחרונה כמה ימים חמים, שמנוניות יכולה לנבוע מהזעות שמן שיש על חלקי הפלסטיק התחתונים ברכב בגיל הזה.

הנח מתחת לרכב נייר לבן עם משקולת (כמה אבנים) מה שיעזור לך לאבחן מאיפה הנזילה ובאיזה נוזל מדובר.

עקוב אחר הנזילה, השתמש בפנס חזק: הנזילה נובעת מהמקום הגבוה ביותר, צריך לעקוב מלמטה עד למעלה, שם מקור הנזילה.

צריך להתאים בין הגוונים: נוזל קרור צבוע באדום או בירוק בדיוק על מנת לסייע לאתר נזילות שלו. שמן הגה/גיר בגוון בורדו, מה שנשאר זה שמן מנוע או נוזל בלמים - לא עלינו! (בדוק מפלס, יש רכבים בהם ניתן לוודא תקינות נורת אזהרה).

התמצאות באה עם הניסיון, בכל מקרה אם אתה מאזור המרכז - גש למוסך רון בת"א, אני אישית לא התנסיתי עם המוסך הזה (מתמחה ברכבי פולקסווגן למיניהם, שזה לא מתאים לי) , אבל הביקורות בפורום הן חיוביות ביותר בעקביות, בניגוד למוסכים ממומלצי פורום אחרים שיש גם תלונות לגביהם.

יענו אתה אומר שיש מצב שזה אפילו לא נזילה אלא רק שאריות שך הנוזלים על החלקי מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יענו אתה אומר שיש מצב שזה אפילו לא נזילה אלא רק שאריות שך הנוזלים על החלקי מנוע?

אני לא קובע שום דבר בלי לראות את הרכב, רק מציע שתשלול מצב שמקור הנוזלים הוא בהפעלת המזגן. רשמתי עוד כמה הצעות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...