Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפתא 1.8 1979.

loty
שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצבע הלבן המקורי בג'וניור היה אכן AR013' באלפטה הם עברו ללבן עם גוון מעט שונה, טיפ טיפה יותר כהה שנקרא BIANCO SPINO והקוד שלו AR008.

הייתי הולך על הצבע הזה המקורי.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לילה טוב ותודה לכם.

האם הצבעים לgtv ולסדאן היו זהים? ניתן להשיג היום את הצבע בקוד הזה? צריך הזמנה מיוחדת?

הלבן הזה יותר בוהק או יותר שמנתי? יש לך אולי תמונות שלו? כי ראיתי ברשת כמה תמונות אך איני יודע אם זה הצבע המדובר (או שמה היה רק גוון לבן אחד לסדרות האלפתא?)

ראיתי את הפרוייקט בשומרון, נראה טוב אך זה מעט רחוק לי.

משהו שמע על מוסך גוונים באשדוד? משהו אחר טוב באזור?

מה לדעתכם הסדר גודל ההגיוני לעבודה טובה יחסית (אני מודע שצריך לראות את הרכב, אך לפי מה שתיארתי) של פחחות וצבע כולל הסרת חלונות, גרילים, פנסים וגומיות (ללא תא מנוע)? איזשהו אומדן שיהיה לי...

ד"א אשמח לכל הדגשים שאני צריך לשים לב אליהם ולכוון את הפחח אליהם.

שוב תודה ונתראה...

עריכה אחרונה על ידי loty

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב ותודה לכם.

האם הצבעים לgtv ולסדאן היו זהים? ניתן להשיג היום את הצבע בקוד הזה? צריך הזמנה מיוחדת?

הלבן הזה יותר בוהק או יותר שמנתי? יש לך אולי תמונות שלו? כי ראיתי ברשת כמה תמונות אך איני יודע אם זה הצבע המדובר (או שמה היה רק גוון לבן אחד לסדרות האלפתא?)

מה לדעתכם הסדר גודל ההגיוני לעבודה טובה יחסית (אני מודע שצריך לראות את הרכב, אך לפי מה שתיארתי) של פחחות וצבע כולל הסרת חלונות, גרילים, פנסים וגומיות (ללא תא מנוע)? איזשהו אומדן שיהיה לי...

שוב תודה ונתראה...

הנה לך תמונה משנת 1983, האלפטא שלי 1.6, מודל 1979. הלבן היה בוהק, לא שמנתי...דורון והאלפתא.JPGאבישי על האלפתא.JPG

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבע הלבן המקורי בג'וניור היה אכן AR013' באלפטה הם עברו ללבן עם גוון מעט שונה, טיפ טיפה יותר כהה שנקרא BIANCO SPINO והקוד שלו AR008.

הייתי הולך על הצבע הזה המקורי.

מסכים עם ראובן, התאמה בין הצבע המקורי לשנתון, אין הרבה כאלה במצב מקורי טוב! - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון התמונה עם האלפתא והג'קט התואם נוסטלגית ונהדרת.

מחיפושים ברשת מצאתי שתחת קוד הצבע AR008 BIANC0 SPINO ישנם כמה גוונים\שמות. האם אלה שמות שונים לאותו הצבע? האם הגוונים הם בהתאם לדגם הרכב (אלפתא סדאן, gt, gtv...)? כמו כן ראיתי בקטלוג מסוים של"אלפתא ספורט סדאן" בשנים 78-80 היה קוד צבע:

AR015 BIANCO CAPIDIMONTE... מבלבל. אם כן אז מה הדגם המדויק לשלי? שבאמת נהייה נאמנים למקור.

ד"א מצאתי גם את הקוד צבע לג'נטים בצבע הניקל-כסף המקורי קודAR003 SILVER.

מה דעתכם, שווה? או שנסתפק רק בניקוי חול?

תודה על העזרה לבינתיים.

עריכה אחרונה על ידי loty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לדעת את הקוד צבע המקורי של הרכב הספציפי שלך, שלח לי את מספר השלדה בפרטי ותקבל את כל המידע לגבי הרכב כולל תאריך ייצורו ועזיבתו את שערי המפעל בארזה שליד מילאנו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראובן אתה יכול גם בשבילי?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, שלח לי מספר שילדה מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב ותודה לכם.

שוב תודה ונתראה...

שרשור של פרוייקט דומה הופיע כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?503543-%D7%A9%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A5-Alfetta-1982

במידה והפרוייקט אכן הסתיים אולי כדאי לך לנסות ליצור קשר עם "dubima" להתייעץ איתו לגבי בעלי המקצוע שלקחו חלק בפרוייקט...

בהצלחה

-אבי

Alfa GT 2.0 JTS Blackline,  Alfa 159 1.8 Turbo TBI Sportwagon Elegante

אקסיות: Alfa 164 TS, Alfa 156 V6 QSystem, Alfa 166 V6,  Alfa 166 V6 Super Q2, Alfa Giulietta QV,  Renault EDC RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור אבי, פניתי לדובי מחכה לתשובה.

בנוגע לפרוק בעצמי זה יהיה בלתי אפשרי כי אין לי את הכלים, המקום והזמן לכך. אני יודע שאני נוטל כאן סיכון גדול אך זה סיכון שאני נאלץ לקחת.

היום כנראה אדבר כבר עם פחח ראשון ואעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך לפחות להשגיח ב 7 עיניים על כל הפירוקים, לאסוף את כל החלקים אליך ולהחזיר אותם בסיום העבודה. אם חלקים יעלמו/ישברו/ייצאו משימוש - וזה תמיד יקרה, כל חלק שתצטרך לשחזר, לקנות או לשפץ יהיה הרפתקה כואבת. יש דרך מסוימת לעשות דברים כאלה נכון, עדיף לא להתלהב ולחפש מי שיעשה את העבודה בצורה הנכונה ולאסוף מידע מלא, גם אם זה יקח שנתיים. זה לא בוער, בינתיים תוכל להנות מהנהיגה. במקומך הייתי משקיע כרגע במזגן בנוי ברמה גבוהה, בחירת פחח וצבעי זה דבר שצריך לקחת איתו את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב.

הרכבת מזגן זה בהחלט משהו שחשבתי עליו. האם אתה מכיר\מכירים פרויקט דומה? האם כל מזגן (מפרוק אני מעריך) יכול להתאים, מזגן מסוים שמומלץ? האם זה יכול ליצור בעיות (חשמל לדוגמא), ברכב הזה? יש בעל מקצוע מומלץ? סדר גודל של מחיר? בספרינט שהייתה לי היה מותקן מזגן וזו בהחלט הייתה תוספת מבורכת.

במקביל אני ממשיך לבדוק לגבי פחח ויש כל מיני שמות, אבל חסר לי את "ההוא" שמומלץ בחום על ידי מספר לקוחות עבר בעיקר עם רכבי אספנות. אני יודע שהרכב מצב טוב יחסית, פשוט בא לי לעשות את הרכב "פיקס".

עריכה אחרונה על ידי loty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי כמה "מבאס" לשטוף אלפא ישנה: כל החלודות, בכל מקום שלא ראיתי ולא העליתי על דעתי (האמת שהעליתי...) צצות ומנצנצות במקרה הטוב, מתפוררות ומתפצפצות בשאר המקרים, והן בכול מקום. ועוד באלפא לבנה התמונה ברורה יותר, אם כי עדין הרכב יפה אחרי שטיפה (עדיף להסתכל ממרחק של 10-15 מטר משם אין חלודות). הצביעה האחרונה שנעשתה על הרכב הזה הייתה ממש כסת"ח ועם השטיפה זה ממש קפץ לי לעיניים.

בקיצור אין מנוס מבחינתי, אני רוצה גם רכב יפה (גם, כי מכנית הוא מצוין).

חברים חוזר שנית על הבקשה להמלצות על בעלי מקצוע מקפידים, חרוצים ואמינים.

שבת שלום.

ד"א ראובן, אני מחכה עדין לנתונים על הרכב שלי...

מקווה להיפגש בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...