Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף למזרקים

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נשים תוסף בכל מקרה לקראת הטיפול 10,000, אבל חשבתי הפעם לא על K44 (דוחה יתושים כמובן) אלא על דווקא תוסף למזרקים. בגלל שאני לא שומע מאף אחד "כן, תפרק מזרקים, תנקה אותם, זה טוב", אלא יותר בקטע של "אל תיגע בהם בכלל", חשבתי על תוסף שכאמור שופכים לשם (לפי ההגיון, כן?). השאלה היא, האם זה באמת עוזר?אני רוצה להחזיר קצת כח למנוע (קורולה 99) (קשה לו מאוד בעומס(אבל רק בעומס8) וזה ניכר). תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם אוהב לתת למנוע להתאוורר קצת מפיח או משהו וכבר עשיתי ניקוי מצערת, ובא לי שיגיב קצת יותר טוב. (כל הקטע של התוספים הוא שלא צריך פירוקים מיותרים). לגבי שמנים, רציתי לרכוש את השמן הנהדר של LM האפור עם התוסף 10W40 אבל הוא עולה 190 באוטו דיפו. ואם הגלון ייגמר מהר זה חתיכת הוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אושרי

לי יש מאזדה לאנטיס וגם אני חשבתי בתקופה האחרונה לטפל במזרקים אך הופתעתי לגלות שייבוא מזרקים חדשים יחסכו לי כסף וכאב ראש.

הזמנתי סט של 4 מזרקים חדשים מקוריים בעלות של 100 דולר עם משלוח עד הבית. אני מחכה בקוצר רוח שיגיעו ומצפה גם אני לשיפור בביצוע המנוע.

לכן אני ממליץ לך לחפש מזרקים חדשים באתר alibaba רק תוודא שאתה מזמין מזרקים מקוריים או תוצרת denso. שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

190 שקל לגלון שמן? XD אחחח חלום! מזל שאתה לא משמן ב 10/60.

בכל אופן יש תגובות טובות לגבי התוסף ויש תגובות שאומרות שהוא עושה ההפך.

שמעתי הרבה פעמים שכל הליכלוך שהתוסף מוציא מהמיכל נכנס לצינורות ונתקע במקומות שאחרי זה עושים לך בלאגן.

בכל אופן ניקוי מצערת ואם בא לך ניקוי מזרקים במידה ואף פעם לא עשית והאוטו כבר כמה שנים על הכביש.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אושרי

לי יש מאזדה לאנטיס וגם אני חשבתי בתקופה האחרונה לטפל במזרקים אך הופתעתי לגלות שייבוא מזרקים חדשים יחסכו לי כסף וכאב ראש.

הזמנתי סט של 4 מזרקים חדשים מקוריים בעלות של 100 דולר עם משלוח עד הבית. אני מחכה בקוצר רוח שיגיעו ומצפה גם אני לשיפור בביצוע המנוע.

לכן אני ממליץ לך לחפש מזרקים חדשים באתר alibaba רק תוודא שאתה מזמין מזרקים מקוריים או תוצרת denso. שיהיה בהצלחה

האם מוסכים מורשים מתעסקים בניקוי מזרקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעשות ניקוי מזרקים אל תלך לתרופות הפלא, תעשה את זה כמו שצריך-

פרק את המזרקים (בדיוק 10 דקות אם אין לך נסיון), קפוץ למרכז שירות של בוש ותשאיר אותם שם לניקוי אלקטרוסטטי.

בזמן שהם בניקוי, תברר איפה אתה קונה ערכת שיפוץ מזרקים, (אני קניתי בזמנו באיזור המסגר).

כשהמזרקים יחזרו מהניקוי תתקין עליהם את הגומיות O החדשות ואת הפילטר (זה מה שמגיע בערכת השיפוץ) ותתקין בחזרה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני לא יודע אם צריך לנקות כי המצערת למשל נקייה. איך אפשר לראות את זה? האם מוסכניק יכול לראות את זה מבלי לפתוח אותם? כל כך מזהירים מפתיחה של מזרקים שזה נראה כאילו זה ללכת לעזה.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מוסכים מורשים מתעסקים בניקוי מזרקים ?

אני לא מאמין שמוסך מורשה מתעסק בניקוי מזרקים אך הוא בהחלט יהיה מוכן לדחוף לך מזרקים חדשים בעלות שחיטה:?

ואין שום בעיה לפרק את המזרקים כל עוד זה נעשה במקום יחסית סטרילי ותוודא שלא נופל לך שום דבר למקום שאליו מכניסים את המזרק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי מזרקים אולטרסוני והחלפת הרשתית שבכניסה זו הדרך הטובה ביותר שתבטיח ניקוי כל המשקעים שהצטברו במזרק והחזרתו לפעילות תקינה.

יחד עם זאת, הניקוי מלווה בסיכון להרס המזרק, המשקעים שנוצרים בו לאורך השנים מסייעים לאיטום וממלאים את האיזור שסובל משחיקה. לאחר ניקוי אותם משקעים המזרק עלול לדלוף, מה שיגרום לזיהום השמן בדלק וקושי בהנעת הרכב.

הפתרון המומלץ יותר הוא הזמנת רביעיית מזרקים חדשה, שזה פתרון לא זול אבל יתרום לתפקוד תקין של המנוע במידה והמזרקים במצב קטסטרופלי.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הלכתי לסניף אוטו דיפו היום וראיתי את התוסף של LM להזרקה, 40 שקל, לרוקן לתוך המיכל. אני רוצה לנסות, מה אתם אומרים?כתוב שצריך לרוקן למיכל דלק, הכוונה היא לטנק עצמו איפה שהמשאבה יושבת או למיכל איפה שממלאים דלק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...