Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי קולט GTI 16V למכור או להתחיל פרוייקט ?

Ben_k
שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וכן זה קיים,הרכב הגיע עם מדבקה מקורית,אני מניח שלא מדובר ביותר מדי תוספים במנוע לעומת קולט רגילה,אבל הרמת גימור שלה בהחלט שונה (טמבון קדמי + אחורי) לפי מה שבדקתי זה מנוע 127 כס (לעומת 113 ברגילה).

קיבלתי את הרכב במתנה מאבא שלי,אמנם קצת ישנה (93) אבל עדיין אחלה רכב..היא אוטמטית ויש מה לסדר...

השאלה שלי היא כזו:

האם להתחיל לשפר אותה משמע;חיזוקים במנוע,הסבת תיבת ההילוכים לגיר רגיל,צמיגים,ואולי בעתיד גם טורבו...כי בכל זאת זה דגם דיי מיוחד...

או לסדר את מה שחייב לסדר,ולהתחיל לחסוך לרכב הבא.

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, מגיעה עם טמבון קדמי שמאוד מזכיר את הלאנסר של אותה תקופה.

בכדי לשפר, אתה מוכרח לעבור לידני, המעבר לידני יכול להיות יחסית זול ויחסית מהיר, אם תמצא תורמת איברים ידנית ופשוט תקנה את כל האוטו.

בלהתחיל לחפש חלקים באופן פרטני אתה גם תכנס להשקעה מטורפת וגם תשבית את האוטו לאיזה חצי שנה.

בכל מקרה, גם בהסבה לידני הזולה וגם המשך השיפור ידרשו אלפים רבים.

אני מניח שעם סידרת שיפורים לא היסטרית (בלי לפתוח מנוע, תלוי כמובן במצב שלו), אפשר להגיע ל 150 כ"ס, על רכב קטן וקל, זה יופי של הספק.

ורק בכדי להזכיר לך שיש תמיד לאן לשאוף ואסור לאבד את החלום:

34hc40p.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה GTI לא הגיע ביבוא מסודר לארץ ואני בספק אם הגיעו בכלל.

מדבקה מקורית לא בעיה להדביק.

מה גם שאני מפקפק בכך שמשהו יביא GTI עם גיר אוטומטי.

אז בוא נתחיל בתמונות של הרכב כולל הפנים כדי להבין במה באמת מדובר.

הקולט הייתה זריזה בקו הישר אבל השלדה הגרועה שלה לא עשתה לה טוב בסיבובים.

הגיר הידני רק עשה לה טוב עם אמינות ותצרוכת דלק (הייתה לי כזו חדשה בשנת 94)

הגירים האוטומטים לא הוכיחו אמינות רבה.

אם זו GTI אמתית אז מדובר ברכב נדיר אבליתכן ומדובר במושתלת 1.8 של גלאנט ולא GTI אמתית.

קולט שמורה ומטופחת בקונפיגורציה המקורית היא יקרת מציאות היות ולא שרדו כאלה.

במאליזיה יוצרה הקולט תחת מותג פרוטון. יתכן ותוכל להזמין חלקים כמו טמבונים שיתאימו לך ויתנו את המראה הייחודי.

בהצלחה.

1603_3mg.jpg

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב לכולם !!!

קודם כל תודה רבה...

אז אתה מציע לקנות אחת שהולכת לפירוק ולהתחיל לעשות הסבה בינתיים? (אחרי תיקונים כמובן)

ומה אני עושה בטסט? אני עושה 2 בשנה ...

אם אני זוכר נכון, מגיעה עם טמבון קדמי שמאוד מזכיר את הלאנסר של אותה תקופה.

בכדי לשפר, אתה מוכרח לעבור לידני, המעבר לידני יכול להיות יחסית זול ויחסית מהיר, אם תמצא תורמת איברים ידנית ופשוט תקנה את כל האוטו.

בלהתחיל לחפש חלקים באופן פרטני אתה גם תכנס להשקעה מטורפת וגם תשבית את האוטו לאיזה חצי שנה.

בכל מקרה, גם בהסבה לידני הזולה וגם המשך השיפור ידרשו אלפים רבים.

אני מניח שעם סידרת שיפורים לא היסטרית (בלי לפתוח מנוע, תלוי כמובן במצב שלו), אפשר להגיע ל 150 כ"ס, על רכב קטן וקל, זה יופי של הספק.

ורק בכדי להזכיר לך שיש תמיד לאן לשאוף ואסור לאבד את החלום:

[ATTACH=CONFIG]375985[/ATTACH]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה חושב למכור. תחשוב מה תקנה במקום והאם זה יתן לך את אותה ההרגשה. לגביי הטסט כמובן שאין דרך חוקית וישרה לעבור. הכל שיקול שלך.

לגביי הגיר אני לא מאמין שתהיה בעייה עם גיר של קולט רגילה. מה שכן gti אוטו' שמישהו הביא ביבוא אישי באמת נשמע קצת מוזר. אם תרצה לעלות תמונות זה יהיה פנטסטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...