Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איחוד שרשורי "מזל שיש לי מצלמת וידאו ברכב"

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 3680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פשוט רותח!!!:evil: כל חיפאי מכיר היטב את תמרור העצור שברחוב יפו בואכה רחוב הבנקים. וכמי שעובר שם לפחות 3-4 פעמים בשבוע, כמו הרוב המוחלט אני עוצר למרות שבינינו - ראוי שהיה מוצב שם תמרור "האט". הבוקר נסעתי לתמי, שוחחתי עם אשי ולפני התמרור עצרתי כי הרכב שלפני עצר, התקדם עד לקו, עצר עצירה מלאה ואז נסע. ואני - כמוהו. מגיע לעצירה נמלאה כמובן. אחרי הצומת קפץ נוכל - סליחה שוטר - בעצם רמאי במדים, וטען ששנינו לא עצרנו בעצור. אלא מה? שהוא לא ראה כלום כי הוא חיכה מאחורי ואן גדול וקפץ החוצה רק אחרי ששנינו עברנו את הצומת...כשהסברתי לו שהכל מצולם, הוא ביקש לראות את הצילום כדי להווכח אם עצרתי עצירה מלאה אם לאו. באותו רגע הסברתי לו שאם הוא צריך לראות כדי להווכח, אז מראש לא ראה כלום (שהרי ממילא הוא חיכה מאחורי וואן גבוה עם דלתות אחוריות פתוחות ולא יכול היה לראות דבר...). הראיתי לו את הצילום, הוא התמוגג לראות מה זו מצלמת DVR ואפילו אמר שזה רעיון נהדר (!). אז אחרי שהשתכנע ששנינו היינו בסדר, הוא יצא מהרכב, אני (ולא הוא) אמרתי לאלו שהיו ברכב לפני שהם משוחררים (הוא התבייש להראות את הפרצוף שלו) ושאלתי אותו מדוע הוא עצר אותי ואתם אם עצרנו. ואז היתה לו תשובה מוחצת: "מאיפה שאני עמדתי לא יכולתי לראות שעצרת...". ברור שלא - כי הוואן הסתיר לך... גאון! :-( אילו זה היה מקרה חד פעמי - ניחא. אבל איך שנסעתי הוא המשיך לעמוד באותו מקום ולעצור נהגים תמימים על לא עוול בכפם. ולי זה כבר קרה לא אחת באותו מקום - מזל שיש מצלמה. היא כבר החזירה את עלותה כמה פעמים. השאלה הפשוטה היא מדוע משטרת חיפה בחוכמתה הבלתי נתפסת מעמידה 2 שוטרים עם סורנטו לדפוק - ממש כך - נהגים תמימים במקום לאכוף באמת את החוק. נראה שהיתרון היחיד שלו הינו מבחינת תקציב המדינה - לפחות 20-30 דו"חות ביום, עשרות אלפי שקלים בקנסות ונקודות "על הדרך". ומי שאין לו מצלמה? לך תוכיח שאין לך אחות...ועכשיו שאלה - הקובץ שוקל כ-250 מגה. איך להעלות אותו לכאן?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק אם תעלה את זה ליוטיוב וזה יגיע לחדשות, לאט לאט השוטרים מהסוג הזה יתחילו להבין שתם עידן הדוחות על פארש, ואולי הם יתחילו לעשות את העבודה שלהם.

מצער שבגלל מעט שוטרים כאלו שלא עושים את עבודתם, הולכת לפח העבודה של השוטרים שכן עושים.

לי ברכב יש מצלמה ללא מסך, וגם אם היה מסך לא הייתי מראה את זה לשוטר.

נראה אותו מהמר על זה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל טוב לשמוע שלבסוף לא קיבלתם דו"ח.

באמת נראה את השוטר מהמר על זה שאמרת לו שיש לך צילום.

חוץ מזה, כדי מאוד שתעלה לפה את הסרטון, תפיץ את הלינק לעמוד של משטרת ישראל בפייסבוק, לעמוד של החדשות 2 ובנוסף לצינור לילה.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?? למה אתה צריך להראות לו את הסרטון? אם הוא רוצה לראות שיתן לך לצלם את תעודת השוטר שלו ויצפה בפייסבוק/יוטיוב.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב.. ללא מילים,אם עוד חשבתי על מצלמה,ללא ספק אני הולך להזמין,פשוט כול כך מקומם שהשוטר עוד אומר בביטחון שלא עצרת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?? למה אתה צריך להראות לו את הסרטון? אם הוא רוצה לראות שיתן לך לצלם את תעודת השוטר שלו ויצפה בפייסבוק/יוטיוב.
ומרגע זה הוא יוכל לראות את זה גם בדף של המשטרה בפייס...

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שוטר רומז לך שהוא אידיוט? אומר לך "עצרת עם 4 גלגלים?" לא.. אני עוצר עם גלגל אחד!?

חייב להזמין מוביוס בדחיפות.

אימפרזה 4*4 04 נמכרה :|

סובארו בי4 08 לימיטד ז"ל :cry:

סובארו בי4 09 גפ"מ :-)

BMW E92 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, באמת, האיפוק והנימוס שלך ראויים להערכה. השוטר הזה מקומו לא במשטרה, אני יותר מאשמח לשמוע איך זה יסתיים.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר על הבוקר אני רץ לקנות כרטיס זיכרון למצלמה שלי,כמו אידיוט אני נוסע חצי שנה עם מצלמה בלי זיכרון וסרטונים כמו אלה רק מוכיחים לי כמה המצלמה חשובה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הסרטון בדף של המשטרה ושיטפתי.

נשמח אם תעדכן מה תגובת המשטרה בהמשך

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שוטר רומז לך שהוא אידיוט? אומר לך "עצרת עם 4 גלגלים?" לא.. אני עוצר עם גלגל אחד!?

חייב להזמין מוביוס בדחיפות.

עם ארבעה גלגלים ושתי רגליים, אדוני השוטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3680 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...