Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדש כאן' קניתי מיצובישי ספייסטאר - אשמח לעזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש באתר ובפורום בכלל.

רכשתי מיצובישי ספייסטאר החדשה אוט' עם מנוע 1200.

היות ואין לי כל שמץ של מושג מה ואיך (אם בכלל) ניתן לשפר אני פונה אליכם.

יש אפשרות לשפר כוח לאוטו? אם כן מה המשמעות ? האם זה בכלל ממולץ לגעת באוטו חדש? אשמח לתשובות מפורטות כככל הניתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה מכאנית אין לך הרבה מה לשפר אם בכלל, חלילה לא מהתנשאות או משהו רק במנוע אטמוספרי בנפח 1200 אין מה לעשות, גם לא מדובר ברכב עם פוטנציאל שיפורים אלא ברכב קטן ובסיסי.

הדבר היחידי שתוכל לעשות זה להתקין אולי כמה דברים קוסמטיים קטנים כאלה ואחרים שיעשו את הרכב יותר יחודי לך ובעיקר לשמור על האוטו ההחדש שישאר כך.

תתחדש וסע בדרכים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת לבלבל אותי. פתחת שרשור על מחיר מופרז ששילמת לגבי מערכת שהתקנת ברכב. בסוף השרשור ציינת שאתה לא מרוצה ונשארו לך 1500 ש"ח בלבד. אז איזה תקציב אתה מייעד לשיפור הרכב? מה אתה מנסה להשיג? אולי תנסה לנוח ולהנות ממה שרכשת.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית רכב שהיתרון שלו זה חיסכון בדלק,מה הטעם להתחיל לשפר מבחינת כוח ולאבד את החיסכון?

עדיף היית קונה רכב ספורטיבי מההתחלה עם אופציה לשיפורים גדולה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע למה שקשור לסאונד ברכב כן זה הסכום שאני מוכן להקציב.

סתם מתענייין בנוגע לשיפורים ולהוספת כוח לרכב. אין לי תקציב מסויים לתחום הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע תשאיר הכול ככה,זה לא רכב ספורט ולא נועד להיות כזה.

נכון מכול רכב אפשר לעשות מפלצת,אבל האם אתה מוכן לשלם כמה עשרות אלפי שקלים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...