Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים במידה 185-55-15

שימו לב! השרשור הזה בן 3669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצמיגים מיועדים לפונטוHGT 2002 , אני יודע שאין הרבה אופציות במידה הזאת אבל רציתי לדעת מה הם הצמיגים המומלצים למידה הזאת שיאחזו כמה שיותר.

תודה איתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש צמיגים ספורטיביים, יש במידה הזו את Toyo Proxes T1R במחיר של 382 ש"ח לצמיג כולל הכל (פירוק, איזון, התקנה ומע"מ).

צמיג ספורטיבי פחות אבל איכותי ומשתלם הוא Falken ZE912 במחיר של 321 ש"ח לצמיג כולל הכל.

נשמח לעמוד לשירותך דרך הפורום, בהודעה פרטית, דרך אתר טייר קלאב באינטרנט או בטלפון 03-90058312.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הT1R, לפני שבוע רכשתי כאלו בדיוק במידה שלך, צמיג מעולה מבחינת אחיזה ושקט בנסיעה. לגבי אורך חיים אין לי מושג עדיין.

ניתן להשיג אותם גם בפחות מהמחיר שהציעו לך פה מעלי.

SUZUKI Ignis Sport

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

T1r אחד הצמיגים הספורטיבים הכי גרועים שהיו לי .מנסיון של 2 סטים על רכב ספורטיבי ( 106 gti) לא היה במידה משהו אחר! מאבדים תכונות אחרי שלושה חודשים והאחיזה מתחילה לרדת הדפנות לא חזקות וקורסות בסיבובים , אפילו שממלאים יותר אויר מהמומלץ עדין זה לא זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אתר Tires4u מתחיל סביב 450 לצמיג. באותו רף מחיר פחות או יותר יש את הEagle F1 GSD2, אבל איני מכיר את הצמיג הספציפי.

יש גם את הC.Drive 1/2 שטיפה יותר זולים.

בכל מקרה צריך לבדוק זמינות של כל אחד מהצמיגים המדוברים.

הביקורות בפורום על הT1R נוגעות בעיקר לבעיות שציין TGT. יש מי שציין שלחץ אוויר גבוה יותר עזר ויש מי שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש את הt1r והוא לא מרוצה מהם.. הייתי ממליץ באמת על הs-drive של יוקאהומה הם מעולים ותוכל למצוא ב450 ש"ח לצמיג לדעתי.

אם אתה רוצה קצת יותר זול ומוכן לנעול מידה 195/55/15 תוכל למצוא טויו r1r שגם יותר טובים מהt1r באזור ה400 ש"ח לצמיג אולי טיפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מרוצה מה T1R שיבדוק את כישורי הנהיגה שלו, על אחת כאשר מדובר ברכב קטן וקל ואף כמה כשמדובר במידה נדירה.

כל פעם שמזדמן לי כביש מפותל אני מצטער שאין לי את הצמיגים המצויינים האלה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק היום התקשרתי לסמלת לבדוק על הגדלת מידה , צריכים להחזיר לי תשובה אני רוצה להגדיל ל 195.50.15 .

נחכה לתשובה מהם אם יאשרו לי אז אני ילך על ה r1r עכשיו השאלה אם 195.50.15 אפשר לשים בכלל על הג'אנט הקיים את המידה הזאת?

אם לא יאשרו לי אני כנראה יקח את ה t1 היוקהומה יקרים לי מעט כרגע.

תודה איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק היום התקשרתי לסמלת לבדוק על הגדלת מידה , צריכים להחזיר לי תשובה אני רוצה להגדיל ל 195.50.15 .

נחכה לתשובה מהם אם יאשרו לי אז אני ילך על ה r1r עכשיו השאלה אם 195.50.15 אפשר לשים בכלל על הג'אנט הקיים את המידה הזאת?

אם לא יאשרו לי אני כנראה יקח את ה t1 היוקהומה יקרים לי מעט כרגע.

תודה איתי.

המידה 195/50R15 לא מאושרת לפיאט פונטו 2002, 185/55R15 היא המידה הגדולה ביותר המאושרת לדגם זה.

עריכה אחרונה על ידי TIRE CLUB
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאפיונר - כן, הג'אנט הנוכחי יתאים (קוטר 15" זהה).

טייר קלאב - יכול להיות שהמידה לא מאושרת באופן "רשמי" (אוטודאטה/ספר רכב), אך הפניה ליבואן יכולה להוציא מסמך מאשר.

סה"כ ההבדלים בין המידות המדוברות זניחים, 1%~.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת שבכוונתך ללכת על הR1R, לא?

גם במידה המאושרת צריך להיות S-Drive, ובדומה למאפיינים של הR1R פחות או יותר יש את הנקוק Z212.

יש עוד כמה צמיגים שבטח יהיו טובים.צריך בכל אופן לבדוק מה זמין וטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...