Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפ מבית פרילינג גיא

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

יש לי פגו 206 XS 110 HP שנת 01.

ברצוני לשפר את הספק המנוע.

המליצו לי ללכת ל"גיא פרילינג" להתקין צ'יפ שהוא מבטיח לי תוספת של 10 עד 12 כוחות סוס. רציתי לדעת אם מישהו עשה, בדק או מכיר שזה לא עבודה בעיניים ?

אשמח לעזרה!

בברכה, שי.

my car - colt 1.6 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחס ההשקעה לעומת מה שמקבלים לא משמעותי אצלך

אני הייתי בוחר להשקיע את הכסף בחיסכון ואת הרכב הבא לקנות משהו ספורטיבי במהות ולא "בזיקה"

אם אתה עדיין רוצה לשפר את הרכב שלך תחפש פתרון בהדרסים, פילטר פתוח, צנרת ציפ ולרכב אטמוספרי בדרך כלל מגיעים בסוף אם בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורבו זה פרוייקט יקר מאוד ובעייתי ביותר מבחינת רישוי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שיפור, מה מצב המנוע?

בכל מקרה, כלכלית, על פי רוב, נתונים כמו שלך ומטרה כמו שהגדרת יגיעו לעלות לא הגיונית. החלפה עדיפה.

היית אצל מומחה - שאלת אותו כמה יעלה להגיע ל 120/125 כ"ס אמיתיים?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים עשיתי ציפ אצל פרילנג ל 106 GTI. היה שיפור חביב לא הרים וגבעות ,ב106 גם עשיתי קידום הצתה גלגלי שינים של הקמשפטים שזה נותן את רוב השיפור ,שלא בטוח שאפשר לעשות את זה במנוע שלך.כמו כן רצוי בכדי להרגיש לעבור לדלק 98 אוקטן. לדעתי בלחץ על הרכב שלך תקבל בן 5 ל8 כוחות סוס נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3647 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...