Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בניהול מנוע - 1.8T

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איביזה קופרה 2008, מנוע 1.8T הישן והטוב.

אני מתלבט איזה ניהול מנוע לשים, מצד אחד אמרו לי שהכי טוב וחזק למנוע הזה זה אפסולוט, מצד שני טענו שזאת תוכנה לא אמינה ממש (באמת?!) ובעתיד כשאני ירצה לשים טורבו גדול יותר אז אני אצטרך להחליף תוכנה כי אפסולוט לא תומכת בטורבו גדול יותר.

התוכנות שיש בשוק ממה שאני יודע: (אולי שכחתי משהו)

אפסולוט

REVO

APR

GIAC

יוניטרוניק

לגבי יוניטרוניק, בפייסבוק אני רואה הרבה תוצאות טובות שלהם על המנוע המדובר, מצד שני אנשים ב"רחוב" לא ממליצים בכלל על התוכנה הזאת.

מה לדעתכם הכי עדיף? לקחת בחשבון החלפה לטורבו גדול יותר בעתיד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הייתה קופרה 2008 עם ניהול של אפסולוט והייתי ממש מבסוט.

מה זה אומר תוכנה לא אמינה?

לא משנה באיזו תוכנה תבחר אתה עדיין תצטרך עדכון אם תחליף טורבו.

מה שכן יכול להיות שבחלק מהן לא יחייבו אותך על העדכון עצמו. (בתוכנה של APR אאל"ט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל תוכנה אני יצטרך עדכון, אבל למיטב הבנתי לאפסולוט אין עדכון, במקרה של אפסולוט זה אומר פשוט להחליף תוכנה לא?

REVO ו-APR אני יודע שפשוט באים ועושים עדכון, לא צריך להחליף תוכנה. תקן אותי אם אני טועה.

עריכה:

לגבי תוכנה לא אמינה, אמרו לי משהו שבגלל שזאת לא תוכנת מדף אלא סוג של קאסטום אז יש יותר סיכוי שהיא תפגע ברכב.

למרות שהייתה לי מיטו עם אפסולוט במשך 7 חודשים עד שמכרתי והכל היה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי העדכון אבל הכי טוב שתשאל כל סדנה שמשווקת כל תוכנה.

אני די בטוח שב-APR אין צורך בהחלפת תוכנה אלא רק בעדכון.

תוכנה לא אמינה? לא יודע איפה שמעת את זה.

הדבר היחידי שהפריע לי באפסולוט הוא שלעיתים רחוקות בהילוכים הגבוהים היו סרג'ים שנגרמו מחוסר דלק.

כנראה שהיה צריך להחליף למשאבה חזקה יותר.

בגדול, הקופרה הייתה אצלי כמעט 3 שנים שמתוכן שנתיים וחצי עם התוכנה ומעולם לא היו לי בעיות.

האפסולוט הבסיסית ל-1.8T היא כן תוכנת מדף ורוב ה-1.8T שאני הכרתי נסעו עם התוכנה הזו חזק ובאמינות.

ואגב, בדיוק ההיפך ממה שכתבת - תוכנת מדף יש יותר סיכוי שתפגע ברכב מאשר תוכנת קאסטום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עם אפסולט על אאודי a3 t אדום וזה פשוט תוכנה מעולה ואמינה,נסעתי בערך שנה על התוכנה ולא היה בעיות

תוכנה מאוד מומלצת

ואם אתה בקטע של קאסטום יש את ווינס(E&A) שהוא פשוט תותח על

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kreios

מה היה לך ברכב חוץ מתוכנה?

לגבי אפסולוט, יש לך מושג אם בהחלפה לטורבו גדול יותר יש סוג של עדכון לתוכנה הזאת או שצריך פשוט לעבור לתוכנה מתחרה שיכולה לתמוך בטורבו גדול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקופרה נקנתה כחדשה והיה לי בה תוכנה של אפסולוט, פילטר פתוח, אינלט סיליקון של פורג', פורק פנימי פורג' 007,

דאון פייפ, צנרת פתוחה בלי ממירים, דוד אחורי של סברינג, ג'אנטים אפטר מרקט וקיט קוילאוברים של V-MAXX.

עד היום אני מתגעגע לקופרה הזו. היום היא כבר יד רביעית באום אל פאחם.

לגבי התוכנה, אם עוברים לטורבו גדול יותר אז נראה לי הגיוני שפשוט עושים לה קאסטום.

עדיף שתיצור קשר עם E&A, הם המשווקים של אפסולוט, בטוח שלא תצא משם בלי תשובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי אם אתה מתכנן טורבו גדול אז בכל מקרה תצטרך תוכנת קאסטום ל1.8 כדי למקסם את הכח

בכל מקרה תחליט לאיזה סדנא אתה הכי מתחבר ופשוט תלך איתם עד הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתכנן טורבו גדול יותר אבל לא משהו מפלצתי, בסך הכל GT28, עדיין זה ידרוש קאסטום?

תוכנה של REVO לדוגמא לא תוכל "להתמודד" עם זה?

ומי עושה היום קאסטום חוץ מטיונרים מחו"ל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה לריבו יש

אבל אני עשיתי פרוייקט 28 על שלי ועל מנוע סגור ו-ווינס עשה לי תוכנה והייתי מרוצה מאוד

בהמשך היה גם gtx 3076 עם תוכנה של ווינס אבל זה לנושא אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היו 3 רכבים עם תוכנת אפסולוט במנוע 1.8T במנוע הזה אין תוכנה טובה יותר.

היום אני נוסע עם תוכנת GIAC כי המנוע כבר TFSI כמובן רכב חדש יותר.

ממליץ לך בחום על אפסולוט אמינה חזקה והוכיחה את עצמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על האיביזה FR 2005 שלי היה מותקן אפסולוט והייתי מאוד מרוצה. בכל התקופה שלו אצלי, כשלוש שנים לא היתה שום שמץ של בעיה. על VRS 2008 שלי עם מנוע 2.0TSI גם התקנתי את התוכנה הנ"ל ושוב הייתי מרוצה.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה קופרה 2008, מנוע 1.8T הישן והטוב.

אני מתלבט איזה ניהול מנוע לשים, מצד אחד אמרו לי שהכי טוב וחזק למנוע הזה זה אפסולוט, מצד שני טענו שזאת תוכנה לא אמינה ממש (באמת?!) ובעתיד כשאני ירצה לשים טורבו גדול יותר אז אני אצטרך להחליף תוכנה כי אפסולוט לא תומכת בטורבו גדול יותר.

התוכנות שיש בשוק ממה שאני יודע: (אולי שכחתי משהו)

אפסולוט

REVO

APR

GIAC

יוניטרוניק

לגבי יוניטרוניק, בפייסבוק אני רואה הרבה תוצאות טובות שלהם על המנוע המדובר, מצד שני אנשים ב"רחוב" לא ממליצים בכלל על התוכנה הזאת.

מה לדעתכם הכי עדיף? לקחת בחשבון החלפה לטורבו גדול יותר בעתיד.

תודה.

אני יציא תוכנת CUSTOM , אין כמו לבנות חליפה מותאמת

העלות שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...