Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורק לחץ לאיביזה 1.8T 2007

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי איביזה 2007 1.8T עם 150HP. ללא שיפורים כלל.

מחיפושים רבים הבנתי שאם מותקנת לי מצערת חשמלית ברכב אז אינני יכול להתקין פורק חיצוני מלא.

איזה אפשרויות קיימות לי? איזה פורץ מומלץ?

אולי להתחיל להשקיע ברכב ממקום אחר? התקציב לא מאפשר הרבה :)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא מחפש רעש חזק מאוד של פריקה אך רוצה להשתדרג באיכות ועדיין להינות מרעש יותר "סקסי" לך על פורג' 007 (פנימי מלא) פילטר פתוח ואינלט.

אתה יכול ללכת גם על פורג' 004 שהוא חיצוני מלא ולרוב לא עושה בעיות או על פורק 50\50

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה של הבחור מעליי.

מניסיון על איביזה קופרה שנת 2008 משופרת,

היה לי בין היתר גם פורק פנימי של פורג' 007 עם אינלט ופילטר פתוח ורעשי הפריקה נשמעו בבירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורק פנימי הכי טוב למנוע הזה. כמו שאמרו מעליי, בשילוב עם אינלט גדול יותר ופילטר פתוח יהיה לך אחלה פריקות. זה גם תלוי בחוזק הקפיץ של הפורק: קפיץ חלש ייתן פריקות חלשות וקפיץ חזק ייתן פריקות חזקות יותר. כמובן שמומלץ לנסוע עם תוכנה שמעלה את הגדישה אחרת לא עשית בזה כלום.

ל004 צריך לבטל N249 בשביל שלא תידלק תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנסע עם פורק חיצוני קרוב לשנה(004) והחליף לפורק פנימי (007), אני יכול להגיד שיש הבדל בינהם לטובת הפנימי.

התחושה שהאוטו עובד יותר טוב עם הפנימי.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתו של fish - אני רוצה לשפר הכל אך מתחיל ממשהו שלפי דעתי הכי זול והכי נגיש.

הבנתי שאני צריך פורק Forge 007 פנימי ורצוי להביא באופן עצמאיי ולא מסדנאות.

תודה רבה לכולם על התגובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתו של fish - אני רוצה לשפר הכל אך מתחיל ממשהו שלפי דעתי הכי זול והכי נגיש.

הבנתי שאני צריך פורק Forge 007 פנימי ורצוי להביא באופן עצמאיי ולא מסדנאות.

תודה רבה לכולם על התגובות!

הכל הכוונה לכח בתור התחלה?

אם כן קודם כל תוכנה, היא תיתן לך תוספת כח משמעותית ומהחינת מחיר היא נגישה לקנייה.

עם התוכנה מומלץ להחליף לפילטר שייתן לך נשימה טובה יותר (אינבוקס או פתוח) ופורק במידה והמקורי לא מחזיק גדישות כמו שצריך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכנה תעלה את ההספק ותשפר את הביצועים אבל אין בעיה ליישר קו (אפילו מומלץ) לפני ששמים תוכנה כי אין מה לעשות הבלאי גבוה יותר.

לכן, אין בעיה שים פורק פנימי של פורג' למרות שאין תוכנה. לפורק הפנימי יש 4 סוגי קפיצים: ירוק, צהוב, כחול ואדום. הירוק מותאם למפה סטנדרטית שזה אומר גדישה של 0.9, אחריו זה הצהוב שמתאים לגדישה של 1.3 באר אם אני זוכר נכון וכן הלאה. הפורק המקורי לרוב לא מחזיק אחרי שצורבים תוכנה לכן כדאי להקדים תרופה למכה. אם לא הוחלפו פלאגים וסלילי הצתה אז מומלץ להחליף גם אותם. אינלט (צינור יניקה של הטורבו) ייתן לך שיפור בסל"ד גבוה כי הוא גדול יותר ולרוב עשוי מסיליקון שלא מתכווץ כמו המקורי מגומי. את זה מומלץ להזמין מהאינטרנט לפי הקוד מנוע שלך. אח"כ כדאי להחליף לפילטר אינבוקס או פתוח מה שתאהב יותר.

אגב, N249 כדאי בכל מקרה לבטל אחרי התוכנה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם פורג 004 N249 מבוטל התקנה שבוצעה אצל E@A לפני שלוש שנים כבר ללא שום תקלות וגם אני עם מצערת אלקטרונית .

יצא לך לבדוק עם VAG-COM אם יש נרשמה תקלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...