Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז באגים ובקשות לשינויים בפורמט החדש.

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 3615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שבוודאי שמתם לב, שדרגנו את המערכת של הפורום מה שגרם למס' בעיות\שינויים בחווית המשתמש.

אני רוצה לשמוע מכם מה מפריע לכם במערכת החדשה אבל בצורה מסודרת כדי שנוכל להפיק מזה את המקסימום.

תחלקו את זה ל-2:

1. באגים - דברים שלא עובדים כמו שצריך (אותיות נעלמות, שורה שלא יורדת וכיו"ב).

2. חווית משתמש לא טובה - פונטים קטנים מדי, צבע בוהק מדי וכיו"ב.

מכיוון שבאגים באינטרנט הם דבר שאחד יכול לחוות והשני לא, אני צריך לדעת כמה שיותר פרטים מכל מי שנתקל בבעיה כלשהי.

אשמח בבקשה אם כל מי שנתקל בבעיה ירשום אותה בצורה הבאה:

סוג מכשיר: מחשב נייח, מחשב נייד, ipad,iphone וכיו"ב

סוג מערכת הפעלה: windows, android וכיו"ב

סוג דפדפן: (internet explorer, chrome, safari ) וכיו"ב

גירסת דפדפן - מי שלא יודע שפשוט

ילחץ כאן http://whatbrowser.org/

תאור התקלה: לדוגמה, בלחיצה על כפתור האנטר במסך כתיבת הודעה לא מתבצעת ירידת שורה.

אזור התקלה: מסך כתיבת הודעה חדשה, תגובה מהירה להודעה, חיפוש, העלאת תמונות...

* תמונה, screenshot שמאפשרת להבין את הבעיה בצורה טובה יותר. לא חובה אבל יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג מכשיר: iphone 5s

מערכת הפעלה: ios 7

דפדפן: ספארי

תאור תקלה: בטופיקים עם הרבה עמודים לא ניתן לדפדף לעמודים האחרונים - בטופיק המקורי ישנם 236 עמודים

photo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר קישור חזרה לפורום בו נמצא השרשור אחרי התגובה האחרונה.

במערכת הישנה מתחת לתגובה האחרונה הייתה אפשרות לבחור פורום אחר, אבל כברירת מחדל היה עומד על הפורום הנוכחי בו נמצא השרשור ופשוט הייתי לוחץ "עבור" אחרי שקראתי את התגובה האחרונה וכך חוזר אחורה לפורום עצמו. במערכת הזו צריך לגלול חזרה למעלה וללחוץ על שם הפורום, זה פחות נוח.

אני רוצה ללחוץ על הכפתור המוקף בעיגול בתמונה כדי לחזור לפורום שהייתי בו, ככה לפחות זה היה בגרסה הקודמת.

CRSF.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג מכשיר: מחשב נייד

סוג מערכת הפעלה: Windows 7 64bit Home Premium

סוג דפדפן: Chrome V33, IE11

תאור התקלה: לתמונות לוקח המון זמן להיפתח (8-12 שניות לתמונה). כמו כן, אין אפשרות לעבור לתמונה הבאה באמצעות כפתורי החיצים (במקום לחיצה על Next).

אזור התקלה: שרשור עם תמונות.

תאור התקלה: לדעתי קיימת חוסר התאמה בין אזור עורך ההודעות (לפחות במלא) לבין ההודעה בפועל ובעיקר בתצוגה המקדימה להודעה, מצב שיוצר קפיצה של שורות שדורשות אח"כ עריכה כדי שיראה נורמלי.

אזור התקלה: עורך הודעות/תצוגה מקדימה.

תאור התקלה: מצטרף להתייחסות לגבי כתיבת הודעה/תגובה בIE11.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה להודעות, כבר חודש לפעמים שאני בא להגיב בדפדפן IE11 כשאני מקליד מהר חלק מהאותיות לא מוקלדות לחלונית התגובה ואז יש מלא פספוסים

גם אצלי זה כך - זה הפך את הכתיבה בפורום לבלתי נסבלת, צריך לערו כל הועה 5 פעמים כדי לעלות על כל האתיות של וקלדו. דפדפן IE11 עם וונווס7 ULTIMATE על נייד לובו X200.

מעבר לזה, סימון שורות בעורך הודעה לא עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי זה כך - זה הפך את הכתיבה בפורום לבלתי נסבלת, צריך לערוך,כל הודעה 5 פעמים, כדי לעלות על כל האותיות שלא הוקלדו. דפדפן IE11 ,עם וונווס7 ULTIMATE על נייד לובו X200.

ואפילו ערכתי לך את ההודעה, בגלל השמטת אותיות מפתח, והדגשתי אותם באדום.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוונת ההנהלה הייתה "לעברת" את כל האתר,ישנם עוד לא מעט מקומות שהטקסט הוא באנגלית

מצ"ב תמונה עם מספר דוגמאות.

אם תרצו עוד,just say so :)

Untitled.jpg

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוג מכשיר: ipad/iphone

סוג מערכת הפעלה: IOS

סוג דפדפן: safari

תאור התקלה: לא ניתן לפתוח את פס הגלילה לניווט מהיר בין הפורומים,

ולבחור את הפורום הרצוי אליו רוצים לעבור. לדוגמא, מפורום כללי לפורום אוף טופיק.

אזור התקלה: בכל מסך שהוא, למעט בפורום דיטיילינג, וגם שם לא תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה להודעות, כבר חודש לפעמים שאני בא להגיב בדפדפן IE11 כשאני מקליד מהר חלק מהאותיות לא מוקלדות לחלונית התגובה ואז יש מלא פספוסים

כנ"ל. גם אי אפשר לסמן עם העכבר את הטקסט וכיוצ"ב.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר קישור חזרה לפורום בו נמצא השרשור אחרי התגובה האחרונה.

במערכת הישנה מתחת לתגובה האחרונה הייתה אפשרות לבחור פורום אחר, אבל כברירת מחדל היה עומד על הפורום הנוכחי בו נמצא השרשור ופשוט הייתי לוחץ "עבור" אחרי שקראתי את התגובה האחרונה וכך חוזר אחורה לפורום עצמו. במערכת הזו צריך לגלול חזרה למעלה וללחוץ על שם הפורום, זה פחות נוח.

אני רוצה ללחוץ על הכפתור המוקף בעיגול בתמונה כדי לחזור לפורום שהייתי בו, ככה לפחות זה היה בגרסה הקודמת.

[ATTACH=CONFIG]374102[/ATTACH]

+1 לא נוח בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• כשנכנסים לפרופיל של משתמש ורוצים לראות הודעות אחרונות או נושאים אחרונים, התרגום הוא לא טוב:
  • מצא נושאים אחרונים
  • forum.png מצא נושאים אחרונים שיצר

• זה אמור להיות:
  • מצא הודעות שנכתבו על ידי המשתמש
  • מצא אשכולות/שרשורים/נושאים שנפתחו לאחרונה

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
גם אצלי זה כך - זה הפך את הכתיבה בפורום לבלתי נסבלת, צריך לערו כל הועה 5 פעמים כדי לעלות על כל האתיות של וקלדו. דפדפן IE11 עם וונווס7 ULTIMATE על נייד לובו X200.

כנ"ל, אקספלורר 11.04, כמוכן העתק הדבק לא עובד, והכנסת לינק- רק לראש ההודעה בלי אפשרות להעביר אותו למקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב נייח, chrome 34, ווינדוס 8.

אני מנסה לפתוח פוסט חדש, מילאתי את הכותרת ותוכן ההודעה, פירסמתי ומוצגת רק חצי שורה מתוך כל מה שכתבתי. ניסיתי לערוך אבל זה לא עוזר. ניסיתי גם להגיב עם העתק של מה שכתבתי וזה עושה את אותה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...